|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
20.5.2005 10:19:37   
soncek&luna
pozdravljena dekleta,
cedalje bolj ugotavljam, da se nosecnicam vrata zaklepajo in ne samo zapirajo...zakaj se vsi tako izogibajo :nosecka:, saj to je nekaj lepega, ne pa nekaj pred cimer bi bezali...pa tako se pritozujejo, da rodnost pri nas pada...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrčice
20.5.2005 10:23:10   
Udb
soncek, kaj je pa bilo?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrčice
20.5.2005 10:26:09   
soncek&luna
vse mi gre narobe...prav zalostna sem...v kranju sem nasla stanovanje, pa se lastnica upira, da bi mi ga oddala, ker sem noseca in se boji, da ne bi placevala najemnine :((...ja halooo, sej ne iscem zdej stanovanja, da bi folk za nos vlekla..sej bi bila ona na istem, da odda samski osebi ali paru ter ti takoj zanosijo...ce bi to ze hotla bi raje ":love:" nagajala in mu delala probleme...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktobrčice
20.5.2005 10:30:26   
Udb
Ojoj!!! ****!! Pardon izrazu - ampak tako mislim!! :grrr: In zakaj ne bi plačevala, ker si noseča!! Lepo prosim!!!!!!!!! Mi gre to na živce!!!!! Ma ne se sekirat - to samo škodi!! Saj bo še kakšno stanovanje!!!

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrčice
20.5.2005 10:45:57   
soncek&luna
imela je slabo izkusnjo, sej v bistvu jo razumem...zdej sem poslala v agencijo, katera ji oddaja stanovanje e-mail in opisala situacijo ter ji ponudila, da ji dam vecjo varscino...to stanovanje bi bilo res idealno, ker je tudi najemnina zelo sprejemljiva...upam, da jo bo to omehcalo...
priznam, da me je to vceraj prav potrlo in sem se jokala kot dez...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrčice
20.5.2005 10:50:33   
Udb
jA, SONCEK, zdaj smo bolj občutljive!!! Ti držim :miska:, da bi dobila super stanovanje!!! A je enosobno? JAz sem ful vesela, da se ne rabi s takimi problemi ukvarjati!!

A imaš vsaj službo? Za ziher?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrčice
20.5.2005 10:56:32   
soncek&luna
ja stanovanje je enosobno in to v naselju kjer zivi tudi moja prijateljica...
sluzbo mam ja za zihr...za nedolocen cas...sicer pa kdo ima v danasnjih casih zagotovljeno sluzbo :zmeden:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrčice
20.5.2005 11:09:20   
Udb
Ja, sej to je res, ampak priznaj da si malce lažje oddahneš, ko dobiš službo za nedoločen čas!! Jaz sem imela ful srečo da sem jo dobila in zdaj grem veliko lažje na porodniško, kot pa če bi me zraven še skrbelo, kaj bo s službo!!

Boš kaj lepega počela čez vikend??

Te :duda: kaj brca?? Moj je čisto divji!! :)-:)-:)-

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrčice
20.5.2005 11:14:38   
soncek&luna
s sluzbo je res problem, sem dozivela tudi ze stecaj ene firme...je blo kar stresno iskanje nove sluzbe na mah...
cez vikend greva z :duda: (seveda brez mene ne more it:)-) na zupanov tek v kranj oz. midva bova hodila;)
drugace pa je tudi moj :duda: :sloncek:...se pa pozna, da je bolj zivahen ce pocivam in manj, ce ves dan letam okoli...sem mislila, da je kar narobe, ker je bil zdajle dva dni kar mir...danes pa me kar ves cas :sloncek: ... prav9nebesa se pocutim...
vceraj sva bila skupaj z njegovim ockom:ups:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrčice
20.5.2005 11:17:00   
Udb
A sta se z očkom že kaj pogovorila? Sej če je preveč osebno vprašanje, mi ne rabiš odgovoriti!!

Moj :duda: je bil včeraj čisto šokiran, ker sem celo popol.likala - je ene parkrat ornk brcnil, potem je pa obupal do večera, ko sem se ulegla!! ;)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrčice
20.5.2005 11:25:28   
soncek&luna
odgovor te caka v nabiralniku...
jaz sem ves teden skakala naokoli za obleke zame ter spodnje perilo.. ufff je tezko najdt primern modrcek...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
20.5.2005 11:28:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrčice
20.5.2005 11:30:29   
Udb
nalin, dan!! ;)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrčice
20.5.2005 11:31:18   
Udb
soncek in ostale - kolk so vam kaj prsi zrastle?? Ker moje so enako veliko kot prej!! Ne rabi nič novih modrcev ali podobnih stvari!! Sem kar malo razočarana!!:zmeden:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrčice
20.5.2005 11:38:25   
soncek&luna
meni moram priznat, da so se mi povecala za eno kosarico...ze prej sem bila med bolj obdarjenimi:ups: in imela probleme, zdaj pa moram najprej vprasat, ce imajo take kosarice:ups:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrčice
20.5.2005 11:39:05   
Udb
soncek!! :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

Jaz imam pa še vedno 75B!! :((

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrčice
20.5.2005 11:42:49   
soncek&luna
ah ne skrbi udb...sej se bodo povecale, ko bo mlekarna odprla poslovanje :bravo:

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrčice
20.5.2005 11:43:50   
Udb
Upam - drugače bo bolj revna proizvodnja - ne bi šla rada prezgodaj v stečaj!! ;)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktobrčice
20.5.2005 11:46:44   
soncek&luna
sej ni receno, da bodo vecji prostori pri meni zagotavljali vecjo proizvodnjo ;)...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   oktobrčice
20.5.2005 11:48:41   
Udb
Saj veš...večja površina, večja je lahko proizvodnja!! ;) :)-:)-

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   oktobrčice
20.5.2005 11:51:07   
soncek&luna
ja pa ni vedno tako :(...vazna je kvaliteta ne kvantiteta :)-

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
20.5.2005 12:25:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   oktobrčice
20.5.2005 12:34:23   
Udb
nalin, jaz sem pa včeraj pri soncek.si naročila lupinico in baje jo že danes dobim!! Bom poročala!! No, to je prva stvar, ki sem jo kupila za :duda:!! Tudi mene ful grabi - bi še nabavljala!!! Ampak se držim nazaj, ker vem, da greva s :love: julija v Avstrijo s tem namenom....ampak to je še tako daleč!!!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
20.5.2005 12:42:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
20.5.2005 12:47:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?