|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   omake?
30.5.2008 14:06:17   
_annela_
kaj ma kera kak dober recept omakic za 8mesecnika(recimo s cim prelijete testenine)?aja kako je pa s s kakavom pa piščančjo salamo,prosim za odgovor?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: omake?
30.5.2008 14:10:45   
mojamura
jaz sem mojima obema otrokoma dajala enake omake, kot sem jih skuhala za vse. seveda niso bile preveč začinjene.

zdi se mi bv komplicirati glede prehrane, ker se potem dokaj hitro zgodi, da je otrok neješč in mu marsikaj ni všeč.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: omake?
30.5.2008 16:34:22   
Naja30
Ful dobra omaka za testenine:
na prepraženo čebulo vržeš narezane bučke in pelate. Malo posoliš, daš čisto malo senfa in origana in kuhaš 20 minut. Super je! In predvsem hitro.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: omake?
30.5.2008 16:54:09   
mateyka
senf in bučke? user posted image men je to user posted image user posted image
sem pa zadnjič naredila skoraj identično "omako" (brez senfa seveda) - dala vse to + krompir v alu folijo, zavila in dala na 200 za 40 min v pečico. tamali je blo user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: omake?
30.5.2008 22:03:14   
Naja30
Ja senf ja.user posted image  Probi, boš vidla, kok je dobro. Men se je tud čudno zdelo, ko sem prvič slišala za to, ampak je rea dobro.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: omake?
30.5.2008 23:10:40   
sandra85
prepražim zelenjavo (mešano), dodam pelate in kuham še 20 minut (malo posolim)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: omake?
30.5.2008 23:16:50   
BODOČA 77
Naš mali je star 8,5 mesecev in sem mu ravno danes za kosilo prvič dala piščančje hrenovke. Ful jih je jedo, pa reakcije zaenkrat tudi ni blo nobene, tak da po moje je s piščančjo salamo enako.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: omake?
30.5.2008 23:35:06   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: BODOČA 77

Naš mali je star 8,5 mesecev in sem mu ravno danes za kosilo prvič dala piščančje hrenovke. Ful jih je jedo, pa reakcije zaenkrat tudi ni blo nobene, tak da po moje je s piščančjo salamo enako.

user posted image kaj ni to polno konzervansov?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu BODOČA 77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: omake?
31.5.2008 10:02:32   
Naja30
Ok, hrenovke ne pašejo v to temo, pa vseeno. Moja jih je prvič jedla na 1.RD in je dobila izpuščaje. Tako da smo še malo počakali. Zdaj je stara 18m in jih občasno dobi, ponavadi kadar so za kosilo, redko da ji grem za zajtrk ali večerjo jih delat.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?