|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritisk?
26.4.2005 9:14:36   
muriel
zanima me, ali ima še kaksna probleme s previsokim ali prenizkim pritiskom? vedno sem ga imela normalnega, sedaj pa zelo nizkega, zaradi česa se tudi zelo slabo počutim. kave od nosečnosti ne pijem, ampak jo bom očitno nazaj začela.

ali mi predlagate kaj drugega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pritisk?
26.4.2005 9:30:22   
Spicy Black
Jaz sem pred nosečnostjo popila 2 do 3 kave na dan, sedaj pa v nosečnosti popijem belo kavo in to samo zjutraj. Pritisk v nosečnosti pa imam 130/85. G pravi da je to vredu.

Po moje ena kavica z mlekom v nosečnosti ne škoduje.

Lp

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pritisk?
26.4.2005 9:35:01   
mujcek
ti kar popij :kava:.

Jaz sem imela že prej probleme s pritiskom-nizek; sedaj se mi včasih vrti; kave tudi ne pijem več in sem ugotavljala, da bi bilo dobro, če bi popila eno šalico, vendar mi zaenkrat še ne paše :(

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pritisk?
26.4.2005 9:39:02   
Čiračara
Kakšna kavica z mlekom ti ne bo škodila. Če ti paše seveda.:)

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pritisk?
26.4.2005 9:43:38   
nejcko

Jaz imam že tako ali tako nizek pritisk in sem kofetarica z veliko začetnico. V obeh nosečnostih sem imela še nižji pritisk, sploh v drugi (90-50 ali še malo manj), se mi je kar pogosto vrtelo in mi je gin. rekla, naj kar spijem kakšno kavo na dan.

Tako da, uživaj ob :kava:


(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pritisk?
26.4.2005 9:49:27   
cmokec
Tudi jaz sem imela v prvi nosečnosti zelo nizek pritisk. G. mi je svetovala kavo z mlekom zjutraj, a me je upozorila naj prvo pojem zajtrk. Tudi po kosilu sem jo pila, če mi je pasala.

Ti si jo kar skuhaj, a naj ne bo premočna, da te ne bo bolel želodec.

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pritisk?
26.4.2005 9:55:35   
Udb
Jaz pa nikoli nisem pila kave, zdaj mi pa FUL diši in paše! Še G mi je na NS, ko se otroček nikakor ni hotel premakniti predlagala, naj grem na sprehod, spijem eno kavo in pridem nazaj! Potem je bil pa tako živahten!! ;)

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pritisk?
26.4.2005 9:57:30   
muriel
hvala punce! a gremo na en kofi?

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pritisk?
26.4.2005 10:03:17   
pi
Jaz pa imam probleme z visokim pritiskom. Ponavadi imam pritisk 50,60-90,100, sedaj pa imam 90-140. Počutim se grozno. Ko sem bila prvič noseča sem imela cel čas nizki pritik, zato me zdaj ta visok pritisk zelo skrbi.
Ima še katera podobne težave ?

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pritisk?
26.4.2005 13:05:10   
teta beta
Jaz imam na splošno nizek pritisk (90-60) in zdaj me včasih zelo muči. Že nekaj let spijem na dan eno samo kavo, nato pa raje pravi čaj (zeleni). Predvsem pij ogromno tekočine (vode), nekateri svetujejo tudi malenkost bolj slano hrano ali slane prigrizke, ker sol zadržuje vodo v telesu.

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?