|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pljuva
1.3.2008 13:46:43   
tinkatonka
Pljuvanje je nova pogruntavščina mojega 2-letnika. Pa saj ne vem več kje jih pobere.user posted image

Včasih začne iz fore pljuvat, velikokrat pa iz iskanja pozornosti. Vedno povem, da se to ne dela, sem huda in mu preusmerim pozornost ter tako preneha. Če pozornosti ne preusmerim, pa lahko pljuva tudi 15 minut. Par dni nazaj je bil po 15 minutah vožnje po avtocesti čisto moker okrog vratu, ker je pljuval, jaz pa valda nisem mogla preumserit pozornosti kam drugam, niti med vožnjo nisem mogla gledat nazaj, pluval pa je kljub opozorilm, ker je točno vedel, da me vožnjo ne morem do njega.

A so imeli vaši otroci tud to fazo in kako ste jo vi prebrodili???

Lp Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pljuva
1.3.2008 14:33:34   
lex
še zdaj pri treh pridejo trenutki ko pljuva. Moj je včeraj pozabil, da je not in plunil po tlehuser posted image , je pač moral pobrisat - to mu je kazen, da gre po cunjo in pobriše.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pljuva
1.3.2008 14:54:12   
Anonimen
Verjetno je odkril nekaj novega in se mu zdi fajn. Saj bo kmalu pogruntal kaj novega user posted image .

Lahko pa probaš:
Ena varianta je, da ga ignoriraš, se delaš, kot da ne opaziš, kaj počne, še posebej, ko to dela, da pridobi tvojo pozornost. Pač bo en čas pluval, slej ko prej bo pogruntal, da te na to finto ne more vržt in bo nehal.
Druga opcija je, da npr. če pljuva v avtu, ga sprovociraš, da bosta kaj prepevala ali pa se pogovarjala (ne da omeniš pljuvanje), potem ne more pluvat, a ne, če prepeva kuža pazi,...
Tretja možnost, ki pri nas fajn deluje, je, da ko se enkrat loti pluvanja, ga navihano pogledaš in mu rečeš, ti, ti, ti, a spet pljuvaš, te bom morala požgečkat, če boš pljuval. In potem greš proti njemu s prsti pred sabo in s širokim nasmeškom na obrazu, kot da ga hočeš požgečkat, ga še malo loviš, potem pa se žgečkaš in smejiš. Naša pozabi, kaj je počela prej, se pa fajn nasmejimo in smo potem vsi boljše volje.
Pa še kaj bi se našlo...

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pljuva
1.3.2008 17:56:01   
kofetek2010
Naša dvoletnica tud pljuva. In kje je to pobrala? Sama sem jo naučila ob pranju zob, zdaj pa imam.

Najbolj pomaga, če jo ignoriram - parkrat pljune in je mir ali pa da greva v kopalnico in si umiva zobke ter po mili volji pljuva. Če pa ji kaj rečem pol pa še z večjim užitkom pljuva in se smeje. user posted image



Na srečo ji pljuvanje samo doma ven vdari. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pljuva
24.3.2008 10:22:20   
piščanc
če dela zgago v avtu se ustavim, ga okregam in ne nadaljujemo, dokler se ne obnaša primerno. tudi doma po tleh je enkrat pljunil v jezi, ker je moral v vrtec. najprej sem bila popolnoma zgrožena, potem je moral pa po papir in pobrisati. od takrat se še ni zgodilo.

meni niti ni bisten pljunek, ampak zakaj to dela - iz dolgčasa, iz togote, iz kljubovanja...

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pljuva
24.3.2008 23:32:57   
kekec in mojca
Moja varianta najbrž ni bila vzgojna, res ne, ampak je zalegla. Rekla sem mu, da če pljuva, dobi potem pike po telesu. In sem mu pokazala njegove sončne pegice. Pljunil je dva, trikrat, pol je pa nehal.

Ampak je kaj kmalu pogruntal, da ima ati po telesu polno lepotičnih pik... in je vprašal, če je ati tudi pljuval, ko je bil mali. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pljuva
25.3.2008 11:45:06   
petka
Tudi naš dvoletnik kar naprej pljuva, le da ne sline ampak hrano. Prežveči, potem pa izpljune. Zaenkrat se najbolj obnese ignoriranje (ne vedno, kar včasih pljuva potem toliko časa, dokler ga ne opaziš) ali pa preusmeritev na igro ali kaj drugega...

Ful zoprna navada.

_____________________________





(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pljuva
25.3.2008 15:38:49   
tinkatonka
No evo, da poročam. Našega junaka zaradi katerega sem tudi odprla to temo je minilo pljuvanje. Očitno je šlo res samo za fazo. Da ne govorim, kaj je že vse novega poštudiral do danes. Samo pljuvanje je pa minilo. Hvala bogu (trkam ob les, glavo in še kam user posted image ).

Zdaj je pri nas faza NE! user posted image user posted image

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pljuva
25.3.2008 20:40:10   
*jasminika*
moj 3,5 letnik tudi pljuvauser posted image ..ko je čemeren ali ko kaj ni po njegovem potem nekoga pljune..upam da ga mine

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pljuva
25.3.2008 21:20:25   
Marjana77
To je zadnje čase pri nas tudi popularno.Kje je to videla ne vem. Pljuva pa , ko je jezna in ko jo kaj jezi.Jaz upam, da je le eno obdobje, saj je cvilila tudi že, pa grozno trmasta je bila,...Bo pa moja pupika stara dve leti.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?