|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč-dijeta al telovadba?
15.5.2008 21:48:53   
ROŽICI
imam en problem in prosim vas za nasvete.bila sem suha(imela sem raven trebuh) sedaj pa sem v dveh mesecih se zredila in imam obroč okrog trebuha.moje mere so 160/53kg
ne vem kako naj se znebim tega obroča  okrog trebuha me zelo moti. se pa res sedaj pazim pri hrani da ne jem sladkarij.
tako sem zalostna. prosim za nasvet.
zdaj ze cel teden hodim na sprehod in tečem,sam se mi zdi da se mi nš ne pozna.



_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
15.5.2008 21:52:36   
ROŽICI
a mi lahko katera pošlje 90 dnevna ločevalna dieta na moj ZS prosim

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
15.5.2008 21:57:33   
Lunc_a
Vaje in vaje.trebušnjake,sklece za ostale dele telesa še itd

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
15.5.2008 22:08:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

a mi lahko katera pošlje 90 dnevna ločevalna dieta na moj ZS prosim

-----------------------------
http://www.smsdieta.si/dieta/90-dnevna-locevalna-dieta/

http://mojplanet.si/intro/index.php

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3

Tu boš sigurno kaj našla. Veliko volje in uspeha user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
15.5.2008 22:30:01   
Dream
Moje mnenje je, da brez dela ni nič. Sama sem vedno dajala prednost več gibanja kot diete, s katerimi tako ali tako ne dobiš nekega dolgotrajnega učinka. Sem pa pač take sorte, da mi zvečer ne paše jesti, pri ostali hrani pa se nikoli nisem ne vem koliko pazila. Aerobika, jogging, plavanje, kolesarjenje in ostalo mi je vedno pomagalo. Pa tudi za telo je zdravo. Trenutno sem kar malce nesrečna, ker se širim zaradi user posted image in pač nimam toliko možnosti za gibanje, ampak vem, da bo tudi to kmalu mimo... Potem pa spet v akcijo! user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
16.5.2008 6:53:28   
Anonimen
jaz mam isti problem: trebuh mam kot v kakšnem 5-6 mesecu, tud prsi mam velike.. Rit pa majhno.

skratka, tud če grem na dieto me vedno pobere tudi v rit in noge, tako, da tud če shujšam 15 kg, bom trebuh še vedno imela (najbrž).

Mislm d je odgovor na to predvsem tek in hitra hoja..

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
16.5.2008 6:58:49   
frutka_
Za trebuh ni drugega kot trebušnjaki vseh vrst pa skleci. Če si imela izklesano postavico že prej se bo tudi zdaj vrnila sicer pa bo treba kar fajn švicat.user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
16.5.2008 7:54:03   
kristinaj
delaj trebušnjake cca 500 na dan, dosti se gibaj izogibaj se maščobam, mastni hrani, kruhu, sladkarijam in alkoholu....... je pa res, da se šlaufa okoli trebuha najtežje znebiš zato moraš biti vztrajna.....

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
16.5.2008 8:54:33   
mojamura
frutka jaz sem prava baba, po tvojem podpisu sodečuser posted image user posted image user posted image

po moje ti bo glede na tvoj problem ROZICI pomagala telovadba ne pa dieta. kg nimaš preveč. gibanje....kaki fitness mogoče

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
16.5.2008 9:07:53   
puncica
pravilna prehrana (uravnotežena zdrava prehrana)
tek (kot delaš že zdaj) - s tem gre maščoba dol
trebušnjaki, pa ne po 10 ampak kr konkretno, da te mišice začnejo bolet ampak če delaš take prave trebušnjake jih 500 niti podrazno ne moreš naredit razen če si vrhunsko pripravljena, jaz jih delam tam okol 100 - s tem se oblikujejo mišice

Veliko volje user posted image user posted image user posted image

P.S. Z dieto se trebuha sigurno (sem skoraj 100%) ne boš znebila sploh če imaš takšne mere kot si napisala. A ja pa punca kako ti misliš da se ti bo v 1 tednu kaj poznal user posted image user posted image user posted image si pa optimist, če redno vsaj 3× na teden tečeš in delaš trebušnjak bi se ti po moje začel kazat tam po mescu pa pol (sama še nisem tako daleč user posted image sem pri pol mesca)

< Sporočilo je popravil puncica -- 16.5.2008 9:11:32 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
16.5.2008 14:49:01   
frutka_
Hehehe...ne vem mojamurauser posted image .  Vem samo to, da se s trebušnjaki da fajn trebušček izklesat. IN res nobena dieta ne bo pokazala mišic oz. skrila šlauha. Jaz sem dolgo plesala in na treningih smo ogromno delali na temu trebuščka, zaradi lepše drže. Po prvem porodu nisem imela težav s kilami in tudi šlauhec je hitro zginil. Ko nisem noseča, veliko kolesarim, ker mi je fajn, bi pa imela kakšno fitness napravico doma, če bi imela večje stanovanje. Oz. telovadnico in savno. Uuuu...to bi pa mela! Za telo in duha!user posted image
Po enem tednu se ti ne bo še nič poznalo. Tudi po mesecu dni ne. To je pač proces, ki traja, da se vidijo rezultati. Če boš telovadila iz muke je še huje. Jaz in moj moži športava, ker se boljše počutiva, ker se druživa poleg, ker nama je fajn. Večina najinih prijateljev je športlerjev po duši tako da družbe za športni dan nikoli ne manjka. Športamo kjerkoli smo. Malo na morju in največ doma.Meni je fajn in v tem uživam. Upam, da bo tudi tamali prevzel kakšno dobro športno navado.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
21.5.2008 21:19:34   
hmmm
moja izkušnja je, da sta potrebna tako gibanje kot
uravnotežena prehrana. poskusi kombinacijo aerobne vadbe - tek, orbitrek,
( cilj je, da dvigneš svoj pulzuser posted image , ker s tem spodbudiš
kurjenje maščob) in trebušnjakov, da boš definirala mišice.
pazi zgolj na pravilno izvajanje le-teh; Kar se pa prehrane tiče,
ukini sladkor( tudi med, melaso,...), zamenjaj izdelke iz bele moke
za polnozrnate ali pirine, popij dovolj vode, uživaj dovolj
raznovrstne zelenjave, sadje pa omeji, nekje na 2-3 sadeže
dnevno,saj vsebujejo sladkor. potrebna pa je tudi
potrpežljivost in kanček voljeuser posted image . upam, da sem ti kaj pomagala,
pa veliko srečeuser posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomoč-dijeta al telovadba?
28.5.2008 21:42:50   
ROŽICI
Hvala vam vsem za nasvete.sem prišla na 51kguser posted image pridno telovadim jem sadje zelenjavo in nič kruha.
sem kar boljše volje.trebušnjake delam vsak dan nardim jih 50 na dan.pa stranskih 15.user posted image


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu hmmm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?