|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške konfekcijske številke
5.5.2006 12:04:27   
ZalaTM
Zivijo vsem,

a ima katera morda razpredelnico kjer je možno razbrati za koliko mesecev starosti ustrezajo konfekcijske številke za otročke.

hvala p alep dan vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 12:28:50   
Anonimen
Prepisano z etiket H&M:

50  0-1 mesec
56 1-2 meseca
62 3-4 meseci
68 4-6 mesecev
74 6-9 mesecev
80 9-12 mesecev

44 pre-born babies

Po mojih izkušnjah lahko otrok, ki se "povprečno" razvija, vse obleke nosi vsaj 1-2 meseca več kot je napisano na etiketi.

(odgovor članu ZalaTM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 12:45:39   
Cebelica Maja
Hej!
Tele konfekcijske številke za otročičke so bolj tako tako. Vse je odvisno od tega koliko velik se bo user posted image  rodil. Če bo že rojen okoli 52 cm, potem ne moreš kupiti za 50.
Moje mnenje je, da počakaj, da vidiš koliko bo user posted image  velik.
Nama je G rekel da naj malo počakava z nakupi za user posted image , ker sva se oba rodila bolj velika (moj user posted image  59 cm, jaz 54 cm).

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 12:47:17   
Anonimen
Mi številke 50 nismo nič rabili- začela sem od 56. Če je pa bilo malo preveliko pa mal rokavčke zavihaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 17:49:37   
Baucka
Moj ginekolog mi je celotno nosečnost napovedoval majhnega otroka in je na koncu Ema imela 3120 g.
Moje izkušnje glede konfekcije so da začneš s številko 56, rokave malo podvihaš in žabice bodo prav saj še na začetku široko povijaš. Meni so po pregledu kolkov rekli, da lahko uporabljam samo pampersko, ampak še jo vedno povijam široko, saj še ni "tropske vročine" in še za prijet imaš kaj, ko  je široko povita. Tako da ne kupuj premahnih cotik in tudi prevelikih ne. Jaz imam ene plišaste žabice št.62, za katere nevem če jih bova sploh oblekli.

Cotike imam iz H&M iz Baby centra in iz Pikapolonice in so številke primerljive. Najbolj ti pa svetujem H&M. Imajo poceni in zelo kvaliteten bombaž.

Imam pa dva bodija iz H&M št 50 in sta ji  čisto prav, ko pa bomo široko povijanje dali dol, pa ji še bosta prav kakšen mesec-upam. Tako da 56 je tista taprava, v večjih oblačilih bo kot  "bav bav".

OK upam da sem ti kaj pomagala pa uživaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 18:39:43   
Annny
H&M ima načeloma zelo velike številke otroških oblačil..naša punčka je še pri 15 mesecih nosila njihove pižamice št. 74, pa sploh ni majhna.Lp

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 20:30:33   
Anonimen
Hmmm, mi kupujemo izključno samo H&M, pa imamo pri 10m že številko 86. Torej je res odvisno od otročka (naš ima 75cm in 11kg)

Jaz sem rabila malo 50, več 56, 62 je šla zelo hitro mimo, 68 in 74 je obstala kar nekaj mesecev, 80 pa odvisno...hlače ja, bodiji ne....različno user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 21:15:19   
lex
midva imava hlače vedno eno številko manj (recimo majčko 80, hlače 74), od sodelavke pa ravno obratno. saj boš vidla, da te bodo izkušnje izučile in boš točno vedla kdaj kaj. meni se je edino to zalomlo, da so prinesli za rojstvo št. 80, nosil je pa letne hlače pozimi, ampak ker je imel spodaj štramlčke ni nič motlo. edino ene kratke hlače nisva mogla oblečt.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroške konfekcijske številke
5.5.2006 22:10:03   
poliloni
Mi smo tudi večinoma pri H&M kupovali in smo potem te cunjice lahko nosili še kakšen mesec ali dva dlje kot je gor napisano, medtem ko mu od C&A še takrat ko naj bi nosil tisto številko več ni bilo nič prav - tako da je full od firme odvisno kako velika so oblačila....
Priporočam pa ti, da najmanjše kar kupiš ni manjše od 56...
Pri nas je tudi najhitreje minila št.62, trenutno pa smo pri 8m med številkama 68 in 74!
Glej, da boš kupila nekaj bodijev in majčk (saj ima na začetku otroček oblečene dvojne dolge rokave - no, naš jih ima  še vedno, ker smo iz najbolj hladnega kraja v Slo.user posted image ) in pa hlačke za zraven, pa boš imela že kar pravo kombinacijo oblačil!
Kar pa se oblekic tiče, moram res pohvaliti H&M, saj je večinoma vse narejeno iz bombaža, pere se lahko na 60 in suši v sušilcu, pa še dovolj velike stvari so (npr. bodiji od Clarka so bili nam ozki, pa še v sušilec naj ne bi šli - tetra majice smo pa meli od njih pa še praktične so bile, ker so se zavezovale in jih ni bilo treba vleči čez glavo!). Če pa se boš oglasila v Mothercare (emporium) ti pa full priporočam njihove bodije(sploh te z dolgimi rokavi)!!!user posted image Mi imamo vedno le te in rastejo skupaj z otrokomuser posted image ) - prav tako imamo tudi njihove pižame!!!!!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroške konfekcijske številke
8.5.2006 7:59:52   
A_A
Kaj pa stvari iz Spara (kolekcija Sparky), a ima katera izkušnje? Cena in kvaliteta?

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroške konfekcijske številke
8.5.2006 14:56:53   
anjaa
jaz sem kupila nekaj lušnih sparovih izdelkov, vse velikosti za 3 mesece in iz bombaža: 2 bodya z dolgimi rokavi, 2 bodya s kratkimi rokavi, 2 spalna pajacka, 1 žabice. vse skupaj me je stalo točno 8.000 sit
kako se bojo cunjice obnesle, bomo pa še videli. konec maja imam rok. 

(odgovor članu A_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroške konfekcijske številke
8.5.2006 21:23:25   
Anonimen
Hoj punce. Kar se tiče Sparky-ja, raje eno številko večjo, ker so bolj majhne številke pa še skrčijo se. Jaz sem mojo oblekla, iz porodnišnice za domov, v pajacek Sparky št. 68 pa ji je bil skoraj prov. Pol sem ji pa samo še ene dvakrat oblekla. pa je ratal premajhen. Velika pa je bila 52 cm. Drugače pa, iz lastnih izkušenj priporočam, da kupujete bolj sproti. Za začetek št. 56 ne manjše, razen za nedonošenčke.

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroške konfekcijske številke
12.5.2006 11:23:03   
asso
Res je najbolje za prve dni kupiti par št. 56 in par 62, jaz večjih ne bi, saj je od otroka do otroka zelo različno in če potrebuješ večje lahko še vedno (če sama ne moreš) koga pošlješ, da ti nabavi.
Pri nas je bilo tako, da je tako 56 kot 62 številko nosila zelo zelo dolgo, še pri 6 mesecih. Rodila se je sicer dokaj dolga 53 cm, vendar je bila vedno bolj suhcena in so vse oblekice šle v dolžino ne pa v širino. Številko 68 oz. oblekice za 6 mesecev je nosila šele pri dobrih 9 mesecih.
Še sedaj pri letu in pol večina nosi za eno leto (še posebno spodnje dele)...

Tako, da je najboljše počakat prve tri mesece, da vidiš kako in kaj...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroške konfekcijske številke
12.5.2006 13:25:28   
dskubin
jaz se strinjam, stvari od h&m so malce večje od ostalih znamk, in zelo kvalitetne (tudi edine, ki barvaste lahko pereš pri 60) in sušiš v sušilcu brez bojazni, da bi se jim kaj zgodilo (drgač Švedi ne bi nič kupli ;))

od sparkya pa tako tako, zelo različna kvaliteta. kar poceni, ampak moraš malo pogledat, ker ene stvari so prav cunjaste in v nekaj pranjih ne ostane od njih nič. druge pa so kr fajn.











(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?