|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 10:47:03   
lelaval
Punce help! Kupujem nov pralni stroj (stari še komaj laufa), a ne vem ali je bolje kupiti posebej pralni in posebej sušilni stroj ali oboje v enem - en čas so jih ful šimfali, češ, da se hitro kvarijo. Sušilca pa ne bi uporabljala vseskozi, ampak le občasno - ko imam npr. ful cot za prat ali kaj nujno rabimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 10:55:36   
Katrin
Jaz imam kombiniran pralno-sušilni Electrolux (po mojem že kake tri leta) in sem zelo zadovoljna. Sušim pa skoraj po vsakem pranju zaradi prostorske stiske.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 11:01:49   
minaja
Mi imamo majhno stanovanje in še manjšo kopalnico user posted image , pa imam oba stroja, enega vrh drugega zloženega. Nobenih problemov s tresenjem, dol padanjem kot se nekateri bojijo (sušilec je na pralnem, s posebnimi nogicami pripet). Meni je bolje dva oreng stroja imet, ker sem slišala, da sicer kombinirani pralno-sušilni nikoli ne ožame cunj tako dobro kot pralni (recimo na 1400 obratov), pa manj gre v boben po kilaži, energije baje več porabi, ker dlje suši (manj ožete cunje logično )...Skratka baje je to izhod v sili, vendar naj ne bi stroj niti pral niti sušil tako kot optimalno to dela samostojna mašina.  Najbrž ti bo več vedela povedat kakšna, ki tak stroj ima...jaz osebno pa sem za dva user posted image  in ne za enega user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 11:06:11   
Reja
Moja teta mi zdaj, ko kupujem stroje za stanovanje, pravi, da naj raje kupim posebej.

Ampak žal nimam prostora.

(odgovor članu minaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 11:33:37   
tanikaa
en moj kolega ima servis za belo tehniko in vedno priporoča ločene stroje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 11:37:34   
Suzi*
Midva sva se tudi s to dilemo ubadala. Imamo pa majhno kopalnico in dveh strojev ne bi hotela imet, samo pralnega pa tudi ne. Zato smo nabavili Candy kombiniran pralno-sušilni stroj. Sva ful zadovoljna. Sušiva sicer redko, pere pa super.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 11:43:30   
Anonimen
absolutno ločena splohg če maš prostor. ker noben stroj ne more enakovredno dobro prat in sušit. ponavad morš pol perila vn jemat za sušenje kar je blazno zamudno. tko pa če imaš oboje lahko 5 kg perila pereš in daš posušit obenem pa že naslednjo žehto pereš., ne rabiš nič čakat da se prva runda posuši.
sem pa sicer tut vidla eno reklamo pomoje za candy da majo zdej en nov stroj k opere in posuši 5 kg perila. sam js ga ne bi kupila. aja ena kolegica mi je rekla da pralno sušilni stroj tut bl unič cune pri sušenju k nima gladkega bobna tko k sušilci ampak naluknanga kot pralci. ne vem. js sem za ločeno user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 11:45:51   
dory
definitivno loceno...to ti svetuje ze vsak prodajalec...pa ne zato,da bi se vec prodalo ampak zaradi povratnih info....tisti dva v enem se namrec mocno kvarijo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 12:44:15   
ona
Jaz sem tudi za dva stroja posebej!Imam pralno sušilnega,a me prav jezi,ker slabo suši,tako da ga niti ne uporabljam.Sem si pa nabavila samo sušilnega in sem ful zadovoljna.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 12:51:31   
soncek&luna
jaz sem tudi za loceno....  pri prijateljici , ki ima kombiniranega, sem enkrat nekaj posusila pa je imel tak cuden vonj...
jaz imam zdaj posebej.... susilc, ker imam majhno kopalnico pa se pralni stroj ki se fila zgoraj, imam kar v predsobi, sem si nabavla tistega z zbiralnikom vode in je super... susim pa nonstop...



_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 13:00:26   
Anonimen
absolutno ločena. Saj imaš lahko sušilnega na pralnem. Jaz tako perem in sušim hkratiuser posted image .

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 13:03:53   
janjja
CAndy ima novega ko opere 5kg in posuši 5 kg. Pozanimaj se kako je s tem. drugače pa ločeno ker moraš drugače mokre cunje ven jemat ker če opereš 5 kg lahko posušiš samo polovico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 13:38:14   
corfu
Jaz ima že skoraj 5 let pralno-sušilni stroj in do sedaj še ni bilo nič narobe. Na tvojem mestu bi se odločila za konbiniranega, zakaj bi pa imela dva stroja, če imaš lahko enegauser posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 14:23:34   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

Jaz ima že skoraj 5 let pralno-sušilni stroj in do sedaj še ni bilo nič narobe. Na tvojem mestu bi se odločila za konbiniranega, zakaj bi pa imela dva stroja, če imaš lahko enegauser posted image


Pri nas pa že pet let pralni in sušilni stroj posebej  user posted image
Torej, zakaj ločenouser posted image
user posted image celotno žehto naenkrat prestaviš iz enega v drugi stroj (ni potrebno delit na dva dela) ,
user posted image kadar je več zaporednih žeht (pri nas se to redno dogaja), lahko hkrati pereš in sušiš perilo , 
user posted image odpade likanje perila, razen redkih izjem, 
user posted image  kar se tiče okvar je že zgoraj obdelano...


LPuser posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 14:24:08   
Maček Muri
A je katera od vas, ki imate kombiniran stroj imela prej vsakega posebej???
Sama sem imela kombiniranega, ki je načeloma bil čisto soliden, zdaj imam pa ločena in je čisto neprimerljivo. Tudi če imaš malo prostora vseeno poskusi spravit noter dva stroja. Ti ne bo žal.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
13.12.2005 14:36:02   
2mak
O, tale tema je pa ravno zame, ker sem tudi sama v tej dilemi. Jaz na žalost (kljub relativno veliki kopalnici) nimam prostora za dva (ne gresta en vrh drugega), zato se bom mogoče odločila za Candy-jevega 5+5, ker ti ni treba polovico perila ven pobirat. Če pa imaš dovolj prostora za dva, ti absolutno priporočam oba stroja, ker je kvaliteta tako sigurno boljša! Mislim, da se ne splača šparati denarja pri takih stvareh.

Lp.

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
14.12.2005 9:04:36   
paris
Ta tema je že bila enkrat, sem že takrat povedala, da sem nezadovoljna  s pralno-sušilnim strojem. Imam Elektrolux in na sušenju lahko nastaviš samo dve temperaturi, to je premalo- večinoma se perilo skrči, ker je prevroče!
Nujno svetujem nakup ločenih strojev!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pralni ali pralno sušilni stroj
14.12.2005 11:18:43   
Cikica
Ja tudi jaz imam pralno-sušilni stroj ker smo pač v stanovanju in zelo malo sušim ker nisem zadovolna.Meni več potem nič ne dišijo obleke,vse zame vonj.Če bi to vedela bi si sigurno kupila ločeno.Moja mami ima posebej in je to full boljše.

Priporočam ti ločeno,če imaš seveda vsaj zadosti placa,lahko pa imaš enega na drugem.

Lpuser posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?