|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 10:14:35   
zita
Zanima me, ali boste dale  novorojenčka najprej v zibko, košek, pa nato pa parih mesecih v otroško posteljico (ko zibko preraste) ali direktno v posteljico, pale-to mal pregradile. Čakam drugega otroka, pri prvem smo najprej imeli zibko, po treh mesecih pa dali v posteljico. Zdaj pa razmišljam o tem , da bi ga dala kar v posteljico. Amreč, prodala sem zibko, posteljnino... pa moram spet nabavljati, posteljico pa imam.
[color=#000000 size=3] 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 10:17:33   
naja17
Direkt v posteljo, z zibko bi mela sam dodatno delo... Sej ma posteljico obloženo z obrobo, ne vidim neke bajne razlike, če je v zibki (vem, kao manjša, da se dete bolje počuti)....

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 10:20:00   
tix
jaz sem ga dala takoj v posteljo. nič pregradila? edino za hrbet sem mu dala brisačo, da je ležal na boku. 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 10:34:13   
lananai
Je bila takoj v posteljici in ji nisem nič pregradila. Je prav fajn spala. Zibka mi je samo dodatna šara. Že tako ima dojenček toliko enih pripomočkov, da jih nimaš kam dat, ko jih preraste.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 10:40:22   
end1
ponoči v postelji, podložena z brisačo, da sta spala na boku, podnevi pa v dnevni sobi v zibelki!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 11:02:35   
barni
Direkt v posteljico. Sem jo pa dala na začetku ležat počez in ne vzdolžno. Imamo posteljico 70*140 in je bila to čisto fajn rešitev za začetek. Podložila sem jo z dekico, da se ni prekucnila in da je imela boljši občutek.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 11:28:29   
Lunca1
Pri nas sta bila oba  najprej v košku. Smo ga obakrat dobili na posodo. Če ne bi bilo te možnosti, bi šla pa direkt v posteljico. samo zaradi tega ne bi delala še te investicije.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 18:20:29   
razglednica
zibelka nato pa posteljicauser posted image

zdi se mi da se v posteljici kar zgubiuser posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
25.2.2011 20:09:37   
lunka1
Jaz sem prav tako cincala glede zibke... potem pa sem dobila eno na posojo in sem bila 100% hvaležna, da sem jo imela. Dojenčki se baje bolj "varne" počutijo, če so malce nagužvani prve mesece, ker so se le 9 mesecev gužvali v našem trebuhu... Mi smo imeli tako na kolesa in smo jo vozili gor in dol - kjer smo bili mi, je bila tudi zibka. Julia je bila že ob rojstvu velika punca, pa je v zibki spala do 4. meseca.

Torej - zibka user posted image

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.2.2011 20:24:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
1.3.2011 21:05:39   
Anonimen
Taprvo smo imeli takoj v posteljici ... ko se bo pa napovedal drugi, ga bom dala pa pomoje najprej v nekaj manjšega, recimo kak košek na kolesih. Prvo sva imela namreč mesec in pol v spalnici v posteljici, potem je šla pa v svojo sobo. Za tadrugega, ko bo, pa v spalnici ne bo prostora v posteljici saj sva spalnico predelala ... tako da dokler ne bo šel k sestrici v sobo, bo pri nama v košku.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
2.3.2011 9:46:18   
mayci
Oba sem dala takoj v posteljico, nič pregradila. user posted image Če bi imeli možnost izposoje od koga, se je ne bi branila, tako pa je nisem pogrešala.... 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
2.3.2011 9:55:40   
zlatolaska
kupili smo posteljico in če bi tudi zibelko bi mi bilo zelo žal saj do skoraj 4 mesecev ni bil v posteljci vsga skupaj 5 noči...se je skoz švercal pri nama

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
2.3.2011 12:03:28   
pasijonka
Upam, da ne zasmetim preveč, če nadaljujem kar tukaj. Namreč midva sva dobila zibko (Nika, Lip Poljčane) in nama je ideja, da bo dete prvih nekaj mesecev v njej, zelo všeč. Zatakne pa se pri posteljniniuser posted image  Za razliko od ostale ponudbe za bebe, se mi zdi zeloooo malo ponudbe na tem področju, da ne rečem, da vsak od teh nekaj proizvajalcev fura neke svoje dimenzije, da ja stvari niso primerljive med seboj, po možnosti pa še ne pašejo v zibko (kaj naj npr. s kvadratno odejico v podolgovati zibki). Da o vzorcih niti ne govorim, čista žalost, neki predpotopni medvedki ipd.

Ima katera kak nasvet, kam še pogledati?? Aljaž ponuja samo komplete z baldahinom in nadvložkom, česar ne rabimo. Odeja je model prilagodila zibki od Lip Radomlje, ki je kvadratasta, zibka.com - spet neke čudne dimenzije, vzorci pa iz prejšnjega stoletja....

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
2.3.2011 14:23:48   
maychi
Če imaš možnost izposoje zibelke ali koška potem ja, drugače si je po moje nepotrebno delati dodatni strošek. Mi smo jo imeli in je bila v njej čez dan v dnevni sobi, ponoči pa v posteljici v spalnici.

Pasijonka, a si pogledala na strani od galeba? Drugače je pa možnost, da si izbereš blago in neseš kakšni šivilji, da ti sešije, kar pač potrebuješ-pa imaš motiv po svoji izbiri, pa verjetno ceneje ...

lp

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
19.3.2011 23:22:25   
jacki
IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

Upam, da ne zasmetim preveč, če nadaljujem kar tukaj. Namreč midva sva dobila zibko (Nika, Lip Poljčane) in nama je ideja, da bo dete prvih nekaj mesecev v njej, zelo všeč. Zatakne pa se pri posteljniniuser posted image  Za razliko od ostale ponudbe za bebe, se mi zdi zeloooo malo ponudbe na tem področju, da ne rečem, da vsak od teh nekaj proizvajalcev fura neke svoje dimenzije, da ja stvari niso primerljive med seboj, po možnosti pa še ne pašejo v zibko (kaj naj npr. s kvadratno odejico v podolgovati zibki). Da o vzorcih niti ne govorim, čista žalost, neki predpotopni medvedki ipd.

Ima katera kak nasvet, kam še pogledati?? Aljaž ponuja samo komplete z baldahinom in nadvložkom, česar ne rabimo. Odeja je model prilagodila zibki od Lip Radomlje, ki je kvadratasta, zibka.com - spet neke čudne dimenzije, vzorci pa iz prejšnjega stoletja....


meni so super tele ... http://www.galeb.eu/otroska_posteljnina/Posteljnina_za_zibelke
Veliko je tudi vzorčkov, tko da user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
20.3.2011 8:25:46   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: end1

ponoči v postelji, podložena z brisačo, da sta spala na boku, podnevi pa v dnevni sobi v zibelki!


Enako.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: novorojenček najprej v zibko ali ne ?
20.3.2011 10:00:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka

Ima katera kak nasvet, kam še pogledati?? Aljaž ponuja samo komplete z baldahinom in nadvložkom, česar ne rabimo. Odeja je model prilagodila zibki od Lip Radomlje, ki je kvadratasta, zibka.com - spet neke čudne dimenzije, vzorci pa iz prejšnjega stoletja....


Jaz sem si jo sposodila, bila je zelo lušna, lepša takrat od vseh, ki sem jih uspela videti za kupit.

Vprašaj malo naokrog...

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?