|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pri zanositvi
14.9.2005 20:42:39   
pipica
Pozdravljene. Obrnila sem se na vas, ker mi vedno pomagate z raznimi odgovori. Pomoč rabi kolegica, ki nikakor ne more zanositi. Pri meni je šlo v taprvo, ona revca pa se matra in matra.
Ali mogoče obstajajo kakšne tabletke za lažjo zanositev ali pa kaj podobnega? Tako rada bi ji dala kakšen nasvet, pa nobenega ne poznam, razen tega da naj ne misli samo na zanositev.

prosim pomoč, hvala v naprej.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč pri zanositvi
14.9.2005 21:44:01   
kapica
Glede na to kako dolgo se ze trudi. A je bila ze pri G in ji povedala kako in kaj?
Ponavadi se po enem letu zacnejo preiskave, tablete pa samo G predpise.
Drugace pa ji ne mores drugace pomagat kakor da se res sprosti in poskusi ne misliti na to .
Ceprav to vse, ki se trudimo, vemo da je tezko.

Vso sreco,

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč pri zanositvi
14.9.2005 21:46:28   
kepa*
No, tud midva sva se trudila skoraj 3 leta.
Pomagale so mi tabletke klomifen, ki pa mi jih je predpisala G, ker nisem imela urejene ovulacije.
Tk da kar napoti svojo prijateljico h G, sploh če se trudita več kot leto dni.

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč pri zanositvi
14.9.2005 22:43:14   
pravljica
jst bi bla kar naprej pri G in se ne bi pustila kar tako odpravit...za moje pojme že po 3. neuspelem poskusu - ob pravem času seveda - nekaj ni ok (nama je tud obakrat v prvo uspelo)

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč pri zanositvi
14.9.2005 22:59:06   
kapica
Ja, pravljica saj imas prav, ampak so vsi G nekako fiksirani na to eno leto.
Moja mi je pri sedmih mesecih rekla, samo nobenega stresa, jaz pa upala da bojo ze kaksne preiskave delali. Pa nic.

Ce bi bilo po moje bi tudi ze po prvih nekaj mesecih kaj ukrenila. Mislim da imajo ze svoje razloge, je sigurno veliko takih ki v enem letu zanosijo, pa bi bilo v takem primeru skoda preiskave delat.

Ampak super da je vama v prvo uspelo, cestitke !

(odgovor članu pipica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?