|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče sadja in zelenjave
26.11.2007 16:04:05   
Zvezdica
Pozdravljene,

dajte mi pomagat. Nikakor mi ne uspe pripravit malega (3l 4 m), da poje košček sadja ali zelenjave. Vse živo sem probala, tudi s podkupovanjemuser posted image . Vse mu lahko dopoveš, pri sadju se pa zadeva konča. Tudi ko je bil majhen mu sadje ni šlo, razen v frutku, zdaj tudi tega noče.

Kaj naj nardim?

Hvala



_____________________________

i belive i can fly....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 16:15:34   
Anonimen
Daj mu kakšen vitaminski pripravek.

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 16:31:10   
lex
kaj pa frutek sok? pa vitaminski pripravek kot ti je splišni svetovala sanostol ima poleg tud železo

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 18:07:23   
Una
Kaj pa če sadje zrežeš v kakšne oblike (dinozaver, račka...). Samo ideja... Al pa rečeš, da ne sme pojest, ker bo tako ostalo več zateuser posted image user posted image Pri nas je ta metoda vžgala, ne prvič, ko sem mu pa parkrat rekla, in se zraven smejčkala in govorila njami, njami... je uspelo... In še vedno uspeva. Mi hitro vzame krožnik in pojeuser posted image

Drugač pa čestitke za user posted image !


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 18:15:29   
Anonimen
Pri nas smo to rešili z Multi Sanozen sirupom user posted image

(odgovor članu Una)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 18:52:41   
nuala
Tudi če ga posedeš na kavč, mu daš najljubšo risanko in krožnik na krhlje narezanih jabolk ali očiščenih mandarinc ali očiščenih grozdnih jagod? Pa med ali sadni jogurt za pomakat?
Ne je niti zelenjavnih juh, niti kremnih ne?
Tudi če mu poveš, da ni čudno, da je tako močen, ko pa je pojedel korenjeve palčke? Pa očka posedeš zraven, ki gloda surove kumare in zeljeve storže?

Potem bi jaz res dala kakšen sirup, sadne sokove, pa ukinila vse prigrizke in dodatke.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 19:37:05   
Zvezdica
Hvala za pomoč.
Sicer mu dodajam Kindervital, ki je popolnoma naraven in brez konzervansov ampak se mi zdi, da ga ni čez jabolko, mandarinco.
Vse to smo že poiskusili, od tega, da "skrijem" sadje in ga nimamo na mizi (to naj bi bil učinek, če česa ni si želiš), pred risanko itd,..

Sokov ne pije, že od malega ne. Edino kar nam še rata, da stisnem kak sokec prek power juicerja pa kaj popije. Takrat je praznik doma.

Sej ne rečem, obožuje ribe, jih je vsaj 3x na teden in meso. Skoz bi jedel meso, beljakovine nasploh. Riža, testenin, zelenjave in sadja pa sploh ne. Kremna juha - takoj bruha. Pravi, da mu smrdi in bo bruhal.

Sej je zdrav, nikoli nič, ampak se mi zdi bled zadnje čase in mislim, da te vitaminski pripravki enostavno niso ekvivalent pravemu sadju in zelenjavi.

Bom pa ukinla vse prigrizke, že danes, pa bomo videli.

Vsekakor poročam.





_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 19:39:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Kaj naj nardim?


Nič, če je zdrav.

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 19:46:31   
2ursae
pri nas je več ali manj enako, zato smo nabavili sokovnik user posted image  ... mali pije jabolčke in hruške kot za stavo. Vem da ni isto kot surovo sadje, a mnogo boljše kot nič.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 19:47:10   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica
Sej ne rečem, obožuje ribe, jih je vsaj 3x na teden in meso. Skoz bi jedel meso, beljakovine nasploh. Riža, testenin, zelenjave in sadja pa sploh ne. Kremna juha - takoj bruha. Pravi, da mu smrdi in bo bruhal.

Bom pa ukinla vse prigrizke, že danes, pa bomo videli.
Si slišala za Atkinsovo dieto, s katero zelo hitro izgubiš kg, dolgoročno pa je zelo škodljiva? Temelji na ogromnih količinah beljakovin. Ogljikovi hidrati so nujni, čimveč in pri vsakem obroku.

Tole s prigrizki je pa dober predlog. Med obroki nič, sploh ne sladkarij (še posebej če jih ima rad).

Jaz bi mu na krožnik dala zraven majhne količine zelenjave, npr eno cvetko brokolija, eno žlico omake... Naj z malim začne... In če poje zelenjavo, šele potem dobi nagrado (risanko, igračo..).

Poznam precej ljudi, ki so na parih stvareh zrasli, npr. pomfi in dunajc, ampak za moje pojme je to narobe. Res je lahko vsakdo malo izbirčen in česa zares ne je, ampak vsaj nekaj iz vsake skupine živil.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noče sadja in zelenjave
26.11.2007 21:12:57   
Zvezdica
Pri nas je kar veliko OH v obliki kiner pingvinov, rezin, jajčkov:)
Vendar ne tako kot bi sama hotla. Sej poje polento, ampak res vem, da ga ni čez jabolko.

Kot je mič napisala, NIČ . če je zdrav. Točno tak bo nardila, razen. da ukinem prigrike.

Bom  pa spet podukopavala. Tako so nas starši, bomo pa tud mi svoje otroke.

Hvala punce.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noče sadja in zelenjave
28.11.2007 21:46:01   
tincci
Moj otrok je star 2 leti in ne je nobenega sadja, zelenjave, .. v bistvu je polento in zajca, ker je na ostalo alergičen. In kaj čmo. Že da dobi sem in tja kakšno gricko, je ok, vsaj iz mojega zornega kota.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?