|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pranje nogavičk
4.3.2006 13:34:41   
soncicaT
Kupila sem mehko bež dekico in trojne termo nogavičke (svetlo, temno modre in bele)...vse za novorojenčka....in sedaj moram to oprat.

Menite da če dam vse te stvari skupaj na 30 stopinj, da se lahko dekica npr obarva?

Kaj predlagate, vse drugo sem že oprala.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pranje nogavičk
4.3.2006 13:38:40   
Anonimen
Nogavic ni treba prat, saj jih ne bo imel(a) na boso nogo. Pa saj dekice tudi ni treba, jaz sem prala samo bombažne, za poleti.

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pranje nogavičk
4.3.2006 13:51:41   
kofetek2010
daš prat zraven vajinih stvari in je problem rešen user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pranje nogavičk
4.3.2006 15:26:44   
poliloni
A na dekici pa nič ne piše na koliko se lahko pere???? Na 30 se pa sploh ne bi smelo nič zgodit!
Manj boš komplicirala boljše bo....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pranje nogavičk
4.3.2006 19:40:28   
Anonimen
BRRRRRR, NIČ PRAT....??? Kaj pa veš kje se valjalo blago,
kje se veljalo v trgovini, kdo je "šlatal"....

Ne vem no, še za odrasle priporočajo vse novo oprat....

Sem čudna?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pranje nogavičk
4.3.2006 22:53:21   
lelaval
Jaz novo vse operem - vsaj na roke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pranje nogavičk
5.3.2006 9:07:38   
PiaM
jaz perem vedno svetle stvari posebej in temne posebej

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pranje nogavičk
6.3.2006 9:37:50   
Anonimen
js bi dala oprat svetle skupej in temene skupej s perilom ki ga perem zase

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pranje nogavičk
6.3.2006 9:40:46   
Anonimen
A vse volnene deke in vse copatke ste oprale?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pranje nogavičk
6.3.2006 18:11:10   
3new!yes!!
seveda

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pranje nogavičk
9.3.2006 10:34:52   
KODA
Na 30 stopinj,se ne bi smelo nič zgodit.Samo loči svetlo od temnega.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu 3new!yes!!)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pranje nogavičk
9.3.2006 14:31:26   
asso
Nekateri celo vse (plišaste) igrače operejo. Jaz popravici nisem nobene, pa tudi ne dekic, smučarskih kombinezonov, novih bund...
Tudi svoje bunde nove ne operem...
Obleke seveda ja, ampak ostalo pa res neuser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pranje nogavičk
9.3.2006 14:57:44   
Anonimen
Ja, jaz tudi tako delam. A potem vendarle nisem edina?user posted image  Če pereš te debele nogavičke, ki se nosijo čez žabe (ne rečem pozneje, ko so res mogoče lahko celo umazane), potem bi bilo tudi vse čeveljčke treba oprati. Ne vem, no ..., meni se to zdi pretiranjanje.

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pranje nogavičk
18.3.2006 13:47:11   
karin412
Jaz sem tudi vse oprala, saj je koža od novorojenčka še posebej občutljiva. Vsaj na roke, če ne v stroju (če sem se bala, da pobarva).

Pazi pa pri nogavičkah!!! Meni je šel en štunf v filter in smo imeli poplavo, nogavička pa čisto fuč za v koš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 17:22:35   
Anonimen
Nogavic ni treba prat, saj jih ne bo imel(a) na boso nogo. Pa saj dekice tudi ni treba, jaz sem prala samo bombažne, za poleti.


Punce, recite, da se hecate, ko pravite, da ne perete novih oblekc, nogavičk in odejic. Jaz imam vse spravljeno v omari od prvega otročka, pa bom vseeno še vse preprala, PA JE BILO V NAŠI OMARI. Da pa bi otroka pokrila do vratu z odejco, ki se je valjala povsod po trgovini in je šla že čez tolikointoliko rok.... Mi kar slabo postane, če pomislim, kako ste ene flegma! 

(odgovor članu karin412)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 19:52:34   
pravljica
jaz tudi operem nove stvari, ki se dotikajo kože, tistih za čez ne perem pred nošenjem...npr. hlače (zdaj, ko ima spodaj žabe), nogavice (tudi zdaj, če so za čez žabe), bunde in kombinezone, rokavic tudi nisem prala user posted image , obrobe in baldahina tudi še nisem imela v stroju...odejico sem pa oprala, ker je bilo poletje in je bil z njo pokrit na golo kožo...ma ne vem, če sem ravno flegma, ampak kompliciram pa res ne veliko user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:13:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nogavic ni treba prat, saj jih ne bo imel(a) na boso nogo. Pa saj dekice tudi ni treba, jaz sem prala samo bombažne, za poleti.


Punce, recite, da se hecate, ko pravite, da ne perete novih oblekc, nogavičk in odejic. Jaz imam vse spravljeno v omari od prvega otročka, pa bom vseeno še vse preprala, PA JE BILO V NAŠI OMARI. Da pa bi otroka pokrila do vratu z odejco, ki se je valjala povsod po trgovini in je šla že čez tolikointoliko rok.... Mi kar slabo postane, če pomislim, kako ste ene flegma! 


Če  bruhaš ali ne, jaz tega ne perem in ne bom rekla, da se hecam. Res ne, ker se ne.
Pa en dober bruh želim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:16:22   
rija
Jaz pa operem od prve do zadnje cunje vse.

Punce, če bi ve delale v tekstilni branži in bi videle, kje vse se ta oblačila vlačijo preden jih ve daste v omaro, verjemite, da bi ne enkrat, dvakrat vse temeljito preprale.

Pa še odgovor na prvotno zastavljeno vprašanje: ja peri skupaj, temne, svetle, rdeče, bele cunje. Jaz delam vedno tako, pa tudi če stroj ni poln, je boljše, kot pa če vse skup namečem in pobarvam.

< Sporočilo je popravil rija -- 20.3.2006 20:22:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:17:05   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Nekateri celo vse (plišaste) igrače operejo. Jaz popravici nisem nobene, pa tudi ne dekic, smučarskih kombinezonov, novih bund...
Tudi svoje bunde nove ne operem...
Obleke seveda ja, ampak ostalo pa res neuser posted image


Tako kot je napisala asso...

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:18:59   
Anonimen
Rija, mi smo vsi živi in zdravi, pa že skozi tako prakticiram. Ne perem cunj, ki ne pridejo direktno na kožo.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:21:40   
rija
Splišni, saj verjamem da ste vsi zdravi in hvala bogu, da je tako.

Ampak če samo pomislim na vsa umazana skladišča, se res nebi počutila dobro, če bi nosila neoprane stvari.

Vsak pač po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:24:18   
Marogica
Tiste trojne nogavičke in dekico bi jaz oprala na 30 stopinj, pa se ne bo nič zgodilo. Drugače pa ločujem svetle, temne, vendar kadar perem nad 40 stopinj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 20:28:29   
Anonimen
Rija, saj isto je s tepihi in kavči, na primer. Pa s sedeži v avtomobilih in tapetami v notranjosti avtomobila ... pa ne vem še s čim vsem.
Pa saj te razumem, kaj misliš. Saj tisti, ki so kadarkoli delali pri mesarjih, tudi ni šans, da bi še kdaj hrenovko poskusili.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 21:55:46   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A vse volnene deke in vse copatke ste oprale?


Jap Splišni !Vse. Od A do Ž, če bi šel vozek v stroj bi tut tegauser posted image

Ej pomoje če daš na 30 ne bo nič narobe. Jaz sem taka, vse dam preprat, če se kaj uniči naj se že na začetku. Pa vse perem strojno, pri nas ni stvari ki bi jih mogla na roke žult...če se ne da oprat v stroju...no potem tega pri nas definitvno ne rabimo...user posted image user posted image A sem čudna?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pranje nogavičk
20.3.2006 22:13:59   
3new!yes!!
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Nekateri celo vse (plišaste) igrače operejo.



Vse igrace ki niso nove- plisaste je treba posesat ali oprat, ker so polne prahu in NIKAKOR primerne za novorojencka ali majhnega dojencka.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?