|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktober
22.8.2005 12:06:16   
cmokec
Pozdravček zaspanke.

Danes sem razmišljala, da bom do poroda še enkrat odšla v Celovec po stvari, ki mi še manjkajo. Malo oblekc, pa ležalnik, pa mogoče še kako drobnarijo.

Pa me zanima, če je katera zato, da se mi pridruži, ker mojga po službi nebi čakala, ker je popoldan tako hitro mimo. Več glav več ve, kaj je dobro in koliko mora dojenček imet. Šla pa bi v C&A, H&M, KIK in Toysa. Nosečke na pohodu. :)-:)-:)- kaj pravte, se katera javi? Šla pa bi v začetku septembra, ker imam 31.8 še pregled, pa bi rada počakala na novičko, da je vse v redu.

Drugače sem v redu, brce so itak konkretne s kostjo, kg pa poglavje zase. Krči v nogah so se nekam poskrili, lenoba tudi, le spanje je bolj tko-tko.

Pa še to: klicala sem serviserja za Candy pralni stroj in ga vprašala, če lahko namesto mehčalca pri zadnjem pranju dodam malo kisa, da so oblekice vseeno mehke. In je rekel, da je že slišal za to finto in da lahko.

LP iz deževnega Kranja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober
22.8.2005 15:13:47   
Nannn
cmokec bejba jest bi sla ampak kaj ko delam do 16 30 :zmeden: ob petkih pa do 14...

:kuza:

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktober
22.8.2005 15:52:08   
cmokec
Najprej me sprovociraš, pol pa nič od tega. :((:((

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktober
22.8.2005 16:23:30   
Nannn
ja pa jade ja :)- ce nic druzga pa saj kofi ane ane :bravo: te ze dolg nisem vidla ;) grem na fon pa te zvrcnem ...

:kuza:

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktober
22.8.2005 16:45:58   
cmokec
A ti si bla tista, k i me poklicala. :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?