|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plise senčila
14.4.2008 19:27:27   
LYNA
Pozdravljeni!

Pozna kdo kakšnega dobrega  izdelovalca plise zaves (mogoče celjsko območje, ali pa tudi širše - cela Slo., samo da delajo kvalitetno in niso predragi).
Imela bi takšne, ki se potegnejo od spodaj navzgor. Prosila pa bi tudi, če kdo že ima takšne, kako je zadovoljen z njimi. Kako se čistijo in vzdržujejo in ali se da okno dobro sčistiti, če so pritrjene na spodnjem koncu okna.

Hvala za vse informacije!

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 14.4.2008 21:54:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plise senčila
14.4.2008 20:05:26   
honey
Za proizvajalca ti ne bom svetovala, ker sem z drugega konca, tako da najbrž ne pride v poštev user posted image . Imam pa na 3 oknih pliseje - sicer z vrha dol, ampak princip je isti. Čistijo se super, ker jih samo obrišem z vlažno krpo in to je to. Okna se pa tudi lepo očistijo, ker pliseje stistnem čisto skupaj na vrh okna in okno lepo očistim. Jaz sem zadovoljna z njimi, res pa je, da za celo hišo jih pa najbrž ne bi dala delat - ker bi bilo predrago. Ampak za ta 3 okna mi pa ni žal, da jih imamo. Se dobro obnesejo.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 14.4.2008 21:54:43 >

(odgovor članu LYNA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plise senčila
16.4.2008 17:15:41   
tajtaja
Jaz jim mam po skoraj celi hiši, enih par oken je rolo variant. Plise je fajn, sem zadovoljna, mam take, da se vlečeje od zgoraj in od spodaj. So 20% dražje od navadnih, ampak...
Imam jih komaj kakšen mesec, tako da glede čiščenja ne vem veliko povedat. Imajo pa tudi zaščito za sonce, se pravi da odbijajo sončne žarke, niso pa blackout ali kako že, te popolnoma zatemnijo prostor, moje pa ne.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plise senčila
16.4.2008 19:54:31   
Anonimen
Mi imamo pliseje na strešnih oknih in so super. Dali smo srebrne, ampak se v bistvu sploh ne vidi. izgledajo beli.
Naredil nam jih je Štuklek, ki ima delavnico pri Etolu v Celju (Nova vas ali pa Hudinja....ne ločim teh dveh zaselkov).

Jaz sem zelo zadovoljna.


(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plise senčila
14.11.2008 6:24:11   
Dali*
A mi lahko poveste okvirno ceno. Pač za vašo dimenzijo okna?

Štuklek se nahaja v Šmarjeti pri Celju - Škofja vas. Ni ne Nova vas, ne Hudinja. Na poti  Ce proti Vojniku.

(odgovor članu LYNA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plise senčila
22.11.2008 13:33:09   
kokoska007
bom še jaz povedala naše izkušnje s plise zavesami. imamo jih v dnevni na panoramski steni (ene 4-5 let). v času, ko je zunaj mraz se nam dela kondenz pod plisejem. če je plise stisnjen gor kondenza ni, če ponoči pozabimo in je plise dol pa je. v sobah kjer so notranje žaluzije kondenza ni, samo včasih spodnji 5 cm rob.  če imate kaj vlage raje ne vzemi takih od spodaj gor, ker se ti zna po nekaj letih nabrat črna plesen, ki je zelo trdovratna in se zažre v silikon na oknu. mi si bomo sedaj nabavili zunanje roloje (na motorček in daljinca).

za proizvajalca ne vem, ker nisem iz tvojega konca. pošlji povpraševanje na več firm, ker razlike v ceni so lahko velike. modni so tudi screeni, ampak se ob prižgani luči vse not vidi, so samo proti soncu.

čiščenje: s sesalcem (z nastavkom za zavese). imamo pa take, ki imajo vzorček kot rižev papir in niti približno ni videti, da so kaj umazane ali prašne. dosti bolje kot žaluzije, kjer se prah kar lepi nanje.

< Sporočilo je popravil kokoska007 -- 22.11.2008 13:35:23 >

(odgovor članu LYNA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plise senčila
29.8.2012 15:27:18   
end1
A ima kdo še kakšno informacijo o teh zavesah, tema sicer stara, ampak jaz bi zdaj to imela na oknih.

Lp

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
15.10.2014 17:15:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plise senčila
28.4.2020 12:57:35   
mpritr1
Tukaj boste našli opisane vse vrste zunanjih in notranjih senčil, poleg pa cene, trendi ideje, pogosta vprašanja in odgovori ter preverjeni ponudniki za senčila: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/sencila/sencila-cene-trendi-ideje-in-preverjeni-ponudniki-sencil/

Cheers!

(odgovor članu LYNA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plise senčila
1.10.2020 9:46:22   
SlavkoMalgaj
Ravno ta teden sem iskal po spletu, kje naročiti plise zavese in jih končno našel: https://sencila-medle.si/plise-zavese/ Imamo spletno trgovino.

ql je predvsem to, da lahko sam izmeriš in zmontiraš in urediš zadevo veliko hitreje.

(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?