|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pravljice
23.10.2008 17:01:42   
* Mateja *
Ojla!
kot sem že pisala pišem diplomo. teorija je na koncu, jupi. Zdej se pa lotevam empirije. Zbiram primerne pravljice, živalske oz. basni. A imate kakšno dobro idejo. Jaz namreč poznam ful malo pravljic, sploh pa živalskih.
Rabim pa eno ljudsko, eno slovensko avtorsko in eno tujo avtorsko. MOra biti pa primerna za likovno podoživljanje in za pripovedovanje.

Hvala, če mi boste kakor koli pomagale! Še posebej bi prosila vzgojiteljce za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pravljice
23.10.2008 17:03:44   
Pikapolonica_
Volk in jagnje
Lisica in grozdje

(iz Nekoč je bilo... Najlepše pripovedke, avtor: tony Wolf, založba Karantanija)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pravljice
23.10.2008 17:31:57   
bskrle
V knjižnici imaš zbirke živalskih basni, avtorske od Pregla, Bora ...
VOlk in jagnje je ruska - Krilov.


(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pravljice
23.10.2008 17:59:47   
Poka
Jaz sem imela podobno temo za diplomsko, je bilo kar zanimivo. Po mojem je primerna katerakoli pravljica, ker vse spodbujajo domišljijo. Pobrskaj malo na cobiss, pa na wikipediji, boš zagotovo našla kaj primernega in se potem odloči. Tega je itak ogromno. 

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pravljice
23.10.2008 18:15:50   
bumerang
Basni itak Ezopove.

Od živalskih zgodb, pravljica to ravno ni, je pa meni fajn tista, ko so pulili repo. Za majhne otroke je super za pripovedovat pa ritem vsebuje, za risat je pa tudi kaj.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pravljice
23.10.2008 21:23:44   
* Mateja *
Hvala! Bom mal počikirala!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pravljice
23.10.2008 21:45:05   
Lejči
če ti je kakorkoli v pomoč, naša miška ima ful rada Podkovano žabo. Najdeš jo kot knjižico posebej ali pa v Zlati čebelici. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pravljice
23.10.2008 21:59:18   
frutka_
Mojca Pokrajculja-koroška pravljica
Babica pripoveduje-slo pravljice

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pravljice
24.10.2008 10:35:17   
Rožica I
Muren in mravlje ter  Jež in lisica user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pravljice
27.10.2008 20:11:46   
* Mateja *
JOj imam en kup knjig zdej doma in kar nevem, kaj naj se odločim. za slov. avtorsko si bom zbrala od A.Štefan Bobek in barčica. za ljudsko še kolebam ali ni Janček ježek ali pa Bela kača s kronico.  Ustavi pa se mi pri tuji avtorski. Tle pa ne vem ni, ker nič ne poznam! Smo na faksu obravnavali le slov.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?