|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obrat iz hrbta na trebuh
22.9.2008 23:29:21   
melodi

Samo za orientacijo, pri kolikih mesecih so se vaši malčki pričeli obračat iz hrbta na trebuh? In kdaj so znali samostojno sedeti (brez opore)?

Hvala vnaprej za odgovore...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
22.9.2008 23:36:43   
julči
Iz hrbta ne trebuh se je začela obračati pri 3,5m in od takrat čim jo poležeš na hrbet je že na trebuhuuser posted image . na hrbtu noče bit, razen zdej se je neki začela z nogicami igratin ji še kakšen cm zmanjka da bi jih dobila v ustauser posted image
Sedet pa še ne zna, stara je 4,5 m.

(odgovor članu melodi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 8:09:01   
Naja31
Za prvega se ne spomnim, drugi pa se je začel vrteti v obe smeri pri 4ih mesecih in od takrat ni šans da ostane v enem položaju.
Pri 5ih mesecih in pol se ne sedi samostojno.

(odgovor članu julči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 8:33:06   
tamala_82
Obrnil se je pri 5 mesecih, samostojno sedel pri 5mes.+3tedni. Pomembno - kaj se smatra za samostojno sedenje? Otrok samostojno sedi, če sedi brez pleničke na povsem ravni podlagi minimalno 10 sekund (tako pravi naš P). In kar je še bolj pomembno - vsak otrok je individualen in nima jih smisla primerjati med sabo. Eni določeno veščino usvojijo prej, drugi kasneje user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 8:49:45   
piba
Ta starejša se je obračala iz hrbta na trebuh že pri 4 mesecih, samostojno je sedela pri 6 mesecih, kobacala je pri 7,5 in shodila pri 11,5 mesecih.

Mlajša se je začela obračati pri 5,5 mesecih (s trebuščka na hrbet šele pri 7,5 mesecih), sedaj je stara 8 mesecev in že kobaca. Je še previdna, a že kobaca. Samostojno je sedela pri 6 mesecih.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 9:37:32   
madasa
Naša se je začela obračat iz hrbta na trebuh pri 3,5 m obratno pa šele pri 5m. Sedaj bo stara 7m in še ne sedi samostojno. Sedi že vendar, če pade se ne oprime na rokice.

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 10:00:21   
mišk
Naj se še jst malo pohvalim.user posted image  Hec! Samostojno je sedela pri 6.5 mesecih. Iz trebuha na hrbet in obratno se je začela obračat pri 7,5 mesecih. Plazit se je začela pri 9.5 mesecih, hodi še ne in tudi na nogice se še ne postavlja, pa je stara dobrih 11 mesecev. Pač ni med ta hitrimi v teh stvareh. Samo da bo.user posted image

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 10:16:01   
nia5
Iz hrbta na trebuh se je obrnila pri treh mesecih obratno se še trudi user posted image , sedi pa še ne samostojno, le v naročju. Stara pa je 4 mesece. 

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 12:53:44   
lana8
naša user posted image  se je obnila iz hrbta na trebuh pri treh mesecih in od takrat hoče biti skos samo na trebuščku. Sedi še ne sama, stara je 5 mesecev.  

(odgovor članu melodi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 13:05:06   
katy82
Naša se pa pri 4 mesecih in pol še ne obrača,ji skor rata  pa se rukne nazaj na trebuh,me je kr strah,da ne bi blo kej narobeuser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 15:40:45   
SpeliG
Katy82, nič ni narobe, enim uspe prej drugim pa kasneje, tudi tvoji bo..
Naša se je obračala s hrbta na trebuh od 4. meseca, s trebuščka pa hrbet pa malo prej. Zdaj je stara 5,5 meseca, pa ne sedi samostojno niti jo ne poskušamo forsirat, bo že, ko bo pripravljena, ima še čez glavo časa...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 18:58:36   
mišk
Katy82, potem bi blo z našo nekaj huuudooo narobe!user posted image  Hodile smo v razvojno, pa so tam govorili samo da je lena in da ni nobene panike. Sej pravim, naša se je začela obračat pri 7,5 mesecih v obe strani, ampak takrat je pa štartala 100 na uro.user posted image  Sedaj milostno čakamo prvih korakov, a imamo zelo samosvojega otroka, ki se mora za vse odločit sama, je zelo "komot". Takrat pa ko kaj začne, je to takoj profesionalno.user posted image
Sej sama se ne bi nič obremenjevala, a se zamislim ob vseh vprašanjih in posledično začudenjih ob mojem odgovoru, da česa še ne dela, češ, "a jaaaa?!?"....user posted image  Eh, mal klobasam.user posted image

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 19:13:01   
scubadiver
Naša je sama sedela od 4-tega meseca, obračat se je začela pa šele pri 7-ih mesecih, v obe smeri naenkart... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
23.9.2008 20:34:07   
Paštetka
1. user posted image sedela od 7. meseca, obrnila šele pri 8. mesecu, čez 3 dni se začela plaziti, nakaj dni po 1. Rd shodila

2. user posted image obrnil pri 2,5 mesecih, puzilkot vojak pri 5,5 mesecih (plazil se ni po vseh štirih), sedel pri 6,5 mesecih, pri 8,5 mesecih shodil

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 23.9.2008 20:37:18 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
24.9.2008 9:12:47   
xerox
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

1. user posted image sedela od 7. meseca, obrnila šele pri 8. mesecu, čez 3 dni se začela plaziti, nakaj dni po 1. Rd shodila

2. user posted image obrnil pri 2,5 mesecih, puzilkot vojak pri 5,5 mesecih (plazil se ni po vseh štirih), sedel pri 6,5 mesecih, pri 8,5 mesecih shodil


Paštetka a si morala s 1. hodit v razvojno? Ker moj ima 4 mesece pa se ne obrača na trebuh, v bistvu sploh ne mara bit na trebuhu, pa je razvojna zagnala cel vik in krikuser posted image  Tvoja se je pa obrnila šele pri 8.mesecu, pa verjamem, da je vse v redu?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
28.9.2008 21:12:52   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

1. user posted image sedela od 7. meseca, obrnila šele pri 8. mesecu, čez 3 dni se začela plaziti, nakaj dni po 1. Rd shodila

2. user posted image obrnil pri 2,5 mesecih, puzilkot vojak pri 5,5 mesecih (plazil se ni po vseh štirih), sedel pri 6,5 mesecih, pri 8,5 mesecih shodil


Paštetka a si morala s 1. hodit v razvojno? Ker moj ima 4 mesece pa se ne obrača na trebuh, v bistvu sploh ne mara bit na trebuhu, pa je razvojna zagnala cel vik in krikuser posted image  Tvoja se je pa obrnila šele pri 8.mesecu, pa verjamem, da je vse v redu?


Ja šle sva v razvojno po 8. mesecu, kjer so mi rekli, da zaostaja 2 meseca user posted image . A do takrat, ko sem pa skoz govorila, da to ni OK, pa so mi vsi P govorili, da bo vse OK. In ko sva začele pravilno telovaditi, prijeme se je takoj po 2 dneh obrnila in po parih dneh začela plaziti.

Sicer je pa user posted image  2. otrok in zato mi je bilo vse skupaj toliko bolj noro in čudno.

Pa moja je bila skoz na trebuhu. Zelo rada je pasla kravice in se igrala ali na trebuhu ali na hrbtu. Ona je živela praktično na tleh. Vendar se enostavno ni hotela obrniti. Čeprav sem jo obračala pri previjanju in nosila (tako kot pravi handling) in kot sem pri sinu, ki je zelooo zgodaj shodil.

Je pa res, da je imela hčerka težave z dihanjem in je mogoče tudi to v veliki meri vplivalo na razvoj. S tem da se je to kazalo nekje do 10 mesece, zdaj pa pri 13. mesecih prav nič več ne zaostaja oz. že teče, skače, pleše, se vrti...

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
30.9.2008 15:19:59   
kitty69
ola
tiste ki pravite da vam otrok samostojno sedi že pri 4 mesecih...kaj pol sedijo že v športnem vozku? Kdaj res v športni vozek in kako je z razvojem hrbteničke?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obrat iz hrbta na trebuh
1.10.2008 15:16:08   
matic0105
Meni tudi ni jasno tole samostojno sedenje tako zgodaj?? Pa to ja ni dobro za hrbtenico al kako??

(odgovor članu kitty69)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?