|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prve brce v 2.nosečnosti kasneje
17.1.2008 14:11:48   
zp
Zanima me, če se je še kateri drugo ali večrodki zgodilo,  da je gibe otroka čutila kasneje kot v 1 nosečnosti? Povsod je prebrati, da naj bi se v drugo gibe čutilo prej kot v prvo, pri meni je pa ravno obratno - je že skoraj 2 tedna razlike (prvič razgrajanje že v v 17 t, zdaj pa v 19t še nič)? Na UZ dete fajn miga, čutim pa ničuser posted image .

p
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
17.1.2008 14:19:31   
TANJA78
Jaz sem pri prvi nosečnosti začutila gibe tam okoli 19 tedna, pri drugi nosečnosti pa bistveno prej - okoli 16 tedna.

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
17.1.2008 14:32:59   
Naja31
Pri meni je bilo tako, oz. v drugi nosečnosti nisem začutila nič prej.
Pa sem bila full nestrpna, čakala sem brce že nekje od 15. tedna naprej, pa sem jih potem začutila v 20. oz.21 tednu, tako kot v prvi nosečnosti.
Ampak zaradi tega pričakovanja in hude nestrpnosti me je samo bolj skrbelo. Tako da bi jaz rekla, da to ni pravilo,da v drugi nosečnosti začutiš prej. Laho da, lahko da ne.


(odgovor članu TANJA78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
17.1.2008 14:34:46   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Pri meni je bilo tako, oz. v drugi nosečnosti nisem začutila nič prej.
Pa sem bila full nestrpna, čakala sem brce že nekje od 15. tedna naprej, pa sem jih potem začutila v 20. oz.21 tednu, tako kot v prvi nosečnosti.
Ampak zaradi tega pričakovanja in hude nestrpnosti me je samo bolj skrbelo. Tako da bi jaz rekla, da to ni pravilo,da v drugi nosečnosti začutiš prej. Laho da, lahko da ne.




Pri meni je bilo isto.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
17.1.2008 14:46:29   
Anonimen
Ne se s tem obremenjevati,jaz sem noseča 20 tednov in to drugič pa sicer čutim brcike ampak še čisto rahle kakšen dan pa tu pa tam katero.Tud jaz sem se že pri 16 tednih sekirala,ko še ni bilo nič,še bolj sem bla živčna,ker sem enega user posted image  izgubila(dvojčka) ampak to je tak ene prej druge pa kasnej.Ker do sedaj vem,da je s temuser posted image  vse ok se pa tud ne obremenjujem več s tem.

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
17.1.2008 15:57:58   
anckabancka
Ja, jaz sem jih pri drugem čutila kasneje. Je bil tudi nasploh bolj miren otrok in manjši pri porodu.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
19.1.2008 18:34:33   
tominikapiki
Mene pa zanima nekaj. prvič sem noseča in čutim brce že od 17. tedna. zdaj sem v 26. tednu, pa me zanima, ali se vam je (tistim, ki ste že kdaj rodile) kakšen dan zgodilo, da se je otrok ful malo premikal? A ste se kaj sekirale zaradi tega, ali je bilo potem vse v redu? Sicer imam tudi tisti angelSound in slišim srček, samo me zanima, zakaj se kakšen dan manj premika ...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
19.1.2008 18:35:14   
Anonimen
jaz sem obakrat v 14 tednu

(odgovor članu zp)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
19.1.2008 21:17:30   
marjanaR
Ne obremenjuj se. Jaz sem jih v drugi nosečnosti začutila dober teden pozneje - v prvi v 16., v drugi pa v skoraj 18. tednu. Če si videla na UZ, pa sploh. Saj bo, ima mogoče več prostora ali pa je morda malo bolj umirjen.

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
20.1.2008 9:22:09   
samantha_ce
Tudi jaz mislim, da se zaradi tega ne bi smele obremenjevati. Jaz sem jih v prejšnjih dveh nosečnostih začutila v 19-20 tednu, pa tudi se je večkrat zgodilo, da so bile kakšen dan čisto rahle, ali pa jih sploh ni bilo, pa je bilo kljub temu vse ok. Zdaj sem v 17.tednu in jih tudi še ne čutim. No, bomo vidli, če bo tudi v tretje enako user posted image .

_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prve brce v 2.nosečnosti kasneje
20.1.2008 10:07:11   
nanka
Kdaj sem jih čutila v prvih dveh se ne spomnem, ker je predaleč, v tretji nosečnosti pa tudi šele nekje v 20 tednu. Zdaj sem četrtič noseča in v 16 t ni še nič.

(odgovor članu samantha_ce)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?