|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plod je odmrl
4.7.2004 17:31:51   
Andreja-9
Nekje en teden nazaj sem pisala da imam rahlo krvavo sluz in bolečine.Na pregledu mi je rekla, da je vse v redu.Včeraj popoldne pa sem zakrvavela in to staro kri in zdelo se mi je da je malo gnojno.Klicala sem v novomeško porodnišnico kjer mi je rekla, da naj se kar oglasim in da me bo pogledala.Žal je na pregledu opazila, da je plod mrtev in to menda že teden dni, ker se je že sušil.Tako, da so me ob osmih zvečer sčistili in me danes poslali domov.Večjega šoka ne bi mogla doživeti.Tolažim se da imam doma vsaj zdravega petmesečnika, kateri me bo malo zamotil in potolažil.Čez pol leta bomo pa spet probali.Upam, da bo takrat v redu.
LP:(:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plod je odmrl
4.7.2004 19:53:40   
*maja
Resnično mi je žal zate. Ampak saj veš po dežju vedno posije sonce. Naj ti ne bo preveč hudo, sem prepričana, da bote v pol leta imeli spet štručko v pečici.
Za zdaj pa se 100% posveti svojemu petmesečniku, boš videla, da bo žalost kmalu pozabljena!!!!

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plod je odmrl
4.7.2004 21:27:39   
GoYa
Andreja,
tudi meni je zelo žal, da se ti je to zgodilo. Najhujše kar se lahko zgodi nosečnici.
Pozabila sicer ne boš, želim ti pa da čimprej preboliš izgubo. Če ne prej, jo boš, ko bo v tebi rasla nova :duda: in držim pesti, da boš čez pol leta sporočila veselo novičko.
Upam, da ti čimprej posije sonček.

:rozica::rozica::rozica: zate

GoYa

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plod je odmrl
4.7.2004 21:47:54   
ZARA
Ne bit žalostna..................
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plod je odmrl
5.7.2004 0:14:52   
Anonimen
Andreja, verjamem, da so to težki trenutki, ampak bodo minili. Želim ti, da boš lahko čez pol leta spet pisala o :modri: ali :roza: v tvojem trebuščku!


(odgovor članu Andreja-9)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   plod je odmrl
5.7.2004 7:26:04   
Lunca1
Moje sožalje. Želim ti da ti čimprej posije sonce in dočakaš svojega sončka.

Lp Lunca

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plod je odmrl
5.7.2004 8:59:54   
Mina1
Draga Andeja,

mi je zelo žal zate in za tvojo pikico. Vem da je težko, ampak drži se, a velja.

zate ena:rozica:

pa-pa

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plod je odmrl
5.7.2004 10:21:33   
Andreja-9
Punce hvala za tolažilne besede.Sem jih rabila.
Zdaj pa še od morja ne bom imela nič, ker se kopat ne smem.No,ja se bo pa mali namakal v kakem bazenu.
LP:zajcek:

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plod je odmrl
5.7.2004 12:07:36   
mamy
Joj pa ne tudi tebi tudi na med.over.net imamo ravno eno mamico ki se ji tudi to zgodilo.Kakšna groza.:rozica:
Moje sožalje

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   plod je odmrl
5.7.2004 22:46:28   
Nina Nana
Andreja, tudi jaz sem preživela to in vem kako se počutiš. Edina tolažba je pikec, ki ga imač, tudi pri meni je bilo tako. Res sem se hitro prepričala, da je bilo tako bolje, čeprav še sedaj, ko imam že 3 mesece staro :miska: ( po 6 mesecih premora) velikokrat pomislim na tiste trenutke.

Čez 6 mesecev pa srečno!
Tokrat bo vse OK, verjemi v to in imej pozitivne misli. Sedaj pa vso svojo energijo posveti svojemu :modri: in počivaj!!!

LP

(odgovor članu Andreja-9)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?