|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročna obleka
22.6.2005 15:50:12   
petra.horzi
mam eno prošnjo
a ma kšna, k se je poročila bl pozimi, pa je bla noseča k se je poročila (jz bom v 7.oz.8.mescu,) svojo poročno obleko, in bi mi jo lahko posodla al pa prodala mal cenejš
kof.št. mam 40-42, visoka sm 174
al pa če kšna pozna kakšno tako
bi ful prosila, k ne bom mela dnarja za si jo sposodt v butiku (najmanj 50.000)
rabla bi jo pa decembra oz. januarja
slučajno če bi ratal se že zdej ful zahvaljujem
caw caw
Neposredna povezava do sporočila: 1
   poročna obleka
22.6.2005 16:33:30   
ledenka
zaskaj pa si ne daš šivat? mene je blago za obleko prišlo cca. 5000 SIT, sicer je od lanske sezone, ampak se mi to ne zdi nič tako groznega :)- bo pač lanska rdeča! šivilja pa je tud dost poceni...

ali pa si kupi kako običajno nosečniško obleko, ki jo malce popestriš s kakimi rutami, dodatki itd. sicer pa - se lahko poročiš tudi v običajnih zadevah, samo malce prilagojenih.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   poročna obleka
22.6.2005 16:48:06   
petra.horzi
sm šla dons vprašat v uno tgovino z blagom, k majo tud svojo šiviljo, pa je rekla, da bi me cenejš pršlo če si jo sposodim v kšnem butiku, k bi me tam že sam blago pršlo 15.000 jurjov, za šivanje pa da bi blo še več
kje pa si ti kupla blago pa kje so ti šival?
kok si pa šivilji plačala?
pa kakšna je obleka me tud zanima, da vem kok prbližn je blaga pa kok je zahtevna
za kroj je men čist usen pa če je od pet let nazaj, k itak na modo ne dam dost

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   poročna obleka
22.6.2005 16:52:01   
Anonimen
Kolegica je lansko leto dala za blago in šivanje res lepe obleke pri šivilji (ki je njena kolegica, zato je dobila popust) skupaj 70.000 SIT.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   poročna obleka
22.6.2005 18:02:01   
sky
Pozdravljena!

Jaz sem se poročila ravno predzadnjo soboto in sicer natanko 5 tednov pred PDP-jem. Nisem imela klasične poročne obleke, ker tudi poroka ni bila klasična (oz. nismo imeli ohceti). Kupila sem si nosečniško obleko, ki mi je bila tako ali tako ful všeč in bi si jo v vsakem primeru, pa še po porodu jo bom lahko nosila.
Po mojem je odvisno, kakšno bosta imela poroko. Če bo le-ta klasična z vsem pompom in podobnim, je mogoče boljše, da izbereš bolj klasično obleko. Drugače pa skombiniraj, kar ti je všeč in v čemer se boš dobro počutila.
LP,Saša
P.S.: sem ravno danes dala slikice s poroke na net, tako da si lahko pogledaš; geslo je: ares

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   poročna obleka
22.6.2005 23:01:36   
Moyca_
evo jaz sem se poročila v 7.mesecu. Obleko sem si dala šivat po meri in res tako kot sem si vedno želela. Z ovratnikom stoječim. Jaz sem imela takrat že preveč kil, ker sem se v prvi nosečnosti zredila za najmanj 30 kg. Tako da sem jih takrat že imela verjetno +10-15. -najmanj:)-:)-
V glavnem mislim da bi ti bila prav, boma dala v album par slikic. Geslo bo poroka.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   poročna obleka
22.6.2005 23:06:42   
Moyca_
zdaj ne najdem cdeja s slikami iz matičnega, cerkve, poziranja:)-:)-:)-. Tam imam ta zgornji del zaprt. Srajčko zvezano skupaj. In je bilo prav fensi. Vsaj meni no:)-

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   poročna obleka
23.6.2005 10:59:01   
ledenka
petra, ne vem, od kod si, jaz sem kupila blago v Mariboru, tam ga v eni trgovini prodajajo na kile, 1 kg stane 2-3000 SIT. šivilja bo pa ena soseda, ki zelo lepo šiva in kroji.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   poročna obleka
23.6.2005 11:22:59   
mamsi
Jaz sem ista kot ti.

Marca sem se poročila
bila sem v 7 mesecu
konfekcijska 40-42
visoka 170
imam narejeno obleko po meri, je dolga, scela, zadaj so skrižem trakci za korigiranje, prostor za trebušček, bela. Čez pride reklček. Sliko bom poskušala dobit in jo pripet v album.
čez obleko sem imela pleten plašč do gležnjev

Če rabiš, se oglasi na moj privat mejl.;)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   poročna obleka
23.6.2005 18:58:07   
soncece24
Moyca in sky, upam da nista jezne, sem šla gledat slike od obeh oblek: lepe sta ble sto na uro, kaj sto, tisoč!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?