|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:21:22   
sončnica27
Prodam zelo lepo ohranjen voziček Peg Perego Switch, v oranžno rjavi barvi, avtosedež - jajčko s podstavkom za v avto ter košaro Navetta. Cena kompleta je 200 €.

Več info na 041 244 077 - Mirjana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:25:12   
Lukka
In gospa, za vse kar prodajate, odpirate svojo temo. To se pa meni ne zdi korektno, saj nismo tukaj samo zato, ker bi stalno rabili kaj kupiti. user posted image  Mi si tukaj kake nasvete dajemo in kake druge stvari. Res ne, mi si tukaj lajšamo vsakodnevne tegobe in skrbi, vi pa nam odprete dvajset različnih tem. Ok, odprite eno in napišite prodajam in to je to. Ne pa vsako stvar na svojo temo.

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:29:06   
sončnica27
Se opravičujem, če ne spoštujem pravil, mislila sem, da bo bolj pregledno, če objavim vsako stvar posebej. Lahko pa preprosto vse izbrišem.

_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:41:12   
Lukka
Mogoče bi bilo drugič primerneje, da bi lepo pozdravila nas ostale člane s toplo besedo, ki še tako ledenega odtaja, ne pa samo po štacnarsko - prodam... To so besede za male oglase, tukaj pa smo le bolj na frend tim in je malo drugače. Naslednjič upoštevaj, da ne odpiraš svojih tem, ker je to zelo nepregledno in potem ko jaz kaj iščem tukaj gor, recimo kakšen nasvet za mojo malo polžo, potem pa ven meče samo štacnarske stvari in komaj kaj najdem. Nič ne rečem, toda težko se jaz potem znajdem.

(odgovor članu sončnica27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:48:59   
LuLu
user posted image moram te brati, ko sem na RR, ker takih ne bereš vsak dan... a ti ne znaš po forumu brskati?
In ej Lukka... a se ti ne zdi, da že malo nadleguješ uporabnice?
In ne se čuditi, če bo katera tebe prijavila moderatorjem.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:49:32   
tashq
Lukka, te niso kregali glede tega že na neki drugi temi?user posted image
saj piše na temi kupim-prodam, kaj pa bereš to temo, če iščeš nasvet za polžo? ta tema je zame isto kot bolha in podobno:napišeš pač prodam to-pa-to,kliči tja-pa-tja.in konec!zakaj naj bi morala zdaj še mašnico gor zavezat?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:51:18   
m_o_i
lukka ima danes cas-polza je pri tasci user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:54:44   
sončnica27
Lepo pozdravljena! Ne da se mi prepirati, res ne! Ampak, da naj naslednjič ne odpiram nove teme, tega pa ne razumem. Čemu je potem namenjen forum Kupim-prodam, če ne prodaji? Nasvete pa lahko najdeš na ostalih forumih.
Lep preostanek večera ti želim.

_____________________________

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 18:54:46   
LuLu
mož pa dežuren...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 17.11.2013 18:55:14 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 19:09:19   
Lukka
Ne ne, saj je ok, če pač ponudi svoje stvari, ampak mogoče bi lahko vse svoje stvari, ki jih v enem dnevu prodaja, pač dala pod isto temo ne pač vsako na svojo temo, ker je to meni zelo nepregledno, ker potem jaz za sebe nič ne najdem.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prodam voziček Peg Perego Switch
17.11.2013 21:30:51   
ZmajTolovaj
Aja, ker boš kupil voziček za naslednjega otroka od RR-jevke in ti bo rabljenega pegperegota poslala gor h vam. Logično.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?