|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoc
11.10.2006 22:13:05   
rose22
Punce jaz sem cist fertik.Moja user posted image je tara 17 dni in danes je pokonci ze od 12h.Kar naprej isce.Dojila sem jo ves cas do malo prej in se vedno je iskala.Zdaj sem ji ponudla aptamil,spila je 30ml malo zadremala,zdaj pa bi spet rada jedla.Ne vem vec kaj naj naredim.

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoc
11.10.2006 22:17:49   
dix
DUDA!!!

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoc
11.10.2006 22:20:10   
rose22
sem tud to poskusla pa jo kar ven pljuva.Pa caj proti napenjanju tud,pa tud ven pljuva

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoc
11.10.2006 22:21:45   
Anonimen
A imaš koga, da jo poskusi uspavati na rami?

(odgovor članu rose22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoc
11.10.2006 22:22:33   
Marogica
Naredi ji še 10-20 ml APtamila, saj če ne bo lačna bo odklonila. Kaj drugega ti ne preostane. Po APtamilu pa mogoče čaj, da ne bo žejna. Dosti sreče

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoc
11.10.2006 22:22:50   
dix
dudo malo zadržuj v ustih z roko. naš starejši je tudi bil prava 2pijavka" non stop na meni hotel viset, je hitro dobil dudo. pa je tudi ni maral na začetku, ampak kaj ko je vedno nekaj vlekel z usti, ni mogel imet praznih.

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoc
11.10.2006 22:28:37   
Anonimen
Kaj pa ti? Si kaj počivala od 12-ih naprej? Si kvalitetno jedla in pila?

Naj jo poskusi kdo uspavat, ki je bolj spočit od tebe, tudi to bo punčka čutila. Pri nas je trajalo ca 15 minut, da je zaspala na rami, nekje prve tri, štiri tedne, potem pa ni bilo več potrebno takšno uspavanje.

Verjetno je punčka tudi utrujena, če ves dan ni spala in "nima energije" za zaspat. Če si bila kdaj zelo zelo utrujena in od same utrujenosti nisi mogla zaspat, v tem smislu mislim.


(odgovor članu rose22)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoc
11.10.2006 22:29:04   
mamči
Hmm, te čisto razumem. Zdaj si sigurno že utrujena in nervozna, zato je možno da tud mleko ne steče tako, kot treba. Jaz bi poskusila še z malo aptamila, pa tud s čajem. Če po tem ne bo zaspala, pa poskusi z dojenjem leže v postelji. Tako boš ti sama malo počivala, user posted image  pa bo mogoče med dojenjem zaspala.

Pa ne pozabi nase - spij kak čaj,  če ne bo zaspala, pa naj jo poskuša nekdo uspavat, ti si pa malo odpočij.

Vso srečo!

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoc
11.10.2006 22:29:16   
lelaval
Moja najmlajša je dudo vlekla le v prvih mesecih, ko sem ji jo namakala v kuminov sirup (proti krčem) in je bila sladka. Če ga imaš pri roki, le poskusi. Čaj pa ji komot lahko malo sladkaš - jaz sem jih vedno (tudi tiste Hippove), ker sem sama poskusila in so res bljak brez sladkorja. Nenazadnje je tudi materino mleko sladko in je otrok vajen sladkega.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoc
11.10.2006 22:43:06   
mika
Moja najmlajša je dudo vlekla le v prvih mesecih, ko sem ji jo namakala v kuminov sirup


enako je bilo pri nas. dudo ji podpolcaj, tako da ko jo bo hotla ven pljunit, je ne bo mogla in jo bo nazaj povlekla. tako je naredila sestra naši pupi, ko sva zaradi bronhitisa bili v bolnici.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoc
11.10.2006 22:49:17   
rose22
Sma se se mal kengurujckale in je zaspala.Sem si kar malo oddahnila.Zdaj pa jaz tud sibam pocivat in upam da bo vsaj dve urce mir.Hvala za pomoc.Bom naslednjic ce bo prislo do tega upostevala vase nasvete.

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoc
11.10.2006 23:07:52   
lelaval
Če je končno zaspala, tudi ti šibaj spat, ker se moraš sama spočit, sicer bo jutri vse narobe.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?