|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priprava špinače
5.5.2009 14:08:37   
2srcka
Kako dojenčku pripravite špinačo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: priprava špinače
5.5.2009 14:09:39   
Anonimen
jaz sem jo skuhala pa vmes dala malo masla ali kisle smetane...
to je to

(odgovor članu 2srcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: priprava špinače
5.5.2009 14:10:02   
Anonimen
aja, potem pa sem jo se mesala s pire krompirjem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: priprava špinače
5.5.2009 15:33:46   
Najaa
Na začetku brez česna, potem pa tako za ostale.Se pravi posolila in dodala maslo ali mleko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: priprava špinače
5.5.2009 16:11:49   
mateyka
jaz sem dodala kiri sirček namesto soli in smetane - sej ma kiri to že notri.
pa v pire zamešat, ker drugače je user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: priprava špinače
5.5.2009 17:09:09   
kat007
na zacetku sem skuhala krompir in dodala poparjeno nasekljano špinačo oz blitvo pa vse skupi pretlacila z vilicami ter dodala malo svojega mleka...  danes (8,5 m) pa sem ji prvic naredila spinaco iz kopriv (na maslu poprazila cesen, dodala koprive in zabelila s kislo smetano), zraven pa pire krompir pa je bla ful zadovoljna 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: priprava špinače
5.5.2009 17:14:57   
Anonimen
ja, baje je pomembno predvsem to, da otrocke prvo navadimo na zelenjavo in sele potem na sadje....ker sadje je slajse in pol nocejo zelenjave jest!
no, jst nisem imela teh problemov, sta bila oba nora na zelenjavo:)

(odgovor članu kat007)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: priprava špinače
6.5.2009 12:58:58   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ja, baje je pomembno predvsem to, da otrocke prvo navadimo na zelenjavo in sele potem na sadje....ker sadje je slajse in pol nocejo zelenjave jest!
no, jst nisem imela teh problemov, sta bila oba nora na zelenjavo:)


ma ne vem, jaz mislim, da je to lari fari. pravijo, da ne smejo sokov in sladkanih čajev pit pa naša tamala ne mara sokov niti pod razno, samo vodo. pa ji probam dat sokove (da dobi tudi malo sadne tekočine) pa naredi 2-3 požirke in basta. jaz sem začela s sadjem in nadaljevala z zelenjavo in ne morem rečt da smo meli kake probleme zaradi tega. po moje je odvisno od posameznega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: priprava špinače
6.5.2009 13:01:56   
josephine27
s smetano potem pa med pire krompir

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: priprava špinače
6.5.2009 13:07:29   
resnično srečna
pri nas smo ji v bistvu gosto hrano začeli uvajati z blitvo...smo je imeli cel vrt...naredila sem pa natanko tako kot za nas...solim tudi...samo že za nas premalo baje he he...namreč nisem mahnjena na zelo slano...in pa seveda uporabljam solni cvet....

jaz zagovarjam predvsem to, da mora biti ponujena hrana okusna...in potem ni problema...imam 16 letnika in 1 lenico in oba jest zelo rada zelenjavo...samo dobro mora biti narejeno...

glede pitja sladkega...naša ima rada čaje, sokove ji sama delam v sokovniku in je nora na korenčkovega, jabolčnega...ma zmešam vse mogoče pa ni panike...predvsem pa pije vodo z nekaj zrnci čaja...in popije po slab litertekočine...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: priprava špinače
6.5.2009 17:51:36   
botrca
Enako jo delam kot za naju dva...s česnom in malo smetane ter mleko dodam. Zraven je pire krompir in meso skupaj zmiksano.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?