|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 120 121 [122]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.1.2020 11:35:45   
Mariposa08
Anonimna žal mi je za tvojo izgubo otročka, ni enostavno iti čez to, poznam občutek, res, da sem jaz izgubila pikico v 7.tednu, kar zgodaj, ampak bolečina je ista.

Glede partnerja nevem kako se je prej spoprijel s težavami, te je tudi odrival stran ali je na glas povedal kaj je narobe? Možno, da ga je to vse skupaj močno prizadelo in se ne zna s to bolečino spoprijeti in soočiti, iti naprej, nevem. Vem, da, ko sva midva s partnerjem po 1 letu matranja končno doživela trenutek, da sem zanosila, sva bila v 7 nebesih. In, ko je bil ss potem, sva se tudi midva malo oddaljila, vse skupaj naju je prizadelo, delanje na otroku toliko časa pusti malo oddaljenosti v vezi, moraš jo potem samo najti zopet in se pozvezati še močneje in ne pustiti da bi karkoli prišlo med vaju. Na začetku po ss sva oba rekla, da nama očitno ni namenjeno in da ne bova več poskušala, potem sva se osredotočila na najino vezo, da sva obudila tiste trenutke, metuljčke, zaljubljenost, čim več časa sva preživela skupaj. Čez čas sem si jaz zaželela, da poskusiva ponovno, partner ni bil za to, je rekel da ne želi še enkrat čez to. Sem ga pustila s temi vprašanji pri miru. No čez ene šest mesecev po tem je pa sam rekel, da je pripravljen, da zopet poskusiva, da se je takrat enostavno uatrašil ponovnega razočaranja in da ne ve kaj mu je bilo. Res, da nama ni še uspelo, ampak se bližava umetni in zdaj sva kot eno, čakava samo še malo pikico, ki upam, da bo v kratkem. 

Pogovori se s partnerjem, mogoče ti ne zna povedati, da tudi on trpi in te na tak način odriva od sebe, kar seveda ni prav ampak nekateri moški se znajo preveč zapirati vase in potem ne veš kaj si želijo, kaj si mislijo... Upam, da se vama stvari uredijo in obrnejo na bolje. 🐞🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
25.1.2020 11:44:25   
Mariposa08
Janey iz tvojih ust... Sej veš kam! ☺️ Tudi jaz upam, da vam kmalu javim kakšno pozitivno novičko☺️

Snowflake žal mi je za M, vem kako ti je😔 jaz sem tudi dva dni v joku in totalni depri, ko dobim M, potem pa je bolje. Sej bo tudi za nas ta sonček posijal 😀💪🐞🍀

Kako ste ostale? Cali kako si, kej novega? Ajda upam, da je tvoj že dosti bolje in, da bosta kmalu lahko zopet šla v postopek🐞

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
25.1.2020 20:16:44   
scorpionka
Živjo punce :)
Js sm pa po prvem IUI, tako da zdaj teh dolgih 17 dni da vidimo kaj bo.. Upam seveda da ne bo nič user posted image in da se prime user posted image
Drugače mamo doma navihano 4 letnico , v drugo pa kar ne gre in ne gre.. Opravili so mi tudi laparoskopijo in histeroskopijo, nekaj malega popravili , nato pustili 3 mesece da poskušava še, ampak ni bilo nič user posted image Včeraj in danes me je tiščalo in malo špikalo, upam da je to dober znak user posted image
Kako ste ve? Še katera po IUI ali IVF?
Upam da čimprej vse zagledamo lepe user posted image user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
26.1.2020 15:07:41   
Cali90
Mariposa pri meni nič novega. Trenutno emocionalno stanje je kar vredu. Nimam veliko časa razmišljat o tem pa kar gre. No ko pride M je vedno malo “depresije” pa je potem bolje 🙂 Punce, zadne čase sem premišljevala, če je možno (in mislim, da je), da en jajčnik deluje slabše kot drugi in, da mogoče pri nama zato ne uspe. Vedno med O čutim bolečine bolj na levi strani tam, kjer nimam jajcevoda. Mogoče, da desni jajčnik ne deluje tako dobro kot levi.. ali ima mogoče katera izkušnje s tem?

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 120 121 [122]
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 120 121 [122]
Pojdi na:

Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ženske, negujte svojo maternico!
Ob svetovnem tednu boja proti raku na materničnem vratu ne pozabimo na najmočnejši preventivni ukrep - nego maternice.

IME ZA PUNČKO
nika23

NEJA (52%)

ANEJA (14%)

NAJA (27%)

ANAJA (8%)

Število vseh glasov: 353

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!