|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predaleč korčula
7.2.2007 11:56:48   
majda12
   user posted image LP!Do letos sva z možem redno obiskovala korčulo letos imava bebo in moj kljub temu hoče dol,namreč tam imamo apartma čisto ob morju tako,da imamo brezplačen privez za čoln,amkak kako je daleč,torej jaz med vrsticami iščem apartma kje više,da je blizu obale,privez pa tudi blizu,mi lahko katera kaj pametnega svetuje,prosim? user posted image   
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predaleč korčula
7.2.2007 12:00:10   
total
Jaz tut letos razmišljam o Korčuli,mi lahka mal več poveš kako je tam,a  mogoče odajate apartma?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predaleč korčula
7.2.2007 12:45:33   
majda12
user posted image user posted image Vsako leto greva k istemu lastniku,ta apartma pa tudi ni v centru,je + ali- 5km,kraju se reče račišče,imajo prostore za tri osebe,za 6 oseb in pa enega ful velikega,koliko je star vaš otrok,naš bo junija 7 mesecev,pišem  z malim   na rokah,se opravičujem za napake.   

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predaleč korčula
7.2.2007 15:20:49   
DOLAR
Mi smo lani šli na morje ko je bila naša najmlajša stara 3m.Potovali smo v Tučepe in se vozili zaradi gužve 10ur.pot je lažje prenašala kot starejša hčera.Če boste potovali ponoči ne sme bit noben problem.

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predaleč korčula
7.2.2007 18:27:11   
Sulfinija
Si mi kar lušte naredila,ko si Korčulo omenila tam sma se z možem imela nepozabno lepo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: predaleč korčula
7.2.2007 20:00:50   
viv_
Pa pejte z ladjo, če vas skrbi dolga vožnja. Trajekt gre iz Reke. Super udobno, kot da bi se peljal s hotelom, avto imaš pa lepo sabo v podpalubju user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: predaleč korčula
8.2.2007 15:36:47   
majda12
LP! Z ladjo ne pride v poštev,ker.....predolga zgodba,da pa najprej popravim ime kraja kamor hodimo  se imenuje Lumbarda. Se opravičujem, se vidi,da lani nisva šla na morje.user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: predaleč korčula
8.2.2007 19:51:20   
KODA
Mi že nekaj let hodimo v Orebič(od tam se lepo vidi Lumbardo,čez pelješki kanal).Tamali je imel prvič ko smo šli 9 mesecev.Brez posebnosti med vožnjo.Pa saj do Splita si hitro po avtocesti.Potem greš pa že v Drveniku lahko na trajekt,ali pa v Pločah.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: predaleč korčula
8.2.2007 20:01:32   
Anonimen
MI pa v Bačvo na Korčuli, joj, kako je lepo. Lani nismo šli, predolga zgodba, prej štiti leta zapored, upam, da gremo letos spet. Je pa vožnja z manjšim otrokom lažja, vsako leto je bilo slabše, pri dveh pa pol in treh pa pol najslabše.

Majda, po moje brez veze da iščeš drugje, boste že kako.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: predaleč Korčula
8.2.2007 20:04:48   
Anonimen
Pejte tja, kjer vam je všeč in tam uživajte. Zakaj bi hodili bliže, ko pa ne veš, če vam odgovarja.

Za pot si vzemite dovolj časa, pojdite po avtocesti, kjer imaš tudi previjalnice za otročka. Pot planirajte tako, da ne greste v špici sezone in da imate dovolj rezerve za daljši postanek, če je treba.


(odgovor članu majda12)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: predaleč Korčula
9.2.2007 22:02:03   
bobika
Jaz t svetujem, da kar greste. Mi smo lani šli na Korčulo, ko je bila M. stara 8mesecev. Jaz sem zelo dolgo oklevala in se bala predvsem poti. Potem je pa bila pot zelo vredu.
Odpotovali smo ob 20 uri, ko bi Manca šla doma spati. Po nekaj kilometrih je zaspala in spala vso pot do Orebiča. Zbudila se je ko smo čakali trajekt. Nazaj pa je bilo enako.
Letos pa res ne upam iti tako daleč, ker se že po parih km jezi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: predaleč Korčula
13.2.2007 13:09:36   
Anonimen
Jaz s tako majhnim otrokom ne bi iskala drugje. Tukaj točno veš, da bo zanj primerno, drugje pa bogve na kaj bi nabasala. Že tako bo letošnji dopust čisto na glavo, ker imate majhnega otroka, zakaj bi si zakomplicirala še bivanje?

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: predaleč Korčula
26.2.2007 11:38:08   
tea
Mi smo bili lani z 3 mesečnim dojenčkom in skoraj 2 letnim junakom na Korčuli v Žrnovski banji. Potovali smo ponoči, tako da sta otroka spala in ni bilo nobenih problemov. Tudi letos bomo verjetno ponovno izbrali Korčulouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?