|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po obcutku je treba
8.7.2004 17:31:23   
mamica tia
mam se ne 4 mesece staro puncko.Skoz mi ja spala na trebuscku,pa nama je vedno zdr.rekla da to ni vredu,pa v bolnici so nama rekli,da je bilo veliko smrtnih primerov zaradi spanja na trebuscku-posteljna smrt...

moj mi je skoz pravo,naj jo dam na bok,pa kaj ko ne zaspi na boku...

sedaj mi pa dva dni sama da vedet da ji ne pase vec na busiju..
nisem poslusala nobenega,ravnam se po obcutku,pac po tistem kaj jaz mislim kaj je najboljse za mojega otroka:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   po obcutku je treba
8.7.2004 18:20:55   
Anonimen
:bravo:Tako samo ti veš kaj je dobro za tvojega otroka delaj po občutku.No le včasih kdaj pa kdaj povprašaj tisto ki te je gor spavila.Mislim da mame,ki imajo že odrasle otroke malo več vedo kot knjiga ali kakšna komaj pečena mamica.saj imajo za seboj leta izkušenj.:sloncek:

(odgovor članu mamica tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   po obcutku je treba
9.7.2004 8:48:05   
tamala
Se popolnoma strinjam; tudi glede ostalega je treba po občutku, npr. dojenje, hranjenje...

Jaz sem vedno najprej vprašala mamo in taščo, da sem se prepričala, če delam prav, da sem se samopotrdila.

Zdravniki in strokovnjaki stvari pač posplošijo, naši materinski čuti pa so najboljši.

D., 16t 2/7

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   po obcutku je treba
9.7.2004 16:06:20   
ZARA
Prou mas!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?