|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prodja oblačil na Koseški tržnici
5.2.2013 13:23:31   
mamica deklicam
Pozdravljene.

Vem, da nekatere prodajate/kupujete rabljena oblačila in me zanima, če katera hodi na Koseško tržnico, da jih tam prodaja/kupi. Če katera ve, katero soboto v mesecu jih je tam možno kupiti, bi ji bila zelo hvaležna za informacijo.

Poleg tega se opravičujem, če nisem pravilno odprla teme, delam to prvič user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prodja oblačil na Koseški tržnici
6.2.2013 16:24:47   
sabina1903
Jaz vem za tole: http://zdruzenje-sezam.si/sezam/index.php/otroki-sejem
Je pa v Šiški ob Celovški. Imajo samo otroška oblačila in obutev.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prodja oblačil na Koseški tržnici
6.2.2013 18:33:17   
mamica deklicam
SABINA1903 hvala za informacijo, saj verjetno je ravno to in sama nisem dobila pravilnih informacij. Bom šla pogledat in še kolegici lahko povem, ker se je tudi zanimala.

(odgovor članu sabina1903)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prodja oblačil na Koseški tržnici
6.2.2013 18:58:49   
Pinas
Tudi jaz vem samo za tega,bil pa je vsako tretjo nedeljo v mesecu.
Čakam pomlad in bom šla spet pogledat.user posted image
Je pa tako,včasih dobiš veliko,včasih pa komaj kaj oziroma nič,v bistvu nikoli ne veš koliko bo ljudi in kaj oš našel.user posted image
Se pa absolutno splača.user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prodja oblačil na Koseški tržnici
6.2.2013 19:26:07   
mateyka
mene moti pri tem sejmu da moraš plačat vstopnino da samo pogledaš - tudi če nič ne kupiš. to mi je čisto neprejemljivo. kdo pa plača za to da lahko stopi v trgovino?? user posted image

pol grem pa že raje v Smrkolina na celovški (pri knjižnici šiška) kjer prodajajo rabljena oblačila in opremo. če nič nimajo, mi vsaj plačat, da mal pogledam, ni treba.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.2.2013 19:28:30 >

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prodja oblačil na Koseški tržnici
6.2.2013 19:26:31   
mamica deklicam
drugače kupujem preko bolhe a za starejšo hčerko težko dobim hlače, ker je bolj močna in slim variante ne pridejo v upoštev. Tako bi pa videla in bi presodila ali bi ji bile prav.

Jaz imam informacijo, da je to ob sobotah, samo ženska ni vedela ali vsako soboto ali samo eno na mesec. Tako, da mogoče obstaja še kaj podobnega v Ljubljani, samo moramo najti.

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prodja oblačil na Koseški tržnici
6.2.2013 19:44:18   
sabina1903
Ja, res je tako oz. vsaj do zdaj je bilo kot je napisala Pinas, torej vsako tretjo nedeljo v mesecu. Enkrat sem prišla tja, da bo prodala oblačila, pa je potem ravno takrat začelo deževati in tako niti nisem plačala vstopnine in šla prodajat. Jih pa takrat ni bilo tako veliko tam, niti kupcev niti prodajalcev. Nisem pa vedla, da morajo tudi kupci plačat vstopnino. To je pa res brezzveze, sploh če potem nič ne najdeš.

Mamica deklicam, za kakšno velikost oz. starost otroka pa bi potrebovali oblačila? Mogoče imam jaz kaj za ponudit (čisto tako neovbezno). Ker mi tud ne maramo preveč oprijetih hlač, tako da nimamo slim variant.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?