|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenosnik
28.7.2011 18:13:32   
alenkica
Rabim pomoč.
O računalništvu ne vem skoraj nič, zato bi rada da mi svetujete, če je ta računalnik v redu in če ga kdo slučajno ima bi rada vaše izkušnje.
Nisem zahtevna. Rabim ga za internet, MC OFFice, pa za predvajanje glasbe, videev
Lenovo IdeaPad Z560 - Prenosnik - » computercenter.si

Hvala za vsako mnenje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenosnik
28.7.2011 20:14:54   
jar
jaz imam en drug lenovo (thinkpad 13") z nekaj slabšim procesorjem pa mi računalnik uredu služi - točno za to, kar ti pišeš. edino kar meni fali je baterija, ki mi za internet zdrži samo 2 uri (v wordu pa 3), ampak ga imam itak največkrat na kablu.
baterija je po enem letu še zelo dobra, jo namreč vedno odstranim, če je priklop na elektriko, 1x tedensko jo pa redno izpraznim in do 90% napolnim.
mogoče je 2,6 kg malo veliko, če ga boš redno okrog prenašala, za domačo uporabo pa je ok.
naložene ima win7, kar je ok, kupit moraš še office, kar te stane še ene 100 € zraven
če rabiš za kakšne igrice se pa jaz ne spoznam.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenosnik
28.7.2011 20:25:44   
mateyka
v Hoferju imajo občasno prenosnike. ugodne in čisto ok za stvari, ki jih misliš uporabljat, + 3 leta garancije, kar je fajn, ker potem nimaš 3 leta s stroški popravil (aka nobenih novih izdatkov).

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenosnik
29.7.2011 8:35:58   
TDTP
IMAM LENOVO ŽE ENO LETO IN SEM ZELO ZADOVOLJNA!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenosnik
19.9.2011 14:02:12   
MitjaKo
Če poveš okviren budget z veseljem kaj svetujem :)

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prenosnik
20.9.2011 15:41:42   
artista7
Osebno uporabljam verzijo Think Pad (IBM) in kolikor moj partner komentira, so te serije tudi boljše od idea pad. Jaz sem izredno zadovoljna, računalnik pa ima že 4 leto in še kar dela! glede baterije pa samo svetujem, da nimaš novega prenosnika "skoz na kablu", naj bo na batt da se popolnoma izprazni in nato ga tudi popolnoma nafilaš (tako mi je svetoval programer v naši službi, mu kar verjamem, pri meni se je tudi brez nasveta-ker sem to delala že prej-obneslo). Pri mojem prenosniku je izrednega pomena tudi to, da je ohišje izredno kvalitetno - robustno, se zlepa ne poškoduje (je tudi že padel po tleh in podobno) in za tisto kar nucam nest - ga nesem, tudi ni pretirano težko.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu MitjaKo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prenosnik
10.1.2012 23:46:21   
FotoModel
Jaz mam prenosnika znamke Sony Vaio, in je letos star 7 let. Dela brez problemov, ni bil na popravilu, naležene ma win7, dela ko šus, te osnovne zadeve. Kake zahtevne igrice odpadejo. Sem ga pa predal punci, da ga zdej nosi okrog, zamenjal pa za applovega macbooka, ki je zaenkrat tud odličen.
Kolegi pa imajo vglavnem hp-je, in so vsi z njimi zadovoljni!

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si


(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prenosnik
17.2.2013 10:18:32   
Coucou
jaz sem zelo zadovoljna s HP. preveri po spletnih trgovinah akcije, ki jih je v tem trenutku precej. Tudi na vsenanetu.si

(odgovor članu FotoModel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prenosnik
17.2.2013 10:29:09   
josephine27



IMAM LENOVO ŽE ENO LETO IN SEM ZELO ZADOVOLJNA!


enako s tem, da ga imam že 4 leta user posted image

_____________________________



(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?