|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 11:37:46   
Anonimen
lep snežni pozdrav
ubadamo se z zelo resnim problemom ( vsaj za nekatere). kdo bo boter moji hčerki. jaz imam sestro, ki si to zelo želi postati in fant ima brata, ki pa si tudi želi postati boter naši:duda: fant je boter njegovi hčerki in pravi, da bi bil on primeren in, da je tudi veliko opreme in oblačil prispeval za našo dojenčico. jaz pa mislim, da bi bila najbolj primerna moja sestra in ne gledam nato koliko je kdo kaj dal za :duda: kaj mislite koga izbrati? vem, da je to odločitev samo najina,ampak vseeno kaj ve mislite?
hvala za odgovore
lp:racka:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 11:40:45   
kofetek2010
Lahko sta tudi oba in problem je rešen.;)

lp
jana73

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 11:43:27   
viv_
Boter je lahko ali eden ali pa sta dva in če sta dva morata biti nujno moški in ženska, tako da imate rešeno - naj bosta oba!

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 11:43:37   
lidia
Melani, jaz imam enak problem, in razmišljam, da bosta dva botra, moja sestra in možev brat, pa bodo vsi srečni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 11:43:45   
Anonimen

Ja... mislim, da imas res problem.. Joooj.. kaj pa bos zdaj storila?
Tudi jaz mislim, da je najbolj primerna tvoja sestra.. ker tisti tip je tko.. nekako se mi zdi, da ni primeren.. Sej se strinjas a ne?
Zadnjic ko sva sla skupaj igrala tenis.. mi ni deloval prevec botrsko..
S tvojo sestro pa se krasno razumeva.. Ejj.. kdaj pa je tko shujsala?

Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 12:54:22   
Anonimen
Ni nujno, če sta dva, da sta moški in ženska. Pri nas sta bili botrci obe babici:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 12:55:24   
viv_
ja to dva ne povesta enako :)

mi smo mel samo eno botrco

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 13:04:17   
Luni
Pri nas sta bila za oba otroka dva botra: moja sestra in njegov brat ;)

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 13:40:42   
Anonimen

Kako pa to gre ce sta dva botra.. Ko zupnik postavi tista vprasanja.. in potem eden odgovori z JA .. drugi pa z NE!
Menda.. ne mores kar na vsa vprasanja odgovorit z JA.. potem bi se zupnik ze resno vprasal ali si iskren?!?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 15:16:09   
Blink1
Pri nas je šlo tako hitro, da boter sploh ni rabil odgovarjat...Si je župnik kar sam odgovoril...15 minut in vse je bilo mimo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 18:10:06   
Anonimen
In v čem je fora tega? Kaj se zgodi pri krstu v resnici?

Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 21:26:13   
tilka
So stvari v življenju, za katere se odločiš in potem moraš vztrajati. Zdi se mi, da tebi varianta z obema ni všeč, ne? Boljše prva zamera kot zadnja. Jaz ne bi prenašala za botra nekoga, ki mi ne bi bil simpatičen. Pa če verjameš v te stvari ali ne. Krst ni gledališka predstava za neverujoče.
In lepota starševstva je po moje ravno v tem, da je včasih lahko nekaj po tvoje-pa brez slabe vesti (vsaj dokler otrok še ne govori...ha, ha)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pomoč pomoč krstni boter
21.2.2005 23:58:05   
MB
Podobna tema je pred nekaj casa ze bila, samo nekaj strani je treba obrniti. Botra sta seveda lahko tudi oba, ce izpolnjujeta cerkvene predpise, ki so ze bili nasteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pomoč pomoč krstni boter
22.2.2005 6:53:24   
Anonimen

Ampak, kaj se zgodi pri krstu? Se izbrise izvirni greh? Greh, ker si bil rojen s seksom?
Kaj je krst v resnici?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   pomoč pomoč krstni boter
22.2.2005 8:29:37   
Anonimen

Bom...
Ti pa meni povej, kaj je to krst?!

In pravim, da je *** SVET NAREJEN PREPROSTO! *** nic nisem definiral za koga je tako. To si zdaj ti hotela definirat.

Tjazy

PS.. ampak cisto vsako stvar pa ne zakompliciram. In ne vem kaj kompliciram, ce samo vprasam "Kaj to je krst?"

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   pomoč pomoč krstni boter
22.2.2005 12:06:40   
Nogavička
Evo Tjazy,

takole med drugim piše v knjižici, ki jo dobiš v branje pred krstom:
"... s krstom bo otrok postal kristjan: član družine vernih, ki z besedo in dejanjem izpovedujejo svojo vero v troedinega Boga - Očeta in Sina in Svetega Duha;
božji otrok: brat Jezusa Kristusa, ki je tudi zanj daroval svoje življenje in mu tako zagotovil posebno Božjo naklonjenost in odprl vrata v srečno večnost;
očiščen zla: greha, s katerim se človek rodi in ki ga ločuje od njegovega Boga."....

L.p.:rozica:

Tea

P.s.: In preprost odgovor na vprašanje, kaj je to krst: prvi krščanski obred, ki ga doživiš (pa se ga niti ne zavedaš), ko se rodiš v krščansko družino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   pomoč pomoč krstni boter
22.2.2005 12:31:03   
Anonimen
Ooo Hvala :) Bom poiskusil malo pokomentirat...

** "... s krstom bo otrok postal kristjan:

Ok.. en clan vec za kristjane.. ceprav ne po otrokovi volji. Ce ze, bi moral biti krst takrat, ko to sam zacutis. In ce si krscen drugje.. pa postanes islamec, budis, hindujec... in zaradi tega pridevnika je bilo ze velikoooo vojn in pokolov. Dvomim, da bi Bog bil tak egoist, da bi si zelel, da si clovek prilima te pridevnike. Tudi Slovenec, Nemc, American.. je cist nepotreben pridevnik in samo dela zmedo...

***član družine vernih, ki z besedo in dejanjem izpovedujejo svojo vero v troedinega Boga - Očeta in Sina in Svetega Duha;***

Se ti ni zdi cudno, da v tej trojici ni nobene zenske? Kje pa je hcerka? Ali pa vsaj zena? In otrok, ki ga krstijo v nezavednem stanju naj z besedo in dejanjem izpoveduje svojo vero??! Spet.. krst naj bi bil, ko se bo on tako odlocil. Ne starsi.. Vera ja najbolj intimen del cloveka.. in tole je krsenje clovekovih pravic.

*** božji otrok: brat Jezusa Kristusa, ki je tudi zanj daroval svoje življenje in mu tako zagotovil posebno Božjo naklonjenost in odprl vrata v srečno večnost; ***
Kako lepo bi bilo ,ce bi to bilo res.. Potem je vse kar moras narediti v tem zivljenju samo to da nekako nezavestno prefuras life.. po tistih 10 zapovedih in si vecno v nebesih.. A si predsatvljate kaj je to VECNO??! To ni v bistvu nic drugega kot ZDAJ! Vedno je ZDAJ. Mi pa cakamo na vecnost po smrti.. tam nikje.. nihce ne ve kje.. Nebeso so lahko samo TUKAJ in ZDAJ.. in ce jih ne bo TUKAJ in ZDAJ jih ne bo nikjer.. ker drugace bi ze bili v nebesih.
Pa ne mi reci, da recimo indijanec ni bozji otrok.. pa je verjetno veliko bolj napredoval v ezotericnih zadevah kot krscanstvo in veliko vec ve o tem. Veliko EGOja je v tem stavku..
Kar se tice Jezusa.. ima vse moje spostovanje kar ga premorem.. in ni lepo, da izkoriscajo njegovo ime. In ce bi ZDAJ Jezus prisel na Zemljo bi ga Vatikan spet krizal. Ko je prisel je videl kaj se dogaja.. zato je hotel sesuti judizem.. in kaj se je zgodilo? V bistvu nic.. premeten cloveski um je ustavril krscanstvo.. Vse nnjegovo delo je bilo zaman.. Skoraj..

*** očiščen zla: greha, s katerim se človek rodi in ki ga ločuje od njegovega Boga.".... ***

bla, bla.. Otrok se rodi veliko bolj cist, kot je tisti zupnik ki ga krsti.. Nic zla ni v njem.. Zlo mu potem mi privzgojimo, ker ne moremo dojeti, da bi se morali mi uciti od otrok.. ne otrok od nas..
Najbolj idiotska pa je ta, da bi clovek bil locen ob Boga.. Ce je to res.. potem vse skupaj nima nobenega smisla. Vse skupaj je ena celota.. in ce samo en clovek ali en :kuza: manjka.. ni vec celote..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?