|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregled pri alergologu
30.4.2004 10:39:50   
Ivi33
Ojla,
naša frajla je dobila napotnico za pregled pri alregologu. Imam en kup vprašanj.
A je katera že dala to skoz? Kako zgleda? Kolk časa je treba čakat na termin?

Hvala za odgovore in enn šopek za vas.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pregled pri alergologu
3.5.2004 18:54:59   
TjašaP
Ojla, na tem forumu sem čisto "frišna", vendar imam žal tudi jaz frajlico s potrjenimi alergijami...
za pregled pri alergologu se je potrebno predhodno naročiti, glede termina je pa čisto odvisno pri katerem alergologu in v kateri ustanovi. Midve hodiva v LJ na pediatrično kliniko v alergološko ambulanto. Zdravnica najprej otročka pregleda, potem pa na osnovi razgovora opravi preiskave s katerimi določijo alergene. Moji pikici so na zadnjem pregledu alergene iskali le v krvi (specifični IgEji), tako da je niso preveč pikali in je bila kar zadovoljna. Na prejšnjih pregledih pa so ji delali teste na koži: na notranjo stran podlahti nanesejo kapljice alergenov in na rahlo piknejo v kožo, reakcija se pokaže v 10 minutah.
Upam, da nimate močne alergije

lp, Tjaša

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pregled pri alergologu
4.5.2004 9:42:00   
Ivi33
Hvala za odgovore, Tjaša.

Medve imava tudi napotnico za pediatrično v LJ. Upam, da bomo kmalu dobili termin.

Naša frajla ima neke rdeče pikice na pregibih rok in nog. Pa še praska se skoz, ker jo srbi . Ji je pediatrinja dala neko kremo, ki pomaga in pikice izginejo, ko nehamo mazati, pa se v nekaj dneh spet pojavijo - kot en začaran krog.

"Testirala" sem že kar nekaj hrane, pa mehčalc smo nehali uporabljat, efekta pa ni.

Kot sem razbrala iz tvojega odg. sta bili že večkrat na pregledu - a so tvoji gospodični že kaj ugotovili?

Lep dan, Snežka

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pregled pri alergologu
4.5.2004 15:21:48   
TjašaP
alo,
naši gospodičnici Emi so odkrili alergijo na jajca in k.mleko pri treh mesecih (kmalu bo stara 4 leta), nato pa smo le še dodajali alergene in se hkrati izogibali tudi navzkrižnim (pršica - morski sadeži, jabolko - leska...). Ves čas je imela atopični dermatitis po celem telesu. Obiskujemo BICOM terapijo in smo odpravili ža večino alergenov, ostala sta nam še glavna dva: mleko in jajca
na splošno pa je Ema brez izpuščajev in brez praskanja...

lp, Tjaša

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pregled pri alergologu
5.5.2004 10:48:01   
Ivi33
za vas.

Mogoče bo mal butasto vprašanje, ampak, ali res s časom določene alergije "izginejo"?
Kaj pa je to BIOCOM terapija?
Glede na to, da so jajca in mleko v ogroooomno izdlkih - se morata pa zelo prilagajat kaj jesti in kaj ne, a ne.

Najbrž pa se kar privadiš in je potem to samo po sebi rutina.

LP, Snežka

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pregled pri alergologu
5.5.2004 13:37:17   
TjašaP
alo,
alergije naj bi s časom izginila, so nam zatrjevali alergologi do Eminega tretjega leta. Ko pa sva bili na kontroli pri treh letih in pol, je rekla dr. Kuharjeva da te alergije ne bodo izginile. Zato smo poiskali pomoč pri alternativni medicini in sicer BICOM terapija (bioresonančna terapija, ki vravnava nihanja v organizmu). Več vam lahko pove naša terapevtka, če želite vam po mailu posredujem njeno tel.št.

Na dieti sem bila jaz dokler sem dojila, Ema pa ne je samo tistega kar na BICOM terapiji še nismo pozdravili (vse sadje,krompir,pšenico,... čeprav teh alergologi ne svetujejo - povišani IgEji v krvi).

lp, Tjaša

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pregled pri alergologu
5.5.2004 15:10:46   
Ivi33
Ojla, TjašaP

Daj mi pošlji tel. od terapevtke. V kolikor ne bodo poštimali na pediatrični, se bomo obrnili pa še nanjo.

Sem se spomnila, da ko sem tamalo dojila nisem smela pojest tudi koščka čokolade, je bla tamala ful pikasta. Bomo še to za nekaj časa ukinli in poskusili ali je to to (sam kaj ko so babice pa tko "fajn".

Hvala ti in LP,

Snežka

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?