|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potrebujem nasvete
13.12.2007 21:46:17   
25_perla
Pozdravljene

sem nova med vami in sem se zaradi svojega problema odločila da vas vprašam za mnenje oz. kaj narediti!?!
sploh nevem kaj narediti, nikogar od kolegic ne morem vprašati ker mi je full bad....

stvar je taka: sem poročena in v sedmih letih najine zveze me nikoli ni zanimal noben drugi moški, do zdaj.
Ko sem prišla v novo služob pred enim letom sem ga spoznala, že od samega začetka sva se dobro razumela in tudi nikakršne privlačnosti ni bilo med nama, zadnji mesec se pa kar nekaj dogaja iz dneva v dan so moja čustva do njega večja in menim da je obojestransko....
zelo mi je všeč, sploh nevem kaj se dogaja z mano...
seveda mu tega nisem pokazala in mu tudi ne želim, pa vendar menim da sodelovcem je že marsikaj jasno kaj se dogaja z nama...

razmišljala sem že o odpovedi pa vendar je to ena od mojih najboljših služb, pa kaj bi sploh rekla svojemu zakaj sem dala odpoved!?!

res nevem kaj naj sotrim mi lahko svetujete????




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 21:54:50   
Taula
Kaj hočeš storiti? Gre samo za privlačnost, idejo o seksu, se vidiš z njim v prihodnosti. Hočeš sedeti na dveh stolih, hočeš zapustiti moža...

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 21:55:10   
tincci
Sej bo minilo, ko boš stokrat prefantazirala user posted image user posted image in stokrat razumsko obdelala user posted image user posted image  

(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:02:04   
25_perla
nebi rada sedela na dveh stolčkih, zato sem tudi o odpovedi razmišljala.... in nikakor tega ne podpiram!!
pa ne gre le za sex, tudi to  pa vendar  so tudi druge stvari tu... neka  čustva...

no ni mi ravno prijetno v njegovi družbi ker ga ne smatram več kot samo prijatelja...

joj, upam da zastopite kaj želim povedati.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:06:38   
Anonimen
vendar  so tudi druge stvari tu... neka  čustva...

no ni mi ravno prijetno v njegovi družbi ker ga ne smatram več kot samo prijatelja...


In kaj on pravi o tem?

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:07:01   
Taula
Če hočeš ostati z možem boš mogla načrtno prekiniti stike. Tu pride v poštev odpoved. Ker tega ne moreš storiti premišljuj o njem na drugi način, posveti se možu. Tudi princ iz službe ni tak princ kot ga vidiš..ti vidiš le njegove + strani. Pa poskušaj se ga izogibati v službi, ne išči njegove družbe.

Če ga pa ljubiš oz. ne ljubiš več moža..boš morala pa razčistiti pri sebi in se odločiti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:10:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

vendar  so tudi druge stvari tu... neka  čustva...

no ni mi ravno prijetno v njegovi družbi ker ga ne smatram več kot samo prijatelja...


In kaj on pravi o tem?



Tako ja.
Preden delaš kakršnekoli poteze, se raje prepričaj kakšna situacija je z njim? Mogoče pa on ne čuti tak in boš zdaj zaradi ene zatreskanosti pustila službo? Brezveze, nima smisla.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:12:47   
25_perla
ne, neželim o tem z njim govoriti, ker jaz sama vem da se to ne sme zgoditi, oba sva poročena in oba imava otroke.
pogovor pa mislim da bi to samo še bolj zakompliciral....

nevem a bi se mogla z njim o tem pogovort??? jaz nevem se raje nebi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:13:34   
Anonimen
ker jaz sama vem da se to ne sme zgoditi,


Potem pa pusti pri miru :).

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:14:10   
25_perla
mislim da to nebi bila pametna...

(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:17:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 25_perla

ne, neželim o tem z njim govoriti, ker jaz sama vem da se to ne sme zgoditi, oba sva poročena in oba imava otroke.
pogovor pa mislim da bi to samo še bolj zakompliciral....

nevem a bi se mogla z njim o tem pogovort??? jaz nevem se raje nebi..



Koga ti v bistvu ljubiš?

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:17:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 25_perla

mislim da to nebi bila pametna...


a pol ne bi blo pametno zadevo pustit pri miru al kaj?

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:20:37   
polonca78
jst bi se bolj kot na sodelaca skušala osredotočiti na moža. če bi bilo doma vse lepo in srečno, ne bi prišlo do tega, da bi sodelavca začela gledati v drugi luči. tudi v odpovedi ne vidim rešitve, ker kot si sama rekla, ti je služba všeč in zna se zgoditi, da boš v drugi službi sčasoma prav tako našla sodelavca, ki ti bo postal všeč. začni intenzivneje delati na odnosu z možem in  boš vidla, da ko se bo situacija doma popravila, bo tudi sodelavec postal nezanimiv. kot so že druge napisale, je večina privlačnosti sodelavca v tem, da je nov, nepoznan in zaenkrat še brez napak. preden dobro ne premisliš, ne stori česa kar boš v prihodnosti močno obžalovala. pa veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 22:25:26   
Anonimen
. če bi bilo doma vse lepo in srečno, ne bi prišlo do tega, da bi sodelavca začela gledati v drugi luči.


Eh daj no. Kje pa je doma V VSAKEM TRENUTKU vse lepo in srečno. Vedno pride kakšna krizica..in lej ga zlomka ravno med krizico, pride nova služba, nov sodelavec..in BUM user posted image

Saj smo iz krvi in mesa, pa kaj zdaj če se človek zagleda v koga drugega, če mu malo srce poskoči ob drugem, hvala bogu. Če pa se ti s tem ne znaš spopast...ne veš kje ti je mesto v končni fazi..pol pa je tu problem.

Kje se pa perla nahaja, pa nimam pojma, ker ne pove nič konkretnega.

(odgovor članu polonca78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 23:23:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 25_perla


razmišljala sem že o odpovedi pa vendar je to ena od mojih najboljših služb, pa kaj bi sploh rekla svojemu zakaj sem dala odpoved!?!

Pomisli, kaj ti več pomeni - zakon ali služba. Glede na to, da si že pomislila na odpoved, očitno čutiš, da bi ti edino to pomagalo uiti skušnjavi in ohraniti zakon.

(odgovor članu 25_perla)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: potrebujem nasvete
13.12.2007 23:30:20   
MAŠKA
Pa saj v bistvu sama veš, da nima smisla. Če imaš ti vredu moža, družino, on ima družino... A veš kako se bodo stvari zakomplicirale, da greš v avanturo in se izve!? Veš koliko prepirov bo doma, posledice tvoje zaljubljenosti bodo najbolj čutili vajini otroci... Posmehovanja  v službi... in na koncu še slaba vest.

Druga stvar je, če odnos med teboj in možem ne štima... ampak tvoja simpatija ima tudi družino... in spet je tu še ena ovira.

Pustiti službo? Uporabi zdravo pamet in razmisli. Nove službe tudi ne boš našla čez noč. In zopet zradi tvoje zaljubljenosti se zna pri finacnah zataknit. Pa možu se boš najbrž morala zlagat zakaj si naenkrat brez sližbe. 

Razumem, da čustva delajo svoje, ampak odrastla oseba ima tudi svojo pamet. Na tvojem mestu bi poskušala delovati čimbolj hladno do tega sodelavca, pa tudi če bi igrala. Ne bi mu pustila, da ugotovi, da si rada v njegovi bližini. Pač ignoriraj ga, če te kaj vpraša, mu pa povej, kaj ti je na prvem mestu.


(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 0:33:15   
taras76
Moj nasvet - ne zapletaj se v čustvene zadeve na službenem mestu,
ker ti to lahko povzroči velike težave. Ali ga sprejmi kot druge sodelavce,
ali pa raje razmisli o drugi službi. Sploh če imaš moža rada.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 5:02:53   
25_perla
Nives: mislila sem da nebi bilo pametno z sodelovcem govoriti o tem....
doma pri meni je vse uredu z mojim se super ujameva, pogovoriva in pri sebi vem da nebi vrjetno našla nikoli takega kot je on....

in z tem sodelovcem sva ogromno časa skupaj tudi po 12h na dan ker sva oba toliko časa na delovnem mestu (rabim nadure zaradi financ) in tudi delava skupaj, vezana sva en na drugega tako da je skoraj nemogoče da nebi bila v njegovi družbi...
bom videla kako bo šlo danes...

(odgovor članu taras76)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 8:44:26   
Teya*D.
po moje je to samo kakšna simpatičnost ali pa ti je tako v redu sodelavec, da ti je tako všeč. Ne vem ne vem...službo pustit zaradi enga moškega?Pa saj jih bo v drugi službi mogoče tudi ogromno. Po moje da moraš odmislit tiste fantazije, ki si si jih namislila v glaviuser posted image in vse tiste zvezdice okrog njega, ker je mogoče naredil kar je tebi všeč. Jaz družine nebi razdirala zaradi sodelavca ker lahko da je v službi čisto drugačen kot doma. Sploh pa če se v z možem razumeš potem pa sploh nimaš kaj razmišljat drugega kot pa o možuuser posted image . Strinjam se z Nivess saj ni konec sveta, če ti je kdo všeč saj vsakdo pogleda koga drugega...

(odgovor članu 25_perla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 9:33:10   
Anonimen
Opa težka situacija.Je pa seveda vse rešljivo,če le hočeš rešit.Odloč se ali ostati z možem al pustit tega sodelavca iz misli.Vem lahko je govorit nekomu,ki ni v taki situaciji.Ampak se bo treba odločit a ne?Ker na dveh stolih ne moreš "dolgo"sedet.Nekaj časa gre v nedogled pa ne.

Sicer pa sama najbolj veš kako in kaj.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 13:19:23   
Anonimen
Oh perla, kako te razumem. Tudi jaz vem, da ne morem dobiti boljšega, kot je moj mož. Pa se mi je srce kljub temu ogrelo, iskrica je poskočila, v medenici me je močno presekala neka energija ... samo jaz imam srečo in ga ne vidim pogosto. Sva kar oddaljena in imava kontakt samo po MSNju. Nikoli se nisva dotaknila, nikoli nisem na vratu čutila njegove sape, nikoli nisem čutila njegovih poljubov ... samo povedala sva si preveč. In metuljčki v trebuhu so bili tako podivljani, da sem mislila, da se mi zmeša, da hočem vse na tem svetu in hkrati se nisem pripravljena odpovedati ničemur. In to ni možno! Vem! Ne moreš biti ''i pošten i jeben''! Še zdaj ne verjamem, da se mi je to zgodilo.

Čeprav se počutim že boljše, ker me po dveh mesecih počasi mineva. Saj veš kako rečejo: daleko od oči, daleko od srca. Pa kljub temu, ko zaprem oči, še vedno čutim ... čutim preveč. In takšna se ne počutim OK, nisem si všeč! In ravno, ko sem se mu pripravljena odreči, me spet zapali s svojimi fantazijami ...

Najbolj me peče to, ker imam polno rit vsega. Predobrega moža, ki mi pomaga, res je, da veliko/preveč dela, ampak tako je. Kar naprej me razvaja; hoče, da imam nov avto, nove smuče, kar naprej mi govori naj si kaj kupim ... jst pa gledam čez sosedov plot. In imam slabo vest, čeprav samo gledam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 14:16:14   
malamanja
Nič novega. Mislim, da se največ razmerij splete prav v službi, kar se mi zdi skoraj normalno glede na to, da smo s svojimi sodelavci dejansko več časa (8, 10 ur), ko pa s svojim domauser posted image .

Sama sem imela podobno izkušnjo sam s to razliko, da sem se s tem sodelavcem zapletla. Sodelavc mi je bil ful všeč, svojega pa tud nisem hotela pustituser posted image . Res pa je, da sva oba bila v resnih vezah. Če bi kdo od naju bil samski vprašanje kaj bi bilouser posted image . Razmišljala sem o zamenjavi službe, zamenjavi partnerja-zamenjala pa nisem ničesaruser posted image . No nekje po pol leta me je minilo, hormoni so se umirili, tud kakih norih občutkov sčasoma ni bilo več.

Pa spet čez čas nova služba, nov simpatičen sodelavec, pa ne samo eden, kar dvauser posted image . Pa spet malo metuljčkov, pa spogledovanja. Ah, sam zdej pač vem kako to gre. Nič zapletanja, je res brezveze (pol si samo v precepu, pa v dvomih, pa razmišljaš kaj je prav in kaj ne, pa....), saj bi pol z vsako novo sužbo zamenjala tudi partnerjauser posted image . Malo heca.





_____________________________

....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 14:17:34   
riders
Pusti zadevo tako kot je, imej metuljčke v trebuhu in čakaj, da te mine. Ker te definitivno enkrat bo. Jaz zaradi tega ne bi menjala službe, ker se ti lahko zgodi, da jo boš potem morala še kdaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 14:19:09   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: malamanja

Pa spet čez čas nova služba, nov simpatičen sodelavec, pa ne samo eden, kar dvauser posted image . Pa spet malo metuljčkov, pa spogledovanja. Ah, sam zdej pač vem kako to gre. Nič zapletanja, je res brezveze (pol si samo v precepu, pa v dvomih, pa razmišljaš kaj je prav in kaj ne, pa....), saj bi pol z vsako novo sužbo zamenjala tudi partnerjauser posted image . Malo heca.




No evo, o tem sem govorila, ampak sva istočasno pisali.

(odgovor članu malamanja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: potrebujem nasvete
14.12.2007 14:44:11   
Nika v službi
Jap, se strinjam z obema predhodnicama. Malo metuljčkov nič ne škodi, dokler to lahko normalno obvladuješ in te ne vrže iz tira. Sicer pa ni vredno uničiti zakona ali se posloviti od dobre službe. Brzdaj hormončke, pa bo.

p.s. V službo je pa bolj prijetno iti, če ti je kdo takole poebej pri srcu....user posted image


(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?