|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posledice asimetrije
8.12.2008 19:24:31   
Anonimen
Zanima me kakšne so posledice asimetrije in zategnjenosti ramenskega obroča. Se posledice pokažejo samo v kolikor se ne izvaja vaj iz fizioterapije? Kja pa če se otrok usločuje nazaj? Je to isto kot asimetrija ali zategnejnost ramenskega obroča?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posledice asimetrije
9.12.2008 22:14:13   
Anitka
Mene tudi to zanima?user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posledice asimetrije
10.12.2008 8:45:35   
matic0105
Menda škiljenje (razvojno). Posledice ekstenzijskega vzorca (iztegovanja nazaj) pa lahko to, da ima otroček težave pri dojenju, ker je težko v položaju lupinice in da je kasneje neroden , ker naj se ne bi znal/mogel dobro ujeti na rokice in je zato po glavici pobuškan.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posledice asimetrije
12.12.2008 11:33:46   
Alči
tudi mi imamo to-vleče ga na desno...pa naj bi delali vaje...pa jih nismo glih, ampak smo se igrali tak, ko prej.....na kontroli me je vprašala, če smo vadli, pa sem se zmislna da ja, ....otrok je odlično napredoval, pa ne zarad vaj očitno....tko da jaz vem kaj si mislim o tej RA in posledicah. za namenček  je bila pa patronažna pri nama par dni nazaj, pa sem ji povdala za razvojno....rekla je da par let nazaj skor noben ni vedu za to, zdej pa more skor vsak hodit....ne vemglede posledic, poglejmo nas...a so nas vozili starši v RA....pa nismo bli ne vem kok bolj (če sploh) potolčeni.... če te res skrbi, bi bilo najbolje po mojem, da kar v RA vprašaš za posledice.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posledice asimetrije
15.12.2008 22:29:55   
jajula
men so rekl, da so lahko posledice slabše gibalne sposobnosti - npr. otrok ne zna dobr skočit, je bolj štorast, hoja po prstih, slabša koncentracija, nima dobro razvitih refleksov (da se ujame), slabša drža (kriva hrbtenica),...

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Sprememba vremena
Jaka RR

Kako vam je všeč sprememba vremena?

Končno malo hladnejše vreme. (24%)

Vrnite mi sonce! (76%)


Število vseh glasov: 221

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!