|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka
16.5.2011 22:01:36   
vcugmas2
Počasi želimo načrtovati poroko za prihodnje leto. Pa me konkretno zanimajo gostišča, katera sprejmejo cca 120 gostov od slovenske bistrice pa do slovenskih konjic. Če ste imeli v katerem poroko, kakšna je bila hrana in cena.

Ali imate kakšne predloge za skupino/ansambel prav tako iz okolice Slovenske bistrice ali Konjic, kateri so dobri in za solidno ceno.

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka
17.5.2011 21:18:43   
november2010
Čestitke!

Sicer nisem iz tistih koncev, tako da ti žal ne bom mogla pomagati, sem si pa, ko sem sama načrtovala poroko, ful pomagala z raznimi portali, forumi.... (npr. najinaporoka, poroka.bo itd....)


_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka
18.5.2011 16:52:12   
poroka2011
Čestitke! user posted image  Super, da sta se odločila načrtovati poroko eno leto vnaprej, ker bosta imela tako dosti časa, da počasi vse urejata. Izbira je res velika user posted image  Svetujem vama, da željeni termin za lokacijo poroke in slavje preverita kar kmalu, ker so dobre lokacije ter bendi in fotografi zasedeni že tudi leto vnaprej. Vse ostalo lahko počaka. Z veseljem vama priskočim na pomoč, ker se ukvarjam z načrtovanjem porok user posted image  V ponudbi imamo tudi lepa in ugodna vabila, konfete, naprsnike... Če vaju bo zanimalo se lahko osebno oglasita k nam v pisarno. user posted image

Dobro gostišče za slavje je Smogavc v Zrečah (lokacija je enkratna, lahko se tudi civilno poročita pri njih -čudovita poroka v naravi), prostor za poroke imajo ločen od gostilne. Zunaj imajo veliko igral za otroke).

Priporočam vama tudi dvorano Pan v Kidričevem, kjer imajo okrogle mize za 12 ljudi (smo že bili na ogledu za eno poroko, dvorana je čudovita, čisto obnovljena), oboji pa brez problema sprejmejo 120 gostov. user posted image  Lahko vam posredujem kakšne slike na mail, da vidita, kako to zgleda.

Ansambli, ki poskrbijo za dobro žurko: Avenue band, Atlantix, Duo Limit, Samuel Lucas band, Kingston, Victory in še se najdejo.

Upam, da sem vama vsaj malo pomagala. user posted image  Prijetno načrtovanje! user posted image  Kontakt lahko dobita na zs.user posted image






(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka
1.6.2011 16:10:39   
canoly
Ker vidim, da načrtujete poroko...
Če še iščete fotografa, lahko za več informacij pišete na mail canoly9288@gmail.com
Na tem linku lahko vidite primere mojih portetov, oziroma kakšen stil portetiranja imam https://www.facebook.com/media/set/?set=a.147188192014594.31839.145233765543370(takšni porteti so potem vključeni na dan poroke med obredi). Fotografij s poroke nimam objavljenih, saj so delo mojega fanta, ampak če vas zanima vam lahko nekaj predogledov pošljemo na mail :)
lp


(odgovor članu poroka2011)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka
4.6.2011 18:18:01   
modrasmotka
po mojem mišljenju za gostišče bi ti priporočala hotel v zrečah,ga usi hvalijo...
glasba: za 800 € ti igrajo ans.komet iz Grobelnega,ti so najcenejši potem pa okrog 1000 € ti zašpilajo Bojana Kudra iz trbovelj,Ponočevalci iz dolenjske,ans.Vrh iz prebolda...
tebi že naprej čestitke in čim manj skrbi pri pripravljanju
jaz sem se pa en teden nazaj poročila in ti še kaj lahko svetujem....

lp

(odgovor članu canoly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka
5.10.2011 8:21:10   
lila krava
Jaz pa bi priporočila svojega fotografa. Slike so noro dobre, lepe in ti dajo zelo močan vtis. Evo link :  http://www.stories-photography.com/index.php

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka
30.10.2011 19:57:33   
Gregor Gomboc
Za fotografijo lahko pogooglaš tudi moje ime.

LP

< Sporočilo je popravil Gregor Gomboc -- 30.10.2011 19:58:00 >

(odgovor članu lila krava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka
12.1.2012 20:56:46   
katjakokol
IZVIRNO SPOROČILO: lila krava

Jaz pa bi priporočila svojega fotografa. Slike so noro dobre, lepe in ti dajo zelo močan vtis. Evo link :  http://www.stories-photography.com/index.php

user posted image user posted image user posted image




KAKŠNA JE BILA CENA?????



_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu lila krava)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka
31.5.2012 9:02:30   
aljaka
ker vidim da je debata o poroki :)

mi2 sva imela fotografa: www.mojfotograf.si - tip je res uredu, vse se da zmenit, ful je prjazn pa to pa še slike so top! res ful sva bla zadovolna in zdej ga priporočava usem sorodnikom, tko da sem že od večih slišala da je on ful vredu- sploh pa cena je zelo ugodna mislim da okrog 300 €, sej na spletni strani piše k ma več paketov, tko da mi2 bi ga priporočala vsem ker ma res hude ideje med fotkanjem tko da slike izpadejo res super :) prav u veseljem si ogledava najin poročni album znova in znova :)

www.mojfotograf.si

za tiste k iščete kšne okvirčke pa albume pa to majo pa baje tud spletno trgovino: www.fotoplanet.si

lp alja

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?