|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosecniske obleke
2.6.2008 15:02:06   
admira
ojla punce,mogoce je to uprasanje tukaj res neumesno vendar me zanima kje se da kupit nosecniska obleka sam trenerke oblacim rada pa bi kavbojke ali kaksno krilo zdj za poletje.kje se da kupit kle na jesnicah ni nic pametnega v italiji pa tut nicesar pametnega ni,kje ste vi kupile oblacila zase....admira
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 15:05:58   
srki
Ko sem bila prvič noseča, sem si kupila nosečniške hlače v Popku, za doma pa trenirke, ki so bile raztegljive, pa nisem rabila novih kupovat.

Sedaj je drugače, ker moram celo poletje čez dat, sem si na trgu kupila hlače, ki so 3/4, v pasu imajo široko elastiko, ne močno in so za zavezt. Vzela sem večjo številko in to je to. Čez pa dam kakšno tuniko. Pa tudi krila z elastičnega materiala sem gledala, samo za krilo še odlašamuser posted image .

Res se mi zdi škoda kupovat drage hlače za teh par mesecev.

Glede na to, da si z Jesenic, pa ne vem, kakšne štacune imate tam.

(odgovor članu admira)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 15:08:03   
pety78
V albumu mam slike, če te zanima in sicer krila in majčke iz H&M-a. Bodo še kasneje prišla prav. user posted image

_____________________________



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 15:17:55   
admira
ma na jesenicah je obup hlace ki niso za nobeno rabo platnene 50 eu,da se ti zmesa vec ali manj imajo trenirke,ki sem jih sita ko bi rada sla vn bi mela mal elegantna oblacila

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 15:19:08   
admira
ja a lohka vidim tvoj album mi posljes naslov

(odgovor članu admira)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 17:05:41   
frutka_
Večino imam iz H&M, nekaj iz Benettona pa iz Promoda. Pa veliko oblačil niti ni nosečniških. Moda je tako fajn letos, da je večina tunik itak ohlapnih.

(odgovor članu admira)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 17:58:36   
Anonimen
H&M.

(odgovor članu admira)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 18:05:53   
watershine
joj mislm da smo me v takem posrečenem obdobju noseče! zakaj?
ker je taka moda da nam to čist paše... jst sm si nabavla zalogo tunik (različnih krojev in barv) in seveda pajkice user posted image , ki so elastične da me nič ne tiščijo, udobne ker komaj kaj čutiš na sebi in tanke da mi res ni vroče... in vrjem da sm si v navadnih trgovinah nabavla veliko več za manj denarja kot bi zapravla v trgovinah za nosečnice (za manj stvari).

aja pa še elastične kikle-to pa itak zakon za čez poletje (k ti skos mal spodi piha pa te gladi user posted image )

zravn pa natikače al pa balerinke pa je usaka nosečnica tok luškana user posted image

< Sporočilo je popravil watershine -- 2.6.2008 18:18:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 18:16:47   
kajajaka
admira, zapelji se do Lj:
- do Rudnika, v Supernovo (H&M in C&A imata nosečniške poceni cunjice)
- pa do BTC, kjer imaš Popek (tam sem si kupila kavbojke), La Vie (v Baby centru - malo dražje a kvalitetno) in Kepico v hali A - dražje in meni ne preveč všečno- zimska kolekcija je bila vsa v rjavi, ki pa ni moja najljubša barva)

Pa srečno user posted image

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 19:14:07   
AnciM
Jaz nosim pa kar navadne kavbojke z nizkim pasom. Buhi tako pride čez pas in nič ne tiši. Majčke sem pa zelo poceni preko Quelleta kupila. Kako stvar mi pa tudi prijateljice posodijo, saj vedo, da nosečniške obleke sploh niso poceni.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 20:10:07   
Majuska
Prve hlače in majico sem kupila v Popku, večino ostalih stvari pa v H & M in C & A... 

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 21:28:58   
facka
zapelji se do LJ, H&M ima, samo ne vem v kateri enoti, City park vem, da nima nosečniškega oddelka

(odgovor članu admira)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosecniske obleke
2.6.2008 21:56:50   
Naja30
V H&M imajo vsega boga za nosečnice. Na Rudniku. Ali pa v Celju je oddelek za nosečnice.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosecniske obleke
3.6.2008 6:31:17   
srki
Pety, zelo lepo krilo in majčkauser posted image .

Ja, meni je tudi všeč, da so tele tunike "izzumili"user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosecniske obleke
3.6.2008 9:38:37   
2 Sraki
Imaš tudi C&A v Kranju "Qlandija"(al neki podobnega) nakupovalni center, vendar samo pod pogojem, da nisi neka ful suhica. Imajo najmanjšo konfekcijo za nosečke št.36, ki pa je meni veliko prevelika.

Sem si pa kupila njihove navadne kavbojke in majice v isti številki in je vse skupaj zakon. Nosečniške kavbojke niso ravno najboljše za nosit, ker preveč dol lezejo z vso tisto elastiko, je morada bolje kupiti navadne z nizkim pasom in jih brez problema lahko nosiš.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosecniske obleke
3.6.2008 16:49:11   
tonks
IZVIRNO SPOROČILO: admira

ojla punce,mogoce je to uprasanje tukaj res neumesno vendar me zanima kje se da kupit nosecniska obleka sam trenerke oblacim rada pa bi kavbojke ali kaksno krilo zdj za poletje.kje se da kupit kle na jesnicah ni nic pametnega v italiji pa tut nicesar pametnega ni,kje ste vi kupile oblacila zase....admira


Jaz sem zadnjič dobila lepe kavbojke v Lescah, trgovina Exit.

LP

(odgovor članu admira)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosecniske obleke
3.6.2008 16:54:57   
tonks
IZVIRNO SPOROČILO: watershine
... jst sm si nabavla zalogo tunik (različnih krojev in barv) in seveda pajkice user posted image , ki so elastične da me nič ne tiščijo, udobne ker komaj kaj čutiš na sebi in tanke da mi res ni vroče...
aja pa še elastične kikle-to pa itak zakon za čez poletje (k ti skos mal spodi piha pa te gladi user posted image )



Jaz pa nič dost ne najdem po navadnih trgovinah user posted image . Kam naj se potem kej zapodim za tunikam, pajkicami in elastičnimi kiklami?

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosecniske obleke
3.6.2008 17:05:17   
watershine
hočš rečt da v navadnih trgovinah ne najdeš kiklic, tunik in pajkic?sej tega je zdej ogromno povsoduser posted image

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosecniske obleke
6.6.2008 19:34:51   
PikicaStonoga
nosečniške, lepe pa poceni: H&M in C&A.

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosecniske obleke
6.7.2008 11:33:37   
LadyDiva
KAko se vam zdi tale majčka za darilo?

http://www.svet-majic.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=330&category_id=11&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosecniske obleke
7.7.2008 13:00:43   
5ra_28
LadyDiva: a se ta dobi samo preko neta,ali še v kakšni trgovini tudi? Men je ful dobra, pa bi jo tudi imelauser posted image . Ali pa si jo bom dala tiskat, saj bi si jo le rada probala.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu LadyDiva)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosecniske obleke
7.7.2008 13:15:20   
LadyDiva
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

LadyDiva: a se ta dobi samo preko neta,ali še v kakšni trgovini tudi? Men je ful dobra, pa bi jo tudi imelauser posted image . Ali pa si jo bom dala tiskat, saj bi si jo le rada probala.


V  trgovinah jih še nisem zasledila ampak sm slišala da so zelo drage,v tej spletni trgovini sm jo jst naročila in sm zadovoljna.Priporočamuser posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosecniske obleke
7.7.2008 18:15:58   
LadyDiva
Pa tale mi je luštnauser posted image

http://www.svet-majic.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=281&category_id=14&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

(odgovor članu LadyDiva)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosecniske obleke
8.7.2008 12:27:45   
5ra_28
Ja, tole pa sem že nekje videla. Samo mi je ona prejšnja prav 'kjut'.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu LadyDiva)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?