|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregled!
31.5.2005 19:29:37   
dadica
popoldan sem vam pisala da sem imela danes rjavkast izcedek,ker sem bila na pregled pri moji G naročena komaj 17.junija sem jo poklicala če lahko pridem danes in sem šla že danes.Stanje je čist Ok moja pikica je v enem tednu zrasla za 7mm in ima sedaj že cel centimeter :bravo: ,sem pa mogla danes na pregled ker grem jutri na 4 dnevni seminar na hrvaško, me je danes pomirila in sem še enkrat videla srček svoje pikice-juhuhu!

LP dadica in :duda:

hvala vsem ki ste mislile na mene
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pregled!
31.5.2005 19:34:05   
gaya
Ojla,

sem te prav čakala, da se javiš:). sem ful vesela, da je vse ok :bravo:, s tabo in tvojim :duda:. Ja enako ti je rekla kot meni, samo, da jst nisem slišala in videla še nič kaj dosti. Ampak baje napredujem od prvega pregleda čist lepo po šosko :bravo:.

Lepo se imejta in uživaj na seminarju, če se da:). Jst grem pa seveda zdajle lepo :muca::zaspan:, ker sem že cel dan aktivna :).

Pa pa

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pregled!
31.5.2005 19:49:51   
nejca1
super, vidiš, vse bo dobro.A ste na UZ opazile slučajno kakšno krvavitev, ta je namreč meni povzročala krvavitev.
TI je povedala, zakaj izcedek? Vem, sem zelo firbčna, ampak sem v podobni situaciji kot ti.
lp, :metulj:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pregled!
31.5.2005 19:50:45   
Anonimen
No vidiš, da je bil jok čisto brez potrebe!

Naj vaju :angel::angel::angel: še naprej čuvajo

(odgovor članu dadica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   pregled!
31.5.2005 19:53:40   
Jančika_
:bravo:Pa da bo še naprej vse vredu:miska::miska::miska:!

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pregled!
31.5.2005 20:48:47   
Nannn
dadicaaa nice :bravo: ane kako te potem trenutku pomiri cim vidis utrip in ti pove G da prakticno ni nic narobe...juhu srecno se naprej...

Kok si noseca?Jest sem 8 tednov pa sem bila v nedeljo na urgenci pa je moj :duda: ze velik 15.6mm...

Lepo se imejte...

Nannn :nosecka:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pregled!
31.5.2005 21:00:07   
puri
Dadica, vesela sem, da je vse O.K. in držim pesti, da bo tako tudi v naprej!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pregled!
31.5.2005 21:13:18   
tinkamiška
Sem sele zdaj prisla iz LJ in prebrala vse za nazaj...
Res sem vesela, da se je dobro končalo in da tvoj mali:duda: pridno raste in se razvija:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Kr tako naprej:rozica::rozica::rozica:

Tinka:)

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pregled!
31.5.2005 21:15:50   
dadica
noseča sem 7tednov in 1 dan,krvavitve ni bilo vidne nikjer,je pa rekla da se telo pač čisti in da je lahko po spolnem odnosu to nekaj normalnega. No pri meni ni bilo po odnosu ampak kar tako iz "lufta".V galvnem če je manjši rjavkast izcedek še to ne pomeni nič slabega!!!

lp in lahko noč,se vam javim v nedeljo

dadica

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pregled!
31.5.2005 21:19:38   
Nannn
ja dadica sva pa zelo blizu :bravo: vazno da je bilo vse v redu...

Tinkamiska mene pa zanima ce sta se srecali z Geo1?

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?