|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in naklofen
9.6.2009 21:33:50   
Anonimen
imam eno vprašanje in sem zelo zaskrbljena! danes sem imela zobozdravnika in me je nato zelo bolel zob in sem vzela naklofen (ker je to moja prva user posted image  se sploh nisem vedela da ga ne smem vzeti)!! noseča pa sem 8t! sedaj me pa zanima če imam lahko kakšne posledice glede tega zdravila!!

hvala za odgovor!!

lep pozdrav
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in naklofen
9.6.2009 21:43:05   
tinncyka
tudi jaz sem imela danes zobozdravnika in sem imela bolečine ker sem pač zagriznila v kruh in papriko, vzela sem rajši lekadol in bolečine so minile!

glede naklofena pa res nebi nič vedela! upam da bo s tvojo pikico vse vredu!!

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in naklofen
9.6.2009 21:50:09   
Menta
Jaz vedno vzamem lekadol. Mi je moja G rekla, da lahko. Drugače pa preberi, kaj piše v navodilih naklofena ali pa jutri pokliči G in vprašaj. Po moje ti bo razložil, kako je z naklofenom.

Srečno pa brez panike! Menim, da ne more bit nič kaj takega.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in naklofen
9.6.2009 22:44:39   
kaja02
Kar brez skrbi, od enega naklofena pa ne bo nič narobe, večja težava je, če bi jih jemala kar naprej. Tudi po porodu oz. v času dojenja naj ne bi jemal naklofena in prva stvar, ki jo v porodnišnici dobiš je naklofenuser posted image .
Drugič raje vazami lekadol.
Ko sem bila noseča ene 10 tednov sem tud jst imela zobarja, ( pa se ga zelo bojim in vedno dobim inekcijo) pa sem zobozdravnico vprašala, kako je s tem, pa mi je odgovorila, da je otroček bolj v stiski, če mene boli, kot pa od injekcije!!

Srečno!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in naklofen
10.6.2009 7:00:01   
Zala01
Glej, ne se tolk sekirat, od enega naklofena res ne bo nič narobe. Ampak če te še boli, raje vzemi lekadol, pa bouser posted image .

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost in naklofen
10.6.2009 10:06:36   
Svet
ni panike

men so ga dal v P v 25t k sem mela take bolečinepri prejšnji nosečnosti...

pa je vse ok:)))

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost in naklofen
3.1.2016 20:48:48   
Pandica12
Zivio!
Mene pa nekaj zanima sem komaj zanosila sm v 3 tednu pa me kr trebuscek boli pa nevem zakaj to je moja prva user posted image saj sem stara 17 let.. Pa me zanima ce lahko vzamem Naklofen ali raj ne?

Lp.pandica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost in naklofen
20.1.2016 23:47:53   
Bigmamma
V nosečnosti naj ne bi jemala nobenih zdravil, z izjemo Lekadola. Bolečine pa kar lahko pripišeš "čarom" nosečnostiuser posted image

(odgovor članu Pandica12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnost in naklofen
21.1.2016 7:25:21   
Janchek81
Ko posegate po katerihkoli tabletkih je najbolje, da se pozanimate ( magar v lekarni ) v katero skupino po FDA lestvici paše - A,B,C ... A in B je še ok, drugo pa bolje, da ne posegate .... pod A spada lekadol, pod B pa določeni antibiotiki .... tok v vednost ... če vas kdaj premami, da bi kaj uzele pa ne veste ali lahko ali ne ... najbolje poklicat v lekarno in vprašati ... one majo tm register vseh zdravil po tej lestvici ...

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?