|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   patronažna sestra
20.5.2010 19:09:32   
beybk
hey punce rabim eno informacijo in sicer ali moram po porodu sama poklicati patronažno sestro da pride k nama z novorojenčkom ali ni potrebno meni nič klicati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 19:12:58   
tejči28
k meni je prišla patronažna sama že 1x pred porodom in pol so jo tudi oni obvestlili.Jaz nisem nič klicala okoli.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 19:17:43   
ledenaa
Ne kličeš razen če ne boš na svojem stalnem naslovu

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 19:24:22   
ursi
Odvisno, kako ste navajeni. Pri nas je bilo včasih potrebno po odpustu iz porodnišnice tisti zeleni karton isti dan odnesti v ZD. Sedaj pa samo pokličeš v ZD, izveš številko patronažne, ki hodi v vaš kraj, jo pokličeš in se sami menita naprej.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 20:36:58   
PC Baby
Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 20:48:08   
egleria
jaz sem mogla v ZD nest neke papirje ki so mi jih dali v porodnišnici potem pa je prišla patronažna sestra..

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 20:53:42   
Hanuši
Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 21:34:27   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili

točno. in tako je še vedno

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: patronažna sestra
20.5.2010 21:54:59   
žab*ca
V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: patronažna sestra
21.5.2010 8:54:35   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.


isto..u bistvu smo že v  materinski dobili sezname


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: patronažna sestra
21.5.2010 10:08:59   
marantz
Sej ti bodo v porodnišnici povedali, drugače pa sama vprašaj. Je res od kraja do kraja različno. Pri nas si moral v zdravstveni dom sporočit, da si prišel iz porodnišnice :)

(odgovor članu beybk)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: patronažna sestra
21.5.2010 10:10:44   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.


jaz imam stalni naslov v Kp, živim pa pol ure izven Kopra. Rodila sem pa v Izoli, tako, da sem si sama zrihtala oz sem poklicala v drugi ZD, ki mi je bil najbližje in povedala, da bom rabla patronažno.

Po moje, bi če ne lahko čakala celo večnost, pa je ne bi blo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: patronažna sestra
23.5.2010 14:29:59   
samado
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili


Isto velja za kranjsko porodnišnico. Oni že nekaj časa ne sporočajo več v ZD (nevem, zakaj), so nam pa dali številko ZD. V torek popoldne smo prišli domov, v sredo zjutraj poklicali, v četrtek je patronažna prišla. Februarja letos.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: patronažna sestra
23.5.2010 14:43:24   
Reby
Zaradi varstva osebnih podatkov moraš sedaj sama poklicati v ZD in se zmeniti s patronažno za obisk.

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: patronažna sestra
23.7.2010 18:22:39   
Anonimen
Zdravo!
Mi nismo nič klicali.ko sem šla iz porodnišnice domov ,sem tam dobila papirje za petronažno sestro ,je moj tisti dan nesel papirje v ZD in tako je naslednji dan sama prišla..to je to ...lp..

(odgovor članu beybk)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: patronažna sestra
3.8.2010 20:52:27   
slovenka
V MB porodnišnici so sami poklicali patronažno - v ptujski ZD. Ni bilo treba nič meni sami... V prvo sem rodila na Ptuju (2 leti nazaj) in so tudi oni to uredili...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: patronažna sestra
28.10.2010 11:20:36   
mišika159
Pozdravljene. Imam eno vprašanje in sicer kar se tiče patronažnih sester. Pred nekaj leti je kolegica rodila v MB porodnišnici in po odpustu domov k njej ni prihajala patronažna sestra. Ni pa iz mariborske občine ampak ene izmed sosednjih. Zanima me če v mariborski občini prihaja na dom patronažna sestra ali ne. Hvala za odgovor.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: patronažna sestra
28.10.2010 12:48:28   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.


ja, tako je. pa še ena full fajn je k nam hodila user posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?