|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 12:02:40   
živa
Svašta!

Zjutraj gre moj mož previt otroka, ki se je ravno dobro zbudil. In ugotovi, da mu je plenica eksplodirala na ritki! Ok, res mali ogromno pije, mogoče se je v posteljici tudi premetaval, vstajal in se vsedal, nekako razumem, da plenice prepustijo mokroto, ampak da plenica od 15 kg naprej (naš 17-mesečnik ne vem, če jih ima 12) dobesedno eksplodira oz. razpade user posted image  user posted image  user posted image ?!? Mislim, da je bila Műllerjeva Beauty baby (morda pa Hoferjeva, tudi največja št.). Malega sva slekla nad košem za smeti in jaz sem potem gel še brisala povsod po tleh user posted image .

Ma ne vem no, ali imamo mi res smolo s temi plenicami ali kaj user posted image ?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 12:19:30   
Anonimen
Bogi malek in boga mami in ati, ki sta imela dosatno delo - čiščenje.
Moje mnenje - mal denarja, mal muzike.
Lahko pa samo, da si ena izmed milijon, ki ima to nesrečo.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 12:26:39   
bt08
Bogi ste,to pa še nisem doživela,res da uporabljamo Pamprske,imej je že tok mokro da je bila kot balon da bi mel na riti,ampak da bi eksplodiralauser posted image .Hudo res!Bogi otroček,to vem da je čudno gledu kaj se dogaja dol na njegovi majceni ritki.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 12:41:38   
Gordana-3
očitno vaš fantek dosti lula. mi sedaj že pri drugi pupi uporabljamo plenice iz mullerja in nikoli ni še nobena eksplodirala, tud če jo je imela ta mala celo noč gor, potem pa se je še zjutraj pokakala v njo. in pri mullerjevih plenicah ne drži to, da malo penez malo muzike.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 12:44:31   
honey
Tudi mi smo imeli vedno Mullerjeve plenice in res, da je včasih zjutraj tehtala celo tono, ampak eksplodirala pa res ni nikoli. Pa tudi premočile so zelo redko, v nasprotju s Pampers Sleep & Play (ali karkoli že so), ko sem ga morala že ponoči preoblačit in je bilo zjutraj spet čisto mokro. Mogoče je imel revček res smolo, da ste nabasali na kakšno tako rundo.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 13:05:21   
Blink1
Mi imamo sicer Pamperske, ampak se je tudi zgodilo, da je gel prišel skozi. Sploh zjutraj, ko je bia plenica res polna.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 13:09:22   
ery
ja bogi mali pišek.

Jaz sem imela Pamperske, pa DM-ove, ampak čez Mullerjeve jih ni!!!

So zelooo poceni, ampak najboljše! Zdržijo celo noč, so polulalne, pokakane, ampak nikoli, res nikoli, še ni skoz prišlo. Tko da jih lahko samo pohvalim. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 13:16:06   
Naja31
Nam se je to do zdaj zgodilo 2x, pri pamperskah.
Res je neprijetno ko moraš potem tiste kuglice gela okrog pobirat pa z ritke dol brisat.
Mislim, da nima veze s tem, da je bila prepolna, saj bi potem vsako noč eksplodirala. Po moje je vsake toliko kakšna plenica slbaše kvalitete, ali kje kakšen rob ne drži dovolj močno in potem poči.

Preden se mi je to sami zgodilo, sem vedno mislila, da je to nemogoče, potem sem pa videla user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 13:37:31   
smigli
Mi uporabljamo pamperske in so ok, sm pa že imela hugis, ki sm jih podarila nečakinji, da jih je imela kot igračko za punčke. Vpojnost ni bla tolk problem, kot to, da je bil sine vsa ožuljen.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 13:43:24   
Maleal
Nam se je to pri navadnih pamperskah zgodilo.tak da ni to malo dnara,malo muzike.Sedaj pa imamo čez noč active fit in se nam to še nikoli v dveh letih ni zgodilo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenica nam je eksplodirala!
13.7.2007 15:26:52   
livia
Zato pa mi uporabljamo izključno Pamperske Activ Fit za čez noč.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenica nam je eksplodirala!
14.7.2007 13:33:35   
2mama
nam so eksplodirale DMove. ko se je zgodilo veckrat, sem jih nehala kupovat in pristala pri pamperskah (again). sem pa predvcerajsnjim za probat kupila Lidlove. in so zakon. da ne govorim o tem, koliko so cenejse, kar se pri cca 300 plenicah na mesec (imam pac dvojcka) hudo pozna. 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenica nam je eksplodirala!
15.7.2007 11:23:21   
SašaR
Ne bom komentirala, ker so nam nekaj časa delale to pamperske. Pa ne tiste ta najcenejše. No comment. In vsa packarija. 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenica nam je eksplodirala!
2.8.2007 21:51:11   
Anonimen
Zgleda da fraza "mal denarja, mal muzike" ne velja več.

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plenica nam je eksplodirala!
5.8.2007 22:41:06   
Anonimen
to se je nam zgodil z Pamperskam. Nkol nam pozabila k sem prov trapast gledala gune kotaleče se kuglice gelauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plenica nam je eksplodirala!
6.8.2007 13:41:55   
živa
Sem spet kupila Pampers active Fit, ker me je mož nakuril, da je to zato, ker kupujem največji klump (recimo cenejše Műllerjeve ali Hoferjeve plenice), pa sem rekla ok, bom kupila najdražje, pa bomo še enkrat videli. Ko mu je tudi ta ekplodirala na ritki, nima več argumentov in imam mir user posted image . Težave pa še vedno nismo povsem rešili. Zdaj malega ponoči goljufam, tako da mu dam v flaško le po kak deci tekočine. Včasih hoče še, včasih pa deluje in tako manj popije in posledično manj lula.

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?