|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralni stroj
21.6.2010 16:17:04   
vicki
Glede na to , da se selimo bomo menjali tudi pralni stroj, saj je sedanji že precej v letih in voda iz njega teče že iz vsake luknje. kateri stroj mi priporočate? Danes sem šla malo po trgovinah in sem prišla domov čisto zmedena. Toliko firm, pa različnih strojev, da sedaj ne vem za kaj se naj odločim. Za stroj sem pripravljena dati 450 - 650 eur. Hvaležna bom za vsak nasvet. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralni stroj
21.6.2010 20:26:46   
zvezdica_1
electrolux za 400€. ima nek fuzzy logic, kar naj bi pomenlo, da porabi toliko vode, kot je perila v bobnu (ki je sicer za 6 kg9, temu primerno bi naj skrajšal čas pranja....
hvalijo fejst bosheve, samo cenovno so kar konkretno dražji. kolegica pa prisega na beko.
tisto izjemo, ki se pri njih rekdo zgodi, ker oni prodajajo kvalitetno robo, pa itak lahko kupiš povsod. pri beko in pri miele

(odgovor članu vicki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?