|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica SG
10.2.2005 10:06:21   
tadejaa
Zanima me kako je s potrdilom šole za starše za očete v porodnišnici Slovenj Gradec.Ali morajo očetje obvezno obiskovati šolo za starše.To bo moj drugi porod,partner pa bo prvič prisostvoval porodu.
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   porodnišnica SG
10.2.2005 13:41:58   
VESNA74
Decembra sem rodila v SG. S fantom sva šolo za starše obiskovala v MB, a naju v SG nihče ni vprašal za potrdilo. Pokliči v bolnišnico in vprašaj. LP

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   porodnišnica SG
10.2.2005 23:46:16   
frutka_
Enako kot Vesna.
Sem iz MB, rodila v SG pa me noben ni vprašal za potrdilo da je ati opravila šolo za starše.Rodila sem junija.

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   porodnišnica SG
11.2.2005 9:13:53   
JASNA D
Jaz sem dvakrat rodila v SG, ko sem jim prvič hotela pokazat potrdilo za moža, so se samo nasmehnile.... - češ, kaj pa njemu in nasm to kaj koristi... In veste kaj - prav imajo! V drugo pa sploh nismo imeli časa o tem kaj dosti debatirat - so ga najprej poslale na kavo za 20 minut, pol smo pa molili boga, da se bo držal ure....

Skratka - v SG potrdila ne rabiš! Lep porod!

Jasna

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   porodnišnica SG
28.2.2005 14:54:04   
Nincula
Je pa obiskov na pretek.
lp N

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   porodnišnica SG
2.4.2005 10:52:24   
Amoss
Tiste ki ste iz MBja in ste rodile v SG, kaj ste se morale prej napovedat in ali ste mogle pred PDP v bolnico.Koliko je do SG iz MB, mene je strah da bi recimo rodila po poti drugače pa bi ful rada šla rodit v SG,kaj tam že imajo porod v vodi?

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   porodnišnica SG
24.4.2005 19:22:23   
Abby
Upam, da ni prepozno za odgovor. Razdalja SG-MB je 72 km. Ali boš rodila po potei, ali ne, je odvisno od samega poroda. Lahko ti je že 5km predaleč, lahko pa še celo SLO prevoziš podolgem in počez, pa nič. Poroda v vodi nimajo, so pa večinoma vsi zelo prijazni in imajo korekten odnos do pacientk.

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?