|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prevarana
26.12.2013 17:47:30   
pohojena
pozdravljeni. včeraj sem izvedela da me mož čustveno vara preko telefona, saj si dopisuje z bivšo punco. tudi msg-ji so taki da ne morejo biti prijateljski. po dolgem pogovoru mi je vse priznal ampak rekel da telesnega stika ni bilo. meni se vse podira. zdi se mi da če bi mi še to povedal da ne bi bila nič bolj potrta. sprašujem ga zakaj je do tega prišlo. zakaj ji je sploh odpisal pa pravi da ne ve. kako ne ve-to me mori pa čeprav mi je obljubil da ne bo poslal enega SMS-ja več. kaj na naredim saj ga ljubim neizmerno on pa mene-tako pravi.
zato me zanima kaj menite- ali mu naj dam še eno šanso saj pravi da sem edina. pravi da mu je sms godil pa je odpisal. nisem pa tudi sigurna da telesnega stika ni bilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prevarana
26.12.2013 18:13:27   
pohojena
naj mi kdo kaj napiše ker sem na tleh. nujno rabim pozitivne besede oziroma kakšen nasvet

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prevarana
26.12.2013 18:44:19   
Polona31
Nasvet...umiri se...globoko zadihaj...potem pa...daj ga na preizkušnjo...bodi mirna, kot da je vse o.k., ampak bodi na preži. Če misli s tem da
te ljubi, da si edina...resno, potem bo držal obljubo in prekinil stike, če pa so to le prazne besede pa...ko bo mislil da mu verjameš, da je varen,
bo spet vzpostavil stik. Samo mirno in po pameti!!!

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prevarana
26.12.2013 18:48:21   
pohojena
hvala za odgovor. srce mam kot 100 kg kamen okrog pa miljon mravljincev. Svet se mi podira. zakaj mi ne pove kaj ga je pripeljalo do tega. zmešalo se mi bo.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.12.2013 19:19:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pohojena)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prevarana
26.12.2013 19:22:52   
Zoja Lara
Mogoče je rabil samo pogovor in se je obrnil na bivšo, mogoče mu je bilo dolgčas oz. je potreboval čustveno popestritev. Dajta času čas- zagotovo se bo vse dobro izteklo- glavo pokonciuser posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prevarana
26.12.2013 19:28:01   
mateyka
user posted image

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prevarana
26.12.2013 19:54:19   
Anonimen
Tako kot je napisano, nobena juha se ne poje tao vroča kot se skuha.

Naj delim s tabo tole svojo izkušnjo, ni rečeno, da ti bo ka jbolje ampak vseeno.

Dolgo let nazaj sem gojila res veliko simpatijo do nekega fanta, imela sva krajše avanturice nikoli nič resnega, noro sem bila zaljubljena vanj.
Tudi on se nikoli ni obnašal ravnodušno vse prej do mene je bilpravi gentelmen. lahko bi se razpisala kaj vse romantičnega je naredil pa to ni tolikobistveno. No takratsem bila stara 18 let, zdaj jih imam že trideset. No in kaj hočem povedati, tole, da se še sedaj vsako leto spomni name in mi napiše kakšen sms, ki vedno namigne na čas ko sva se spoznala, na trenutke ki sva jihimela, na spominee, ki jih gojiin čustva, kisva jih imela. Tako je bilotudi letos, ko sem na božični večer prejela njegov sms. Bila pa sem ravno doma pri starših, kjer imam še vedno škatlo s svojimi dragimi spomini, kjer imam v dnevniku napisane tudi neke najine pogovore preko sms-ja in sem jihšla tako izradovednosti včeraj malobrati, zgolj iz radovednosti, mi je pač pasalo malo obuditi spomine.
in kaj to pomeni, menim, da nič, ker imam sedaj že 13 let čudovitega partnerja in dva fantka, pričakujem pa tretjega.
Tile sms-ji pa sovsako leto samoen tak sladek spomin na najstniško ljubezen in popolnoma nič drugega. Jaz mu na sms sicer še nisem odgovorila ampak ni rečeno da mu v naslednjuh dneh mogoče ne bom napisala sms-ja z lepimiželjami za leto 2014 in to bo to. Čisto nibenih čustev samo spomini, ki pa pač ne zbledijo in niso škodljivi, če mene vprašaš.
Srečno tudi vama.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prevarana
26.12.2013 20:06:44   
pohojena
vse ok. sms-si so bili naklonjenost z obeh strani in tudi text je bil več kot prijateljski. ti boš voščila - razumem to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prevarana
26.12.2013 20:16:35   
pohojena
težko mi je ker jaz kaj takega ne bi naredila. preveč ga imam rada. verjamem da so lepši fantje samo meni je lahko zmešal glavo samo moj mož. uničil mi je sanje. ljubila sem ga in ga še ljubim neizmerno. sprašuje me če sem za da mu oprostim, da pričakuje da ne bom pozabila in da bo naredil vse da bo najin zakon zaradi te njegove napake sedaj skušal obrniti v še bolj trden, vendar se bojim da so to le lepe besede.

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prevarana
26.12.2013 20:47:05   
Izabelina
večinoma (možne so seveda izjeme) sta za skok čez plot (fizični ali čustveni) "kriva" oba partnerja...

Moje mnenje, sama take zadeve ne bosta mogla učinkoviti rešit, zato predlagam obisk partnerske terapije... tam bosta vidla zakaj je do tega sploh prišlo in ali se da zakon pokrpat...

Pa vso srečo obema!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prevarana
26.12.2013 21:10:57   
pohojena
no saj zaradi tega me se najbolj boli ker ne vem kako sem kriva v tej zgodbi čeprav premišljujem o tem da sem verjetno tudi jaz. zaslepljena do amena mi je obljuba na poroki pomenila svetost. preveč ga spoštujem da bi naredila isto ali se mu maščevala. takoj ko bi prišla cv tako situacijo bi se zavedala kaj imam doma in kaj lahko izgubim.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prevarana
26.12.2013 22:02:42   
Anonimen
Samo tako ti bom rekla. Sem bila v taki situaciji, je hudo, nevzdržno, takrat ni pomagal niti jok, niti alkohol nič. Enostavno sem prišla do te meje, da jaz kot oseba sem edinstvena zase in naj se še kdaj karkoli zgodi, bom jaz tista prva, ki se ne bom vdala. Šla bom naprej z dvignjeno glavo. Kaj vse sem takrat doživljala, ni za opisat občutkov. Ampak ti nekaj povem. Ni vredno, sedaj tega morda ne verjameš, vendar je res. Kakorkoli obrnemo, analiziramo, gremo v detajle; če te ima rad, bo samo tvoj. Amen.

(odgovor članu pohojena)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prevarana
26.12.2013 22:43:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
Moje mnenje, sama take zadeve ne bosta mogla učinkoviti rešit, zato predlagam obisk partnerske terapije... tam bosta vidla zakaj je do tega sploh prišlo in ali se da zakon pokrpat...


ni slaba ideja, če res želita vedet zakaj je do tega prišlo..

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prevarana
27.12.2013 7:20:06   
pohojena
hvala vam za vzpodbudo.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prevarana
27.12.2013 9:20:23   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
Moje mnenje, sama take zadeve ne bosta mogla učinkoviti rešit, zato predlagam obisk partnerske terapije... tam bosta vidla zakaj je do tega sploh prišlo in ali se da zakon pokrpat...


ni slaba ideja, če res želita vedet zakaj je do tega prišlo..



ja in še boljša ideja, če hočta zakon ohranit...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prevarana
27.12.2013 9:47:55   
Anonimen


Jaz mu ne bi verjela ....Moj bivši je tudi njegovi bivši napisal sms in se je začelo ...prevaral me je čeprav mi je trdil da me ima rad sem ga dobila na laž....Tako da sem šla stran od njega potem sem zvedla da sta imela spolne odnose še 4 mesece potem ko sem šla stran od njega čez 2 meseca je že drugo imel pa čeprav je zdaj poročen še vedno piše prvi,meni in verjetno še kakšni punci ....čeprav dobi doma zgleda da nima dost user posted image tako da jaz mu ne bi verjela ...
IZVIRNO SPOROČILO: pohojena

pozdravljeni. včeraj sem izvedela da me mož čustveno vara preko telefona, saj si dopisuje z bivšo punco. tudi msg-ji so taki da ne morejo biti prijateljski. po dolgem pogovoru mi je vse priznal ampak rekel da telesnega stika ni bilo. meni se vse podira. zdi se mi da če bi mi še to povedal da ne bi bila nič bolj potrta. sprašujem ga zakaj je do tega prišlo. zakaj ji je sploh odpisal pa pravi da ne ve. kako ne ve-to me mori pa čeprav mi je obljubil da ne bo poslal enega SMS-ja več. kaj na naredim saj ga ljubim neizmerno on pa mene-tako pravi.
zato me zanima kaj menite- ali mu naj dam še eno šanso saj pravi da sem edina. pravi da mu je sms godil pa je odpisal. nisem pa tudi sigurna da telesnega stika ni bilo.

user posted image

(odgovor članu pohojena)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prevarana
27.1.2014 11:47:31   
Anonimen
Jaaaaa....kako me jezijo odgovori v smislu, da sta oba kriva, če skoči en na drugo. A je to čisto res? Pomoje samo utvara nekoga, ki misli, da ima doma popolnega partnerja, da je sam popoln in da se njemu oz.njej to ne more zgoditi, ker že 10 let seksata vsak dan, po večkrat na dan, vsakič drugo pozo in je nemogoče, da bi partner imel še voljo piknit katero drugo. Ne! Ni vse v sexu.
Moj partner je tudi imel vse, saj sem izjemno pozitivna in vedno nasmejana oseba, sexa je imel v izobilju, pa se je po vsej tej "idili" ravno tako spravil na 16-letnico in se totalno vrtgal zaradi nje. Seveda se je vse hitro končalo, a meni pustilo velik kamen namesto srca. Že 2 leti je od tega, jaz pa mu vedno bolj zamerim in ga imam vedno manj rada.
Moški je lahko doma še ne vem kako zadovoljen in ima polno rit vsega, pa bo našel razlog zakaj imeti še sladek dodatek. Večina vas tako niti ne ve, da vas možeki varajo, ker ste tako prepričane v svojo popolnost.
Tudi navaden sms lahko boli isto, kot če bi ga dobila na njej...to se ne pozabi in ne oprosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prevarana
27.1.2014 13:02:22   
Anonimen

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prevarana
27.1.2014 13:16:05   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaaaaa....kako me jezijo odgovori v smislu, da sta oba kriva, če skoči en na drugo. A je to čisto res? Pomoje samo utvara nekoga, ki misli, da ima doma popolnega partnerja, da je sam popoln in da se njemu oz.njej to ne more zgoditi, ker že 10 let seksata vsak dan, po večkrat na dan, vsakič drugo pozo in je nemogoče, da bi partner imel še voljo piknit katero drugo. Ne! Ni vse v sexu.
Moj partner je tudi imel vse, saj sem izjemno pozitivna in vedno nasmejana oseba, sexa je imel v izobilju, pa se je po vsej tej "idili" ravno tako spravil na 16-letnico in se totalno vrtgal zaradi nje. Seveda se je vse hitro končalo, a meni pustilo velik kamen namesto srca. Že 2 leti je od tega, jaz pa mu vedno bolj zamerim in ga imam vedno manj rada.
Moški je lahko doma še ne vem kako zadovoljen in ima polno rit vsega, pa bo našel razlog zakaj imeti še sladek dodatek. Večina vas tako niti ne ve, da vas možeki varajo, ker ste tako prepričane v svojo popolnost.
Tudi navaden sms lahko boli isto, kot če bi ga dobila na njej...to se ne pozabi in ne oprosti.


oprosti, če vidva nista stara 18 let, potem je tvoj partner pač spolni prestopnik in ni ravno zdrav...

in ja, stojim za besedami (ne vem, če sm jih tukej uporabila ampak tudi če jih nism je to moje mišljenje) da sta za prevaro kriva obadva... če ne gre za pomanjkanje spolnosti gre pa za pomanjkanje ljubezni in spoštovanja ali pa celo bolezen...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prevarana
27.1.2014 13:23:50   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
in ja, stojim za besedami (ne vem, če sm jih tukej uporabila ampak tudi če jih nism je to moje mišljenje) da sta za prevaro kriva obadva... če ne gre za pomanjkanje spolnosti gre pa za pomanjkanje ljubezni in spoštovanja ali pa celo bolezen...


kriva? tudi če je bolezen vmes sta "kriva" oba? res no, daj mal preoblikuj to izjavo. mogoče bi lahko rekli da je vzrok pri obeh (pa še to ne vedno - ko je duševna bolezen vmes recimo, jaz ne bi tega rekla), ker sta v odnosu. ni pa zdaj neke krivde po difoltu notri pri obeh. da dam hipotetičen primer - imata krizo in en jo hoče rešit skupaj, drug pa ni zainteresiran in išče rešitev izven odnosa, ker ne vidi tukaj več prihodnosti zase. kako je zdaj prvi "kriv" za to odločitev drugega? prav nič..

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prevarana
27.1.2014 13:29:49   
alda
avtorica teme najprej user posted image

Nasvet:
hmmm.
Tako bom rekla: če mu lahko resnično zaupaš oz. mu 100%  verjameš, da govori vsaj zdaj resnico in da dlje od sms-jev ni šlo, se pogovirita iskreno brez obtoževanja, kaj ga je sploh napeljalo na to.
Če je vzrok jasen in  se ga da odstraniti , nekako iti čez to,
se splača potruditi . Će mislita da vama ne bo uspelo brez pomoči jo najdita.

Če pa si mnenja, da se ne bo "poboljšal" oz, da za svoje "grehe" krivi tebe ali pa druge ,je pa vsaj zame pot skoraj na koncu, ker tudi če bi ostala v taki vezi, bi me stalno razjedali dvomi o njegovi zvestobi !

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prevarana
27.1.2014 13:38:38   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
in ja, stojim za besedami (ne vem, če sm jih tukej uporabila ampak tudi če jih nism je to moje mišljenje) da sta za prevaro kriva obadva... če ne gre za pomanjkanje spolnosti gre pa za pomanjkanje ljubezni in spoštovanja ali pa celo bolezen...


kriva? tudi če je bolezen vmes sta "kriva" oba? res no, daj mal preoblikuj to izjavo. mogoče bi lahko rekli da je vzrok pri obeh (pa še to ne vedno - ko je duševna bolezen vmes recimo, jaz ne bi tega rekla), ker sta v odnosu. ni pa zdaj neke krivde po difoltu notri pri obeh. da dam hipotetičen primer - imata krizo in en jo hoče rešit skupaj, drug pa ni zainteresiran in išče rešitev izven odnosa, ker ne vidi tukaj več prihodnosti zase. kako je zdaj prvi "kriv" za to odločitev drugega? prav nič..


ok,mogoče če se mal razložim...

partnerja si izberemo glede na to, kaj potrebujemo v življenju, lahko bi rekl, glede na to kakšno lekcijo rabimo (zato se tok velikrat zgodi, da si hčerka, ki je imela nasilnega očeta najde tudi partnerja, ki je na nek način nasilen, zato, da lahko razreši vzorce iz otroštva)...
kadar gre za duševne motnje ok, recimo, da lahko tuki rečem, da je to res stvar naključja (recimo nimfomanizem, al pa odvisnost od seksa)... čeprou dejansko mislim, da ni, ampak ok, nočem se zdej haklat na področju, ki mi ni tok blizu...

samo v primeru dveh duševno zdravih odraslih posameznikov, pa sm še vedno mnenja, da delež krivde za prevaro nosita oba, mogoče ne enakovrednega, zagotovo pa nek del...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prevarana
27.1.2014 15:13:45   
mateyka
meni ni jasno zakaj uporabljaš besedo krivda pri obeh, ampak ok. če ti vidiš krivdo, tud prav.. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 27.1.2014 15:14:21 >

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prevarana
27.1.2014 15:33:19   
Izabelina
ok, spremeni besedo krivda v besedo odgovornost... odgovornost za prevaro (ali pa kar se že pač dogaja v zakonu/partnerstvu) nosita oba... deleži te odgovornosti niso vedno enako razporejeni, samo nikoli ni zadeva samo na enem...

evo a je zdej bolš?

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 27.1.2014 15:39:46 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?