|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 18:58:03   
*Naja
Ne gre mi iz glave moj katastrofalni "zmenek", zato ga morem deliti še z vami, da slišim še kakšno mnenje. Po tem , kar sem doživela, sploh ne vem, če še vem kaj o moških....in to pri 34tih letih:)
Srečala sva se v družbi....preplesala vso noč....zaključila še z dveurnim pogovorom in objemi in poljubi...skratka, popoln večer. Nato je sledilo nekaj sms-ov v naslednjih dnevih in končno povabilo na pijačo. Ok, se dogovoriva, dobiva....prvih 15 minut "zmenka" krasnih....potem pa.....
Tip začne s predstavitvijo nekega piramidnega sistema....koliko bom zaslužila....kako se splača....dodaten zaslužek....in v tem tempu nadaljuje naslednjih 45 min.. Na koncu se posloviva, njegove zadnje besede so, da me jutri pokliče, da mi dostavi nek material....Katastrofa!
Pa sem mu vmes parkrat namignila, da mi je tole vse skupaj malo mimo, pa se ni dal preveč motiti.
vglavnem, ta človek me ne sliši in ne vidi več. Škoda, pa tako obetavno je vse skupaj izgledalo. Se pa že cel popoldan tudi zabavam na račun vsega skupaj, ker je zgodba prav neverjetna.



_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:01:57   
hrchy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:06:52   
*Naja
Ja, sj je res smešno....tip je pravi psiho:)

< Sporočilo je popravil *Naja -- 17.11.2010 19:07:07 >


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:10:20   
ZARA
Uf, piramidni sistem. Da te ni zamenjal za Kleopatro?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:10:51   
bellamia
ojoj..
amway scena.
ne se sekirat, za vsakim dežjem posije sonceuser posted image
vse dobro

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.11.2010 19:11:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:12:11   
karmen83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, še dobro, da je kmalu pokazal svoj pravi obraz. Bolje prej kot (pre)pozno... Se imaš pa vsaj čemu smejati user posted image user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:14:37   
HHH
Bi pa vseeno lahko malo bolj poslušala. Očitno so kar mastne provizije, če se je tip odločil da te na vsak način dobi zraven. Celega sebe je vložil v projekt.user posted image

Ne, hecam se. Ma ne sekiraj se, idiotov je povsod polno. Žal si ga trokrat ti nabasala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:16:37   
*Naja
Pa ja, sj ni panike. Čeprav morem priznat, da me je mal presenetil. Mi je sam žal, da sem poslušala tisto dolgcajtno "predavanje" do konca. mar bi mu zlila tist kapučino za gate, se vstala in šla:)

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:19:37   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: *Naja

Pa ja, sj ni panike. Čeprav morem priznat, da me je mal presenetil. Mi je sam žal, da sem poslušala tisto dolgcajtno "predavanje" do konca. mar bi mu zlila tist kapučino za gate, se vstala in šla:)


jest bi mu vrnila milo za drago. na polno in brez slabe vesti. trenutno sicer nimam nobene domislice, ampak zihr bi se kej našlo... al ma pa kaka od punc idejo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:21:33   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: *Naja

Pa ja, sj ni panike. Čeprav morem priznat, da me je mal presenetil. Mi je sam žal, da sem poslušala tisto dolgcajtno "predavanje" do konca. mar bi mu zlila tist kapučino za gate, se vstala in šla:)


jest bi mu vrnila milo za drago. na polno in brez slabe vesti. trenutno sicer nimam nobene domislice, ampak zihr bi se kej našlo... al ma pa kaka od punc idejo user posted image

povabi ga na Tupperware, al pa skupno voskanje celega telesa...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:23:18   
*Naja
he, he, he....imate dobre ideje:)

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:28:38   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: *Naja

mar bi mu zlila tist kapučino za gate, se vstala in šla:)


user posted image

Crkneš, kaj vse hodi po svetu user posted image ...
Morala bi mu naročiti blazno dost materiala, češ da se hoče cela žlahta včlanit.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: polomija na prvem "zmenku"
17.11.2010 19:53:28   
razglednica
user posted image user posted image user posted image user posted image

želim ti veeeeeeliko sreče pri naslednjem zmenkuuser posted image


(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: polomija na prvem "zmenku"
18.11.2010 9:27:30   
kalbo
Pa sej to ni piramidni sistemuser posted image .


Svašta

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: polomija na prvem "zmenku"
18.11.2010 9:34:42   
kalbo
Ampak res. Tip je mel dejansko šanse, sam ne, on gre na drugem zmenku snubit v piramidni sistem. Ma bolje tič na suhem in nov članuser posted image , kot pa.... ma groza, zmer bolj ubrisani souser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: polomija na prvem "zmenku"
18.11.2010 9:39:39   
liliana
Meni se je pred ene 15 leti zgodilo podobno.....sem mislila, da me je tip povabil na zmenek......samo on mi je že ob prvi kavi začel risati daljico.....me vpraša tip, kaj je to in jaz pravim črta.....on pa, ne to je tvoje življenje......(bil je namreč iz zavarovalnice ki je takrat aktivno novačila)......in potem začne razlagati "dobro naložbo".....jaz pa želim plačati tisto kavo in oditi, ker je bil moj ženski ego izredno prizadet.....user posted image  jaz sem mislila, da se gre za zmenek on pa meni zavarovanje ponuja.......in potem vstane tip iz sosednje mize, ki je kao slučajno slišal najin pogovor in mi mora povedati, da je pa to izredna naložba za prihodnost.......jaz sem pa kar kelnara poklicala in plačala pijačo še onemu drugemu tipu....pa sem šla.....z visoko dvignjeno glavo, počutila pa sem se kot polita kura.....user posted image

Samo izgleda, da pri nekaterih ta sistem pali......ker oni drugi tip je danes visoko na piramidi pri tej zavarovalnici (vmes se je namreč poročil z eno znanko pa tako vem in)....onemu, ki pa naj bi me na zmenek povabil pa ni uspelo......

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: polomija na prvem "zmenku"
18.11.2010 9:41:33   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Ma bolje tič na suhem in nov članuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: polomija na prvem "zmenku"
18.11.2010 10:47:52   
Spontan
Kolikor jaz to razumem, je bila polomija na drugem zmenku :)

Očitno mu nisi glih ''teknila'' in te je želel uporabiti za poslovne vode. Ena od možnosti, če razmišljam po moško. user posted image

< Sporočilo je popravil Spontan -- 18.11.2010 10:48:49 >

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: polomija na prvem "zmenku"
18.11.2010 13:06:00   
poli*
Karkoli bi napisala, bi blo brez veze... ma kaj res obstajajo taki puhloglavci?? očitno že user posted image .

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: polomija na prvem "zmenku"
19.11.2010 6:23:06   
Vijoličarka
Smola pa taka.

Imela sem znanca, ki je padel v ta sistem in je popolnoma spremenil osebnost. Na njihovih seminarjih jih popolnoma naspidirajo, kako naj 'pridobivajo nove kontakte'.

Ta znanec je hotel tudi mene dodati v svojo skupino, pa kakor sem se branila, da nisem ravno družaben človek, ne poznam veliko ljudi in nisem tip, da bi kar pristopil k nekomu in mu začel nekaj ponujati (sovražim, ko to počnejo meni, zato ne mogla sama tega početi komu drugemu).

Tip se je razgovoril, da prav gotovo poznam veliko ljudi in da se je treba naučiti samo pravih tehnik, kako začeti pogovor. Ljudje, ki jih 'poznam' so: poštar, frizer, voznik avtobusa, ljudje, s katerimi skupaj čakam avtobus....  user posted image

Očitno je tehnika z zmenki ena izmed takih tehnik. Ti ljudje imajo čisto oprane možgane in so tako agresivni, da se dostikrat zgodi, da izgubijo vse prijatelje, ker resnično zamerijo, če ti prijatelji nočejo kupovati njihovih zobnih past ali karkoli že prodajajo.

Ti, Naja si pač skusila eno izmed tehnik, katere so jih naučili na seminarju in se lahko samo narežiš. Kaj hočeš drugega. Upam da si bila dovolj odločna in da te ne bo klical več. Če te bo, bodi samo odločna, da te investicija ne zanima in samo tako odgovarjaj na poplavo besed, ki jih boš mogoče deležna.

Saj bo drugič bolje. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: polomija na prvem "zmenku"
19.11.2010 7:59:41   
nananaja
ma ja, jih res naučijo govort, da jih še prekinit  ne uspeš... en kolega je padel v sistem amway, se mu je tako razvezal jezik, da smo kar debelo gledali. smo ga tudi komaj postavili na realna tla, da naj da mir za ceno prijateljstva.

mi smo se pa doma nasmejali par let nazaj, ko je nek gospod prišel prodajat 'čistilno napravo'. Jaz sem se pripeljala iz faksa, sem bila že poročena in noseča, s tastom in taščo pa e nismo imeli povsem ločenega stanovanja. Pred hišo je stal neznan avto, v kuhinji pa je s tastom in taščo debatiral nek moški. Odšla sem se preoblečt potem pa pred hišo delat svoje delo, njih pa pustila v miru. Nakar je ta moški prišel po stvari v avto in zahteval, da se jim pridružim. Že prej je baje rekel, da se bo zamudil samo 20min, potem pa je samo kavo pil pol ure. Nakar je začel s predavanjem o 'čistilni napravi'. Povdarjal je, da to ni sesalec, da naprava ne dela na motor ampak na čip (na njem je pisalo 1000W :)), stalno ga je primerjal s Vorwerkom in vsemi sesalci od batagelja, blablabla. Eno upo in pol. Tast in tašča pa sta oba dočakala penzijo v podjetju, ki izdelujejo motorje, tašča sicer v proizvodnji, tast pa v konstrukciji :) Smo se tako zabavali ob njegovem naspidiranem govorjenju... Na koncu je pa prav mulasto pospravljal, ker je bil prepričan, da bo prodal napravo za 2100€ (kao prodajo 1napravo na 2 predstavitvi), najbolj je bil pa užaljen, ker smo poznali tehnologijo že prej (po njegovem je to ultra nova stvar) in smo mu povedali, da naprave ne cenimo na več kot 1000€, pa še to je preveč. Je pa očitno tekmoval s kolegico, ker sta se stalno klicarila in prepričeval jo je, da je njegova stranka pa prepričana, da jo kupi.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: polomija na prvem "zmenku"
19.11.2010 7:59:59   
nananaja
2x...

< Sporočilo je popravil nananaja -- 19.11.2010 8:00:29 >

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: polomija na prvem "zmenku"
19.11.2010 8:02:03   
mateyka
so tako agresivni, da se dostikrat zgodi, da izgubijo vse prijatelje, ker resnično zamerijo, če ti prijatelji nočejo kupovati njihovih zobnih past ali karkoli že prodajajo.


ej, to pa res, ne moreš verjet če ne vidiš. to je po moje zato ker to postane njihov "belief system". tako kot se v starih časih kristjan ni družil z "mohamedancem" user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: polomija na prvem "zmenku"
19.11.2010 8:13:51   
Anonimen
OMG user posted image  a to se zdaj počne na novodobnih zmenkih user posted image

pred kakšnimi 10 leti naju je v piramidne mreže želela ujet moževa bivša sošolka. sva dobila celo kaseto na kateri je bil posnet celoten postopek pridobivanja novih članov, vključno s poudarkom, da gre za zakrito zavajanje. če si poslušal med vrsticami, te je začela bolet glava od pranja možganov. user posted image  najbolj se mi je pa zdelo smešno to, da so sami padli na isto finto, pa se sploh niso zavedali.user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?