|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odgovor vrtca o sprejemu!
3.5.2010 9:36:07   
tojeto1
Zanima me ali ste že dobile odgovor vrtcev ali je vaš otrok sprejet ali ne (sprašujem za Lj)?? A katera ve, kdaj naj bi dobili odgovore??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
3.5.2010 10:01:13   
jajula
ne še, lani smo dobili bolj v drugi polovici maja

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
3.5.2010 10:34:35   
mini86
naj bi se dobilo nekje od 15-20. maja..
neuradne informacije verjetno že nekoliko prej


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
3.5.2010 12:11:13   
Taula
Po radiu je bilo da je spet ful več otrok, da bodo preverjali podatke in da bo konec maja.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
4.5.2010 13:41:14   
Zvezdica91
Mi smo za vrtec zamudili rok in nismo oddali prošnje, ker se v kratkem selimo iz dolenjske (moj dobil novo službo), ne vemo še točno v kateri del ljubljane (še iščemo). Brez veze se mi je zdelo pisati prošnje v vse možne vrtce, ker itak ne vem kje bomo in kdaj. Če bi mela izpit za avto bi jo dala v center nekam. Pa ga žal nimam. Moj pa dela od 4ih zjutraj pa do 12ih, do avtobusov mam pa gromozanski odpor (FUUUJ!). Kaj naj naredimo? Sicer ne delam, sem še v šoli in ni neke gromozanske potrebe, da bi jo dala v vrtec, se mi pa zdi, da so kar koristni glede pravljic in pesmic itd. Jaz ji pojem komade od simple plan, offspring, itd...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
4.5.2010 20:19:36   
tojeto1
Torej še nič. Ko sem jaz v vrtec odnesla dopolnjeno vlogo so rekli 4. maja. Ampak do sedaj ne duha ne sluha...
Upam, da kmalu dobimo...pozitiven odgovor seveda.

(odgovor članu Zvezdica91)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
4.5.2010 20:36:48   
Zala01
Sem prebrala, da je v Lj vrtce vpisanih 1000 otrok preveč, tako da zdaj komisija za vpis preverja, kolk časa ima kdo stalno prebivališče v Lj. Rezultati menda bojo v 2. polovici maja.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
5.5.2010 13:36:37   
tojeto1
Ths Zala01. Vsak info prav pride.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
5.5.2010 13:38:28   
tojeto1
Ths Zala01! Vsak info prav pride.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
13.5.2010 10:17:22   
tojeto1
Sem vprašala v vrtcu pa so rekli 1 teden v juniju.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
13.5.2010 10:54:33   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica91

Mi smo za vrtec zamudili rok in nismo oddali prošnje, ker se v kratkem selimo iz dolenjske (moj dobil novo službo), ne vemo še točno v kateri del ljubljane (še iščemo). Brez veze se mi je zdelo pisati prošnje v vse možne vrtce, ker itak ne vem kje bomo in kdaj. Če bi mela izpit za avto bi jo dala v center nekam. Pa ga žal nimam. Moj pa dela od 4ih zjutraj pa do 12ih, do avtobusov mam pa gromozanski odpor (FUUUJ!). Kaj naj naredimo? Sicer ne delam, sem še v šoli in ni neke gromozanske potrebe, da bi jo dala v vrtec, se mi pa zdi, da so kar koristni glede pravljic in pesmic itd. Jaz ji pojem komade od simple plan, offspring, itd...user posted image user posted image user posted image


A ti pa se drugače ne bi nič ukvarjala z njo...??? Sicer pa ni važno kaj ji poješ, važno, da prepevata skupaj!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Zvezdica91)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
13.5.2010 11:01:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
13.5.2010 11:06:02   
rožica2

mi smo tudi dobili zavrnjeno prošnjo za vrtec,sicer sem napisala pritožbo ampak me zanima če bi slučajno dobili kdaj pa kam moram it da izvem koliko bomo plačevali vrtec,in kdaj damo potem vlogo za znižanje plačila vrtca?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 8:19:50   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: populis

Vretc Šendvid bo začel odločbe izdajati konec maja.


Jaz imam za oba (oba prva starostna skupina, le da bo mlajša potrebovala vrtec šele februarja) vlogo v vrtcu Šentvid, pa so mi že vnaprej rekli, da imamo zelo malo možnosti, da bosta dobila. Imamo premalo točk, ker nismo "staroselci" - preselili smo se namreč šele letos januarja. Upam, da nam prinese kaj prednosti dejstvo, da je bil ta večji že lani tam na čakalni listi. Me pa izredno veseli, da bodo kmalu odločbe, ker me tole čakanje že fejst mori. Upam, da se nam vsem dobro iztečeuser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 8:22:44   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: rožica2


mi smo tudi dobili zavrnjeno prošnjo za vrtec,sicer sem napisala pritožbo ampak me zanima če bi slučajno dobili kdaj pa kam moram it da izvem koliko bomo plačevali vrtec,in kdaj damo potem vlogo za znižanje plačila vrtca?



v kateri razred spadaš, si lahko sama izračunaš prek interneta (stran CSD Šiška), vlogo pa oddaš enkrat takrat, ko podpišeš pogodbo z vrtcem. Za 1.9. moraš vlogo oddat do nekje 15.8., potem pa vsako leto do 15.11. za naslednje leto.

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 9:09:21   
Urska09
mavo, mi pa smo staroselci, pa nam ravno tako slabo kaže (rečeno ob vpisu). Ne glede na to, da smo bili že lani zavrnjeni...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 9:22:11   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

mavo, mi pa smo staroselci, pa nam ravno tako slabo kaže (rečeno ob vpisu). Ne glede na to, da smo bili že lani zavrnjeni...


Urska komu pol pa dobro kaže? Glede na to, da ste že več časa v Lj, pa še zavrnjeni lani...user posted image No sej jaz pričakujem tudi negat. odgovor.user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 10:01:50   
Pupa1
Mi smo na 63. čakalnem mestu, so mi ravnokar sporočili (ustno preko telefona, odločbe še nismo prejeli). PA smo staroselci, pa že enega otroka imamo v vrtcu, tko da mi res ni jasno... Očitno jih je toliko tistih, ki so bili že lansko leto zavrnjeni in imajo posledično 10 točk prednost. Samo sem vseeno mislila, da bomo dobili.
Aja, pišem za MOL, seveda.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 10:15:59   
yenny
Joj ko tole berem mi grejo kar kocine gor!user posted image
Malo sem pa vseeno upala,da nam uspe dobiti vrtec pa sem vsak dan manj optimistična!user posted image
Naj bo enkrat že konec meseca,da vsaj vemo pri čem smo!

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 10:18:09   
Zala01
Kaj ve katera  za vrtec Vrhovci, kdaj bojo rezultati?

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 11:21:04   
Nina00
Zala01 pokliči v vrtec in vprašaj kdaj bo zasedala komisija za vpis. user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 11:24:02   
Zala01
Aha, bom, thxuser posted image . Če bom kaj izvedela , pa objavim tukaj.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 14:19:16   
NANA123
meni so v jaršah rekli za jasli 150 preveč in zelo malo možnosti da dobimo vrtec ker nismo od decembra 2008 prijavljeni v lj.komisija bo zasedala jutri 19.5.2010

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
18.5.2010 14:36:41   
pikapikica83
Mislim, da bodo vrtci pošiljali odločbe takoj po tem, ko bodo zasedale komisije. Pokličite v  izbrani vrtec in se pozanimajte kdaj bo komisija. Tako boste vsaj malo vedele kdaj naj bi dobili pošto.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
19.5.2010 12:44:08   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

Kaj ve katera  za vrtec Vrhovci, kdaj bojo rezultati?


Tudi mi smo dali v vrhovce user posted image . Ja, pa še nismo dobili rezultatov


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?