|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna miza
26.12.2006 20:56:24   
katikasu
zanima me, če vam pride prav,  kajti danes sem bila na obisku pri enih, ki imajo tudi dojenčka in pravijo, da je ne bi še enkrat kupili, kajti malega najraje previjajo kar na pralnem stroju....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:00:07   
Bubamaraa
Jaz si ne predstavljam, da je ne bi imela ko sem rodila in še danes jo imam,pa je Danaja stara 2leti in pol...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:05:23   
Anonimen
ja no torej je pralni stroj previjalna miza. sej veliko ljudi tako prakticira splh v stanovanjih kjer ni prostora. če pa nimaš stroja v stanovanju potem imaš pa pač previjalno.

(odgovor članu katikasu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:08:53   
Anonimen
Jaz sem previjala na pralnem stroju in ne bi nikoli drugače. Tekočo vodo imaš pri roki, kar je meni najpomembnejše. Nad strojem sem imela pa omarico z vsemi potrebščinami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:09:22   
viv_
Jaz imam ta ozek pralni stroj, tisti, ki se polni z vrha in ni uporaben kot previjalna miza. Imamo previjalno mizo in si ne predstavljam, da je ne bi imeli. Pri prvi sem jo uporabljala do dveh let, dokler je bila v plenicah, pri drugi je pa spet nepogrešljiva user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:13:59   
rija
Jaz pa sem samo enkrat pri prijateljici previjala na tisti na pralnem stroju in NE hvala, nikoli več! Mali je precej živ in komaj sem ga obdržala gor....na naši previjalni pa brez problema, ker ima povišane stranice....

Vsekakor bi še enkrat kupila normalno previjalno in jo imela v kopalnici.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:22:44   
Anonimen
zanima me, če vam pride prav


Seveda, vedno user posted image .

(odgovor članu katikasu)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:23:31   
atinav
Mi pa imamo kar obe varianti...in moram povedat da sta obe super. Ko fanta kopamo je res praktično da vse uštimamo v kopalnici, čez dan pa Tiana previjamo na previjalni, ker je pač v njegovi sobi, Liama pa vedno v kopalnici.

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:35:14   
ČebelicaMaja
Jaz jo ne zamenjam za nobeno drugo stvar- mi imamo ta široko, s povišanimi stranicami, ki se lahko spremeni v komodo ko je ne potrebuješ več, predalčnik pa itak vedno prav pride...če bi še enkrat kupovala, bi kupila točno tako... je pa res fino imet previjalko v kopalnici, ker je tam vedno toplo in vse pri roki.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjalna miza
26.12.2006 21:58:03   
Sonrisa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz sem previjala na pralnem stroju in ne bi nikoli drugače.


Se podpišem pod to.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna miza
26.12.2006 22:01:11   
andrejaz
Jaz pa sem k mizarju dala narediti ploščo s stranicami (kot zgornji del previjalne komode) in to postavila na pralni stroj.
Ta varianta v kopalnici se super obnese - vodo imaš v bližini, po kopanju daš otroka direktno gor,...

Evo še slikca naše previjalne na pralnem stroju

user posted image

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjalna miza
26.12.2006 22:22:52   
darja72
Imamo skoraj identično varianto kot predhodnica in je super. lp

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjalna miza
26.12.2006 23:33:13   
anckabancka
Jaz imam tudi podobno varianto kot andrejaz, le da dajemo našo previjalno kar na posteljico. Uporabljamo že od rojstva in je nepogrešljiva.

Ja, če nimaš prostora v stanovanju se moraš pač znajti...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: previjalna miza
27.12.2006 7:32:13   
frufru
Jaz mam bolj malo prostora, pa jo imam nad posteljico. Sem podobno videla v LIP Poljčane, pol mi jo je pa oč naredil. Zgleda pa takole:
user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: previjalna miza
27.12.2006 10:12:15   
Gordana-3
če imaš veliko kopalnico, si jo daj v kopalnico, zraven umivalnika. tako jo imamo mi in je super. jaz še sedaj starejšo, ki je stara dobrih 2,5 leti dam gor zvečer, da jo poštimam. tam lepo sedi, da ji recimo porežem nohtke, namažem ritko, za ponoči dam plenico. v predalih pa imam plenice in obleke za ta manjšo. sploh si ne predstavljam, da je ne bi imeli. edino iz prvega predala sem vzela ven banico - tiste banice res nismo uporabljali, morda le čisto na začetku.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: previjalna miza
27.12.2006 10:18:57   
Mina1
Mi smo to počeli na pralnem stroju pri obeh (seveda moraš biti previden in tako, toliko bolj), pa se je super obneslo. Enostavno drugje ni bilo prostora.

Sedaj pa, ko je večji, dam taveliko peno na posteljo in to je to. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: previjalna miza
27.12.2006 10:20:25   
Anonimen
Jaz imam previjalno mizo iz Ikee (Diktad) in je res super. Predali so dovolj veliki, da so notri spravljene vse njegove stvari, na policah imam pa plenice, krpice, kreme, termosko z vodo... Na stroju ga samo slečemo, preden ga skopamo, vse ostalo pa počnemo v sobi. Sploh si ne predstavljam, kako bi brez ene take 'orenk' previjalne mize.

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: previjalna miza
27.12.2006 10:37:41   
Olivija
mi imamo tudi to previjalno mizo in res je fina, ker imam stvari za preoblečt vedno pri roki, tekoča voda mi pa nekako ne manjka. Na začetku sva imela na polici postavljeno eno posodico z vodo in zraven vato.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: previjalna miza
27.12.2006 17:35:22   
Anonimen
Enako kot seenamojca, pa da povem o tej previjlani še to, da pri njej te res ne more bolet križ, ker se niti malo ne sklanjaš, saj je dovolj visoka, kar za večino drugih ne morem rečt, tudi za pralni stroj ne, pa še v navadno komodo se spremeni, ko previjalne ne potrebuješ več.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: previjalna miza
27.12.2006 17:36:55   
Gordana-3
tašonka, to sem pozabila prej napisat - komoda user posted image . ko je mi ne bomo več potrebovali v kopalnici, bomo sneli dol tisto spužvo in bo lepa bela komoda za otroško sobico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: previjalna miza
27.12.2006 20:21:13   
Taja Nagaja
Tako kot se boš navadila, tako ti bo najbolj fino. Se vsega navadiš in manj kot kompliciraš boljše je.  user posted image So prednosti in slabosti pri obeh. Odločiti pa se boš morala sama, predvsem glede na prostorske možnosti user posted image . Odvisno je tudi, kako visoka si, da ti ne bo pri previjanju neudobno.  Poskusi na različnih višinah, da ugotoviš katera ti najbolj ustreza. Odvisno pa je tudi od user posted image . Nekateri so izredno živahni in jih je težko previt tudi na zelo široki in veliki previjalni mizi.  

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: previjalna miza
27.12.2006 20:40:20   
ema79
moj jo je sam naredu in jo postavu nad bide, kjer je edino plac. Voda je zraven- to je nabl pomembno

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: previjalna miza
27.12.2006 20:43:50   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz

Jaz pa sem k mizarju dala narediti ploščo s stranicami (kot zgornji del previjalne komode) in to postavila na pralni stroj.
Ta varianta v kopalnici se super obnese - vodo imaš v bližini, po kopanju daš otroka direktno gor,...

Evo še slikca naše previjalne na pralnem stroju...

 


jaz sem naredila podobno - namesto pralnega stroja je pri meni osnova ena druga nizka omarica, ki je že bila v kopalnici, s tem, da se mi zdi fino, da sem si to ploščo, ki jo ima andrejaz postavljeno od začetka pralnega stroja pa do stene, da je luft zadaj, dala postaviti bolj naprej...  da lažje bližje prideš in že s trebuhom narediš ograjico spredaj...

Seveda pa moraš paziti, da ti bi še vseeno enostavno v stroj dajat in iz stroja jemat cunje, če boš tako naredila...

po potrebi pokažem tudi slikco... ideja se mi zdi zelo dobra in praktična in poceni...

(za vse, ki veste, da še nisem rodila... user posted image  smo pa previjalno kljub vsemu že sprobali!!!! samo pač ne z mojimi otroci, ampak se je tud pri 2,5 let obnesla!)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: previjalna miza
27.12.2006 22:19:13   
andrejaz
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

dala postaviti bolj naprej...  da lažje bližje prideš in že s trebuhom narediš ograjico spredaj...

Seveda pa moraš paziti, da ti bi še vseeno enostavno v stroj dajat in iz stroja jemat cunje, če boš tako naredila...



tudi jaz sem mislila imeti prvotno spredaj daljšo ploščo čez pralni stroj, vendar sem si premislila in raje premaknila pralni stroj za kakih 15 cm naprej - imela sem namreč slab občutek, da bi se plošča prevagala naprej in bi dvignilo zadnji konec.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: previjalna miza
27.12.2006 22:42:15   
Katrin
Mi jo imamo še vedno in jo uporabljamo (user posted image  je stara 21 mesecev)... Narejena je bila po meri, je kar precej velika in ima 2 velika predala, kjer imam še danes spravljena vsa potrebna oblačila ter plenice...

Če bi se morala odločiti še enkrat, bi se odločila enako user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?