|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi čeveljčki
2.11.2007 10:57:35   
2.2.
še zdaj nismo kupili naši skoraj 10 mesecev stari user posted image  čevljov. zdaj je pa zadnji čas da to nabavimo. Ampak imamo problem gledali in sprobavali smo cicibanove ampak ona ima tako visok nart da ji nič ne morem prav izbrati. po meritvi naj bi ji bila prav št. 19 ampak na nogo spravit je pa ne moremo; gre pa št. 20 ampak ko je potem nogica notri je pri prstih kar nekaj lufta. Zdaj pa nevem ali naj ji kar kupim št.20 res da bo imela zdaj pozimi ziher še kakšne nogavičke po žabicah obute/oblečene?

Nevem res več kaj narditi rada bi ji kupila ampak neke plavutke pa res ne bi rada da bi ji nogica notr plavala.
Kam naj še pogledam za kakšno  drugo firmo predlagajte pa kje v okolici NM. Gledala sem zdaj samo cicibanove, ene mamice pravijo pri nas da so LaScarpe tudi v redi čevlji?user posted image nevem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 11:03:52   
Olivija
Naša ta velika je imela Nike-ice kot prve čeveljčke - ta visoke. Ta mičkena je imela pa ene super mehke iz Bata-e: Bubblegummers (men se zdi, da se tako napiše).

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 11:40:02   
Anonimen
Mi imamo visok nart in mu kupujem Geox čevlje.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 12:07:33   
vanč
Jst osebno ne bi komplicirala in bi kupila št.20, ker ji bo verjetno čez 1 mesec čsto prav in med tem časom se bo tudi čeveljček že malo razširil pa bo! Mi imamo tudi izredno visoko nart + zelo močno stopalo pa smo v cicibanu vedno našli kakšen modelček, ki mu je sedel. Pa tudi geox je fajn.

_____________________________

vanč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 12:08:38   
aluš
Moja dva imata oba "visoko nogo". Takim bolj sedejo čeveljčki na vezalke kot na ježka, ker so običajno na nartu višji oz. malo drugČE DELANI. čE SEM KAJ POMAGALA. Mi smo imeli oz. imamo od Super fita ali od f. Ara legero shoes(oboje prodajajo v trg. Cokla -na Gorenjkem, ne vem pa za vaš konec).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 12:11:28   
Seven*
Kakšne čevlje kupit imate na forumu Novorojenček, dojenček.

Morajo biti mehki, da se z dlanjo ene roke upogne čevelj (ciciban ima takšne samo Softy, Nike za tamale so pa tud trdi). V Diechmanu sem zadnjič kupila kvalitetne čevlje za 10 evrov. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 12:32:09   
BLAŽIKA
Ciciban ima zelo dobre modele Soft, ki so narejeni za visok nart, niso namreč pod jezičkom prešiti in so zelo mehki.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi čeveljčki
2.11.2007 13:26:33   
Jessy
Naša je imela kot prvo obutev kar športne copate Nike. So se zelo dobro obnesli.
Sicer pa naj bi otrok vedno imel za 1 številko večje čevlje, kot je velikost nogice, kar pomeni, da je skoraj 1 cm lufta med prsti in koncem čevlja.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi čeveljčki
4.11.2007 16:55:53   
jakoLUlana
Pomembno je da ima otrok prve cevlje ortopedsko oblikovane in ne kar ene superge.. Ciciban ima posebne klasicne modele za visok nart (imamo enak problem) pa tudi Geox ima nekaj takih modelov.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi čeveljčki
4.11.2007 17:47:05   
Jessy
To ne bo držalo! Otrok, ki ima zdravo stopalo ne rabi nobenih ortopedskih obuval, ampak samo mehko obuvalo. Še najbolje je, če so bosi.
Tako je meni rekla pediatrinja, ker sem jo ravno zaradi istih govoric namenoma vprašala, kako je s tem.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi čeveljčki
4.11.2007 17:56:14   
Seven*
Miti in legende o prvih čeveljčkih. Mamice, prišparajte raje denar za kaj drugega. Dobre čevlje se dandanes dobi že za malo denarja.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1061357



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi čeveljčki
4.11.2007 18:11:22   
Anonimen
Tele Nikice so mehke, vsaj Tiborjeve, ki so bile podobne, so bile. Morajo pa biti iz kolekcije play:

user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi čeveljčki
4.11.2007 21:06:14   
Aja1
Če iščeš v Nm poglej v Mass. Tam imajo kar precej čevljev za user posted image  (Superfit,..).

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?