|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   okulist štajerska
22.5.2008 11:47:08   
Afnica
Mamice nedonošenčkov iz štajerske...kam ste šle na kontrolni pregled pri 1 letu????

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: okulist štajerska
22.5.2008 17:15:52   
Davana
Moj Gal sicer še ni star eno leto (bo konec avgusta), so mi pa svetovali, da naj ga hitro naročim, ker so ful čakalne dobe.
In smo se že marca naročili, da smo dobili termin septembra. user posted image user posted image
Naročeni pa smo pri dr. Kancleru na Cankarjevi v Mariboru.
So mi ga priporočali še na kontroli na pedatriji.



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: okulist štajerska
22.5.2008 17:31:23   
Noseckica
Sem jaz kaj preslišala ali pa nisem prebrala. user posted image
 
Pregled vida smo imeli dan pred odpustom iz EINT in je bilo bp. V odpustnici nam piše, da imamo kontrolo vida v primeru težav.
 
Kdo vaju je napotil na kontrolni pregled pri enem letu, Afnica & Davana?
 
 

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: okulist štajerska
22.5.2008 17:58:23   
Davana

Ja, meni so na tem zadnjem pregledu na oddelku (na katerega sem sicer morala prit že od doma, ker so naju z Galom predčasno odpustili iz oddelka) dali številke ambulant, kamor naj Gala naročimo na kontrolni pregled pri enem letu.


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: okulist štajerska
22.5.2008 20:39:33   
nina64
Mi smo šli na pregled k dr. Faležu v optiko Kameleon ( Slovenska ul. ), ni ne vem kakšne čakalne dobe.

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: okulist štajerska
23.5.2008 9:51:29   
zolika
to morajo vsi nedonošenčki it? mi2 sedaj hodiva na kontrole očensega ozadnja na očenega v bolnišnico MB - verjetno ste to dale skoz tud ve?

Ker sem vpašala kako dolgo ga bodo kontrolirali  - pa je rekla do 6 meseca!

A potem pri letu dni pa spet na pregled?

To ti kje povedo, napišejo,...ali moraš sam! Napotnico dobiš pri pediatru?


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: okulist štajerska
26.5.2008 10:06:49   
Afnica
Mi smo po odpustu imeli še 4 preglede ( vsaka 2 tedna), čeprav je bilo vse b.p. Imeli smo jih kar v bolnici. Ob zadnjem pregledu so nam pa rekli, da naj pri enem letu gremo spet na kontrolo v katero izmed ambulant.
 
Napotnico smo dobili pri osebnem pediatru. Moram pa malo poklicat na okrog in se pozanimat za čakalne dobe.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: okulist štajerska
27.5.2008 8:27:41   
k1
mi2 sva bili na taboru (nasproti bivše metalke), ne vem točno kako se reče. so bili ful prijazni. 

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?