|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polip na materničnem vratu
16.4.2015 15:46:00   
sivko
Pozdravljene!Sem v 15 tednu nosečnosti in imam polip na materničnem vratu.Dvakrat sem že krvavela,bila tudi v bolnici.Pravijo da se to ne odstranjujejo v nosečnosti.Zanimame če je imela katere podobne izkušnje kot jaz in kako je potekala nosečnost.Hvala za odgovore..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polip na materničnem vratu
2.5.2015 9:45:15   
šrimpf
tudi jaz sem imela polip v prvi nosečnosti, res se tega ne odstranjuje med nosečnostjo, sem pa celo nosečnost imela rahle krvavitve, spolni odnosi so bili prepovedani, drugega pa nič takega. porod se je sicer začel spontano, končal pa se je s carskim rezom zaradi zastoja, tako da se s polipom niti niso ukvarjali. po nosečnosti pa je polip sam izginil

(odgovor članu sivko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polip na materničnem vratu
14.5.2015 11:49:15   
sivko
O..hvala za odgovor...sem že obupala,da mi nobena ne bo odgovorila zato sem se še bolj razveselila tvojih informacij..user posted image Imam pa še vprašanja zanima me če ti je delau gin.morfologijo..moj namreč ne ve če bi mi delau vaginalni ultrazvok..strah ga je da bi zakrvavela..jaz sem zdaj v 17 tad.in nisem krvavela imam pa skoz izcedek..v katerem tednu si rodila? Si imela strogo mirovanje..hvala še enkrat..user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polip na materničnem vratu
14.5.2015 15:14:57   
šrimpf
vaginalni pregled je bil samo prvi, potrditveni, vse ostale preglede, vključno z morfologijo, mi je ginekologinja naredila čez trebuh. strogega mirovanja nisem imela, sem hodila do konca v službo, rodila sem pa v 42. tednu, torej 8 dni čez rok. izcedki so bili pa pri meni tudi kar stalno prisotni.

(odgovor članu sivko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polip na materničnem vratu
14.5.2015 15:34:49   
sivko
Hvala ..

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?