|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 7:34:02   
Njuškalo
Katera tukaj bo sigurno vedela: ali je zdaj kaj novega na tem področju, ali je še vedno tako, da bolniška ne pripada enemu od staršev, če je otrok v bolnici?No, saj sem sama tudi bolna, tako, da ne bo težava dobiti bolniške zase, ampak vseeno, me zanima, ker sem včeraj slišala, da baje po ta novem spet pripada bolniška, kljub temu, da je otrok v bolnici?

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 7:35:32   
Bubamaraa
Njuška ne znam  ti odgovorit!!!!

Sam zate in tvojega sina veliko user posted image user posted image user posted image  in naj se čimprej pozdravi....

kako pa je z njim???

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 7:38:13   
Njuškalo
Vsak dan boljše je...samo še zdaleč ni dobro.Upam, da bojo danes izrekli magične besede, da gre domov..samo verjetno itak ne bo šel.user posted image Grem k njemu vsak čas, samo najprej še k zdravniku...samo zdaj ne vem, ali naj grem k svojemu ali k njegovi.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 7:46:18   
blue sky
Moja prijateljica je imela pred kratkim ta problem, ko je mali zbolel in je šla z njim v bolnico. Povedala mi je, da ti bolniška v tem primeru ne pripada, saj je v bolnici za otroka poskrbljeno (ima nego), zato ne "potrebuje" matere zraven. Morala je dati svoj dopust.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 7:58:03   
Anonimen
Njuškalo, upam, da bo tvoj pikec čimprej zdrav. user posted image
Ne vem pa kako je z bolniško, vsaka pravi drugače.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 8:22:01   
sneška_
To pa je že user posted image .Jao otroci kako nam bojo lase sive. Bo vse v redu . Vse se bo uštimalo.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 8:29:03   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: modro nebo

Moja prijateljica je imela pred kratkim ta problem, ko je mali zbolel in je šla z njim v bolnico. Povedala mi je, da ti bolniška v tem primeru ne pripada, saj je v bolnici za otroka poskrbljeno (ima nego), zato ne "potrebuje" matere zraven. Morala je dati svoj dopust.


Moj primer. Bila sem na porodniški s 3 tedne starim otrokom, 4 letna hči v bolnici in mož ni mogel dobiti bolniške niti enega dne, ker sem jaz na porodniški.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 8:39:40   
honey
Moževa sesrična ima mentalno prizadetega otroka (je star 17 let) in potrebuje stalno nego, sploh ker ima neke napade, ko postane najprej agresiven, potem pa izgubi zavest in je ob vsakem napadu zelo nevarno, da umre. Bil je v bolnišnici, operiran zaradi nekih problemov z očmi, pa ji ni pripadala bolniška, čeprav so v bolnišnici prosili, če je lahko prisotna 24 ur na dan, ker ga ona najbolj pozna, ker točno ve, kdaj bo dobil napad, tako da ji je njena osebna zdravnica napisala bolniško in sicer zanjo, kot da je ona bila bolna. V bolnišnici so pa tudi nekaj zmutili, tako da ji je uspelo. Drugače pa ja, ne pripada ti bolniška, če imaš otroka v bolnici user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 8:51:21   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: modro nebo

Moja prijateljica je imela pred kratkim ta problem, ko je mali zbolel in je šla z njim v bolnico. Povedala mi je, da ti bolniška v tem primeru ne pripada, saj je v bolnici za otroka poskrbljeno (ima nego), zato ne "potrebuje" matere zraven. Morala je dati svoj dopust.


Moj primer. Bila sem na porodniški s 3 tedne starim otrokom, 4 letna hči v bolnici in mož ni mogel dobiti bolniške niti enega dne, ker sem jaz na porodniški.

Ja, žal so takšni naši zakoni.
Če pa si ti na bolniški zase, pa pomeni, da ne moreš bit pri bolnem otroku v bolnici, ker tam si lahko zdrava. Večina pa itak vztraja, da si lahko v bolnici pri otroku popoldne - dopoldne pa poskrbijo sami zanje (predvsem študenti), izjeme so doječe matere - pa še tukaj znajo komplicirat, češ, da je prostorska stiska.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 9:07:37   
srki
Jaz bi pa rekla, da je odvisno od zdravnika.

Jaz sem bila lani junija v bolnici, ko je bil Aljaž operiran za žrelnico. Nobenega problema ni bilo. Zdaj edino to ne vem, kakšen zakon je lani junija veljal.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 9:20:50   
total
Ojej Njuškalo,kaj pa je sploh bilo,se nismo že nič zdaj slišale????

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 9:38:53   
piščanc
moj mož je normalno dobil bolniško za otroka, ko je bil v bolnici. kolegica pa je za svojega otroka rabila dopust.

odvisno je od zdravnika, zakonodaja pa to dopušča

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 9:40:40   
Anonimen
Total, pljučnico ima revček, ti kar jaz povem, če je njuška slučajno že šibala.

Njuška, pozdravi ga, reci, da ga Tibor pozdravlja. Sem mu povedala, da je v bolnici.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 10:17:48   
Katrin
Tudi jaz spomladi nisem dobila bolniške, sem vzela dopust user posted image

Po mojem bi šlo, če imaš dobrega osebnega zdravnika, da ti napiše bolniško zate.

Srečno in čim hitrejše okrevanje user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 11:12:04   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Total, pljučnico ima revček, ti kar jaz povem, če je njuška slučajno že šibala.

Njuška, pozdravi ga, reci, da ga Tibor pozdravlja. Sem mu povedala, da je v bolnici.


Ojej bogi revček....naj se čimprej pozdraviuser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 14:44:12   
Mojca20
Žal ti ne pripada dopust dokler je otrok  v bolnici.  V mojem primeru je bilo pa tako, da je bil Aljaž začasno odpuščen iz bolnice (4 dni), pa mi bolniška ni pripadala, ker je bil ves ta čas voden pod bolnico (oz. da je v bolnici), čeprav je bil doma. Kdo bi pa takrat skrbel zanjuser posted image . Sicer pa sem hotela biti z njim tudi v bolnici, tako da sem v tem obdobju porabila veliko dopusta. 

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 21:41:39   
Anonimen
Upam, da bo čimprej zdrav.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
27.11.2007 21:45:12   
Anonimen
Ravno kak mesec nazaj sem to spraševala tu za kolegico. Bolniška ti pripada samo za dan sprejema in odpusta. Žal. user posted image

Upam, da bo A kmalu bolje! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
28.11.2007 11:58:06   
tatam
Jaz tudi mislim,da je odvisno od zdravnika!Sama imam štiri otroke in sem na porodniški.V takem primeru možu seveda ne pripada bolniška,saj sem jaz doma!
So pa bli vmes bolani vsi štirje in mu je zdravnica napisala bolniško,češ da štiri pa res ne morem sama "ladat"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolniška, če je otrok v bolnici?
28.11.2007 21:39:26   
tincci
Za čas bolnice ti ne pripada bolniška, pripada ti za dan, ko pripelješ otroka notri in za dan, ko ga odpelješ, vmes ne. Napiše ti pa osebni zdravnik, ne pediater. 

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?