|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa skos teče iz nosa
29.1.2008 20:46:15   
*alja*
Že od petka ji ful teče iz nosa, tako da ima cela rdeča lička od brisanja. Zdaj sem jo mela dva dni doma, jutri pa nevem če jo naj dam v vrtec, al ne? Vročine nima, kašlja tudi ne, sam teh šmrkljev se nemoremo rešit. K zdravniku nisem šla ker se bojim še kakega virusa, ko pa je tolk tega.

A jo lahk dam kljub temu v vrtec?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa skos teče iz nosa
29.1.2008 21:12:55   
dežale
Jaz svoja dam tudi s šmrkljem v vrtec - ker drugač pač ne gre!
- če greš k zdravniku ti ne napiše nič
- v službi pa tud ne moreš biti neprestano na bolniški

Jaz ponavadi povem vzgojiteljici kako je z njima, in da me naj v primeru poslabšanja pokličejo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa skos teče iz nosa
30.1.2008 0:01:18   
lelaval
A jo lahk dam kljub temu v vrtec?


Ja. doma pa ji s fiziološko malo ščisti nosek.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa skos teče iz nosa
30.1.2008 8:10:59   
Metuljček Cekinček
Jaz v takšnih primerih uporabim Operil za otroke, ker tudi ponoči ne more spati, če mu skoz z noska teče.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa skos teče iz nosa
31.1.2008 10:50:15   
sarka
Moj nasvet: fiziološko v noska vsako uro (če bo v vrtcu pa zjutraj in popoldne), kar dost moraš našpricat, potem pa čez enih 10 min s pumpico spucat. Jaz moji dajem operil samo zvečer, da lažje spi, mi je zdravnica rekla, da ga lahko uporabljam tudi 14 dni (ampak samo za zvečer). Drugače pa jo namažem po pljučkih in hrbtu s fitobalmom, da ji nosek tud odpre, če je ful zamašen.

Upam, da sem kaj pomagala.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?