|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prva menstruacija
28.1.2007 17:07:01   
_andreja_
kako je zgledala, vaša prva menstruacija, po porodu?? veliko malo, dolgo kratko???

pa prodim če napišete še kdaj ste jo dobile in če ste otroka dojile ali ne.

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 28.1.2007 17:09:10 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 17:08:37   
_andreja_
namreč že kakšen teden, tko krvavim na rahlo, oz. je bolj rjav izcedek, vsake tolko, pa zdej nevem ali je to menstruacija ali ne, in če je mislim da je bolj boga predusem zaradi tega ker malčka dojim??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 17:17:47   
vlasta78
Jaz sem dobila menstruacijo 6 mesecev in 1 teden po porodu. Takrat sem še dojila. Prvi dan je bil rjav izcedek, potem pa normalna, kot v času jemanja kontracepcijskih tablet. Naslednji mesec je bil pa rjav izcedek 2-3 dni, potem pa spet normalno. Naprej pa še nismo prišli.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 17:21:38   
lukec
6 tednov in pol po porodu, redno in kar precej obilno. Dojila pa sem 14 mesecev.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu vlasta78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 17:26:57   
j6
Jaz se dobila po 9 mesecih, ves ta čas polno dolila. Bila je zelo  šika, malo krvavkasto, drugače bolj rjav  izcedek. Še vedno dojim.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 18:26:53   
Blejka26
jaz sem jo dobila po 11ih mesecih pa sem polno dojilauser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 18:33:01   
yaris
Prvo menstruacijo po porodu sem dobila,ko je imel tamali 4 mesece.Takrat sem ga nehala tudi dojit. Je pa trajala sam tri dni in je bila bolj švoh. Od takrat pa jo dobivam redno na 27 dni in traja 5-6 dni.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 19:25:32   
Erdbeere
jaz je zaenkrat še nisem dobila pa sem 7 mes pa 3 tedne po porodu oz. se je ravno danes nekaj začelo kazat, morda pa le bo kaj...aja pa še polno dojim

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prva menstruacija
28.1.2007 20:36:05   
Sonrisa
Dobila sem jo 9 mesecev in pol po porodu, čeprav sem še izredno veliko dojila. Prvi dan je bila šibka in roza, potem naslednje štiri dni izredno močna, po petih dneh se je potem postopoma zaključila. Tako je trajala celih 10 dni, pred porodom sem imela pa samo 4 dni in še to zelo zelo rahle krvavitve. Upam, da se bo kaj umirilo, ker mi ta povodenj ni ravno všeč. user posted image  

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prva menstruacija
29.1.2007 16:41:41   
vampirka
8 tednov po porodu. Dojim polno. Trajala je 5 dni, vendar zelo šibka krvavitev (3 dni od tega je bil rjavkast izcedek).

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prva menstruacija
29.1.2007 16:49:51   
Anonimen
Dobila sem jo ko je bila deklica stra 7 mesecev. Dojila sem do 5 meseca in še to ne polno. (ni blo user posted image   nikoli zadost)

Ta prva menstruacija pa je bila zelo boleča in s tako obilno krvavitvijo da sem pristala v bolnici... vendar naj te potolažim baje da je to kar se je zgodilo meni bolj redko.

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prva menstruacija
29.1.2007 17:55:08   
domci
No naš je star 9 mesecev ga dojim ampak do zdaj menstruacije še nisem mela. Mislim pa da jo bom kmalu dobla se ne doji več tako pogosto pa še mazolčke sem dobla user posted image   Če bi blo možno bi jo kar ukinila mi je zdaj prav lušno ko je nimam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prva menstruacija
30.1.2007 12:31:13   
_andreja_
danes je že moj 10 dan odkar tko na malo krvavim, oz. bolj je rjavo; mislite da je to normalno??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prva menstruacija
1.2.2007 11:58:17   
_andreja_
a nobena neve?

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prva menstruacija
1.2.2007 16:53:39   
Mehičanka
Mogoče bi bilo dobro, če pokličeš G in vprašaš...

Jaz sem M dobila malo manj kot 4 mesece po porodu, pa sem polno dojila. Kakšen teden prej, me je začel tako boleti desni jajčnik, da sem komaj hodila, potem pa M ista kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prva menstruacija
1.2.2007 17:54:33   
Katrin
Jaz sem M dobila 9 mesecev po porodu (sem dojila); meni je takrat ginekolog rekel, da so vmesne in neredne krvavitve po porodu oz. med dojenjem normalne... Če te vseeno skrbi, pa pokliči G in vprašaj.

Srečno!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prva menstruacija
7.2.2007 19:49:39   
Angellina
7 mesecev po porodu sem, dojila nisem, menstruacije, pa še vedno od nikoder...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prva menstruacija
7.2.2007 20:31:03   
laura2706
Jaz sem dojila somo 4 meseceuser posted image  in v tem času tudi menstroacije nisem imela,potem pa sem nehala pa nič,nič,nič......me je že pošteno skrbelouser posted image , no potem čez 7 tednov sem jo pa dobilauser posted image ! Bila je malo boleča ampak ni bilo sile. Zdaj pa jo dobim vsakih 32 dni.

_____________________________

Moja princeska je prijokala na svet 6.9.2006

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prva menstruacija
7.2.2007 20:32:38   
StBarbara
Dobila sem jo točno 4 mesece po porodu, dojila sem oz. še vedno_mali je star 2,5 let.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu laura2706)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prva menstruacija
7.2.2007 20:33:27   
StBarbara
Še to: bila je dolga, boleča, močna user posted image ..taprava skratka user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prva menstruacija
11.2.2007 21:17:40   
Pegi123
Moja prva menstruacija je bila pr malčkovem 8 mesecu, na začetku jan 07 in je bila tista taprava. Ampak v feb, do danes, pa je še nisem dobila, tko da sem kr malce zaskrbljena... kondome uporabljava.... Sicer še dojim, najmanj 3x na dan. Se je mogoče še kteri zgodilo kaj podobnega, al bo treba po test?

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prva menstruacija
18.2.2007 19:21:22   
LUNA06
Jaz sem jo dobila po 6 tednih, zdaj smo pri sedmih in je že konec.Bila pa je malo bolj šibka in ni tako dolgo trajala kot ponavadi.Dojim pa še vedno polno.
Mislm, da to ni ravno OK kar se ti dogaja.Meni je G dala ergotyl kapljice, da se je čimprej spucalo.Pojdi do G!No sedaj si verjetno že šla, vidim da je tole že staro.Kaj si ugotovila?

(odgovor članu Pegi123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?