|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polne dojke in prenehanje dojenja
5.7.2009 17:00:38   
alena*
Zanima me, kaj se zgodi, če pustim polne dojke, da si mleka ne izčrpam? Otrok se namreč noče več dojit. Lahko dobim mastitis ali mi izgine mleko - v kolikem času?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polne dojke in prenehanje dojenja
5.7.2009 17:48:02   
Anonimen
Pomoje da lahko prav hitro fašeš mastitis.Po malem si stiskaj,glih tolk da pritisk v dojkah popusti.

S tem se bom tudi jaz v kratkem ukvarjala.Tamala je stara 23 mesecev in je že čas,da se prenehava dojit.sicer je to mislija nemogoče.Še bolj pa me skrbi kako bo,ker imam res ogromno mlekauser posted image

A bi v porodnišnici dali tablete za izsuševanje mleka????

(odgovor članu alena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polne dojke in prenehanje dojenja
5.7.2009 20:57:50   
Najaa
Mleka si iztisni ravno toliko, da te ne bo tiščalo. In tuširaj se s hladnim tušem po dojkah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polne dojke in prenehanje dojenja
5.7.2009 22:07:10   
krfjolca
Priporočajo še zeljne liste (iz hladilnika), ki si jih položiš v modrček. Pa žajbelj naj bi učinkoval, da se količina mleka zmanjša.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polne dojke in prenehanje dojenja
12.7.2009 0:11:40   
5ra_28

Sicer že nekaj dni stara tema, ampak imam izkušnjeuser posted image

Tablete BROMERGON zaustavljajo laktacijo, se dobijo le na recept. Osebni zdravniki in ginekologi pa jih nočejo /ne smejo dajat zaradi stranskih učinkov.
Jaz jih na mojo prošnjo nisem dobila, kasneje pa na recept zaradi abcesta in sem morala takoj nehat z dojenjem. Jemlješ jih takoj po jedi, ker drugače povzročajo slabost, vrtoglavioco, tresenje rok itd.

Na dojke dajat mrzle obhladke (brisačo ali žele), da se zapirajo mlečne žleze. Prvih 48 ur boli kot 100 hudičev, ampak sem bila v enem tednu brez mleka. Kako je brez tablet, ne vem.

Njaboljše je nmehat postopoma, zmanjšuješ podoje, da se količina mleka zmanjša, sam to lahko traja... sam nimam s tem izkušenj.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




ime
mama je

kakšno ime naj izberem?

alija (6%)

mija (13%)

žana (13%)

ema (31%)

tina (11%)

zala (26%)


Število vseh glasov: 446

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!