|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana in dojenje
3.9.2005 10:46:27   
tina104
Zanima me, kaj jeste tiste, ki dojite?
Saj vem, nove raziskave govorijo, da naj bi doječa mamica jedla vse, ampak sama sem zadnjič videla, da je moj malček ful jokal celo popoldne, ko sem jedla golaž.
Kaj kuhate? Česa se izogibate?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prehrana in dojenje
3.9.2005 11:12:20   
*maja
Jaz nič kaj dosti ne kompliciram, izogibam se stročnicam (fižol, grah) in pa sveži zelenjavi, vendar bom tudi to kaj kmalu začela počasi jest. Na začetku sem se tudi izogibala svežemu kruhu in mrzlim stvarem direktno iz hladilnika.
Do zdaj naša pupa še ni imela nikakršnih krčev . Sicer se pa ravnaj po svojem občutku, jej tisto kar ti paše pa bo .

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prehrana in dojenje
3.9.2005 12:53:45   
tanjaDi
V prvem mesecu sem jedla zelo omejeno, tocno tako kot je rekla patronazna, potem pocasi sem zacela jest skoraj vse, razen tistih stvari ki napenjajo npr.fizol, grah, pa seveda svinjskega nic!!!
Nas angelcek ima ze 3 mesece in pol, pa ni imel nobenih krcev....booo zgleda da je fulll odvisno od otroka do otroka.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prehrana in dojenje
7.9.2005 16:09:35   
Anonimen

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   prehrana in dojenje
9.9.2005 9:05:46   
Majdi
jaz jem skoraj vse razen svinjine pa stročnic in sveže zelenjave. počasi sem začeja jest sveže sadje in zaenkrat ji ni nič škodla. Stara pa je 2 meseca. jem pa precej mlečnih izdelkov in pijem dosti tekočine

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prehrana in dojenje
9.9.2005 10:22:40   
zi&mm
Oj,
Jaz prve 3tedne nisem jedla sveže zelenjave in sadja drugače vse po 3t pa tudi to seveda pa ne jem stročnic in svinjskega mesa; veliko tekočine in mlečnih izelkov pa juhice, ribo, meso in kr gre, brez krčev.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prehrana in dojenje
9.9.2005 10:47:13   
Tasika
Joj jst se tud golaža spomnem! Takšni kriki so bili samo še po svinjini.
Moj mali je bil tako občutljiv, da sem hrano zreducirala na krompir in piščanca. Po 4. mesecu sem pa počasi začela z kuhano zelenjavo. Svinjskega zrezka si pa še vedno ne upam privoščit. Ampak, za naše srčke vse, a ne?

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?